|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
yoshimura
Motocykl: honda cb 500
Imię: jarek
Wiek: 58 Dołączył: 10 Kwi 2014 Posty: 2 Skąd: ujejsce
|
Wysłany: 2014-06-20, 15:12
|
|
|
| Witam wszystkich. Jeśli pogoda dopisze zapraszam jutro 21.06 o 12 na parkingu huty katowice, trasa do ustalenia, udział biorą honda hornet 250 + honda cb500. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-20, 17:45
|
|
|
Aż z ciekawości musiałem sprawdzić jak wygląda ten hornet250 bo pierwszy raz słyszę
[ Dodano: 2014-06-21, 09:49 ]
Ktoś,dziś,coś?Np.Ojców |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-21, 15:32
|
|
|
| electric napisał/a: | Aż z ciekawości musiałem sprawdzić jak wygląda ten hornet250 bo pierwszy raz słyszę |
Też zerknąłem i wygląda podobnie do 600 i 900
Fajny. |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-21, 17:01
|
|
|
Propozycja na jutro:
https://www.google.pl/map...209241,9z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x4716da99feda4b29:0xcb6c2aa12b6507db!
2m2!1d19.1040791!2d50.2862638!1m5!1m1!1s0x47174b645bd5c723:0x1ecb652e309af
b48!2m2!1d19.2863337!2d50.8293897
Wyjazd: Shell Sosnowiec
Godz. 10.00
Trasa: Siewierz, Złoty Potok, Mstów, Częstochowa i powrót do domu na późniejszy obiad
Tradycyjnie lista:
1. Natan |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-21, 18:13
|
|
|
Tradycyjnie lista:
1. Natan
2. and.RE
PS. To ten shell przy McDonalds? |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-21, 18:36
|
|
|
Jutro sobie daruje.Dzisiaj się "wyszalałem" w Pieskowej a co za dużo to niezdrowo
P.S
Nie wiem jak będziecie wracać i o której ale zapraszam w moje okolice na Dni Łaz o 21 będzie Afromental |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-21, 18:46
|
|
|
and.RE - TAK Shell obok McDonalds
W planie zwiedzanie klasztoru w Mstowie starszego ok 100 lat od klasztoru na Jasnej Górze.
Oczywiście potem chwila na Jasną Górę - tak dla porównania
ΩΠ∞ΛΣΦΨθψη |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-21, 20:16
|
|
|
A jak ja mam obiad na 12.00???
O której planowany jest powrót (+/-)??? |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-21, 21:19
|
|
|
Wintermute dzięki za rajzę , tradycyjnie do następnego
[ Dodano: 2014-06-21, 21:28 ]
Trasa na jutro super, Iro złośliwie zaplanowałeś to . bo wiesz że ja jutro nie mogę wq.....ć Darka bezcenne , ale nie udało Ci się .
Miłego i udanego wypadu Wam życzę :-) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-21, 22:35
|
|
|
grzesiek_73 myślę, że ok 15 powinniśmy już być z powrotem (obiad odgrzejesz )
Spokojny - nie wiedziałem, że jutro nie możesz...
[ Dodano: 2014-06-22, 07:49 ]
czy coś z tego będzie ? w Sosnowcu kropi... |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:17
|
|
|
| natan napisał/a: | czy coś z tego będzie ? w Sosnowcu kropi... |
W Katowicach to samo, coś pogoda się popsuła. Chyba trzeba to przełożyć |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:19
|
|
|
w Bytomiu też wiszą ciężkie chmury
Musiał bym podjąć jakąś decyzje,bo do garażu mam daleko
i dojazd na shella też ok 30min. |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:27
|
|
|
| ja myślę, że odpuszczamy bo jak mamy jechać i moknąć... bez sensu |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:30
|
|
|
Oki...
To dobra myśl...
Może popołudniu się coś poprawi |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:32
|
|
|
zobaczymy |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
|
|