Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
yoshimura 

Motocykl: honda cb 500
Imię: jarek
Wiek: 58
Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: ujejsce
Wysłany: 2014-06-20, 15:12   

Witam wszystkich. Jeśli pogoda dopisze zapraszam jutro 21.06 o 12 na parkingu huty katowice, trasa do ustalenia, udział biorą honda hornet 250 + honda cb500.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-20, 17:45   

Aż z ciekawości musiałem sprawdzić jak wygląda ten hornet250 :D bo pierwszy raz słyszę :P

[ Dodano: 2014-06-21, 09:49 ]
Ktoś,dziś,coś?Np.Ojców
 
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-21, 15:32   

electric napisał/a:
Aż z ciekawości musiałem sprawdzić jak wygląda ten hornet250 :D bo pierwszy raz słyszę :P



Też zerknąłem i wygląda podobnie do 600 i 900 ;o
Fajny.
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-21, 17:01   

Propozycja na jutro:
https://www.google.pl/map...209241,9z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x4716da99feda4b29:0xcb6c2aa12b6507db!
2m2!1d19.1040791!2d50.2862638!1m5!1m1!1s0x47174b645bd5c723:0x1ecb652e309af
b48!2m2!1d19.2863337!2d50.8293897

Wyjazd: Shell Sosnowiec
Godz. 10.00
Trasa: Siewierz, Złoty Potok, Mstów, Częstochowa i powrót do domu na późniejszy obiad

Tradycyjnie lista:
1. Natan
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-21, 18:13   

Tradycyjnie lista:
1. Natan
2. and.RE


PS. To ten shell przy McDonalds?
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-21, 18:36   

Jutro sobie daruje.Dzisiaj się "wyszalałem" :> w Pieskowej a co za dużo to niezdrowo :D
P.S
Nie wiem jak będziecie wracać i o której ale zapraszam w moje okolice na Dni Łaz o 21 będzie Afromental
 
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-21, 18:46   

and.RE - TAK Shell obok McDonalds

W planie zwiedzanie klasztoru w Mstowie starszego ok 100 lat od klasztoru na Jasnej Górze.
Oczywiście potem chwila na Jasną Górę - tak dla porównania ;)

ΩΠ∞ΛΣΦΨθψη
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-21, 20:16   

A jak ja mam obiad na 12.00??? ;o
O której planowany jest powrót (+/-)???
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-21, 21:19   

Wintermute dzięki za rajzę , tradycyjnie do następnego

[ Dodano: 2014-06-21, 21:28 ]
Trasa na jutro super, Iro złośliwie zaplanowałeś to . bo wiesz że ja jutro nie mogę :> wq.....ć Darka bezcenne , ale nie udało Ci się :P .
Miłego i udanego wypadu Wam życzę :-)
 
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-21, 22:35   

grzesiek_73 myślę, że ok 15 powinniśmy już być z powrotem (obiad odgrzejesz :P )

Spokojny - nie wiedziałem, że jutro nie możesz...

[ Dodano: 2014-06-22, 07:49 ]
czy coś z tego będzie ? w Sosnowcu kropi... :(
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-22, 08:17   

natan napisał/a:
czy coś z tego będzie ? w Sosnowcu kropi... :(


W Katowicach to samo, coś pogoda się popsuła. Chyba trzeba to przełożyć :(
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-22, 08:19   

w Bytomiu też wiszą ciężkie chmury ;(

Musiał bym podjąć jakąś decyzje,bo do garażu mam daleko
i dojazd na shella też ok 30min.
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-22, 08:27   

ja myślę, że odpuszczamy bo jak mamy jechać i moknąć... bez sensu
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-22, 08:30   

Oki...
To dobra myśl...
Może popołudniu się coś poprawi :)
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-22, 08:32   

zobaczymy :)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/