|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-18, 14:20 pradziad i studzienka karlowa
|
|
|
| mynton napisał/a: | Ja niestety odpadam na Pradziada, bo 28 w sobotę pracuje od 21:00 i nie ma możliwości zmiany, bo muszę wtedy być . |
Czlowieku! Ogarnij sie! Jakie odpadam ja sie Ciebie pytam? Na dobra sprawe ta trasa to byl efekt naszego wspolnego planowania wiec jechac musisz. Zastanow sie tylko co mozesz zrobic zeby Ci termin pasowal i tyle. Jak juz koniecznie nie tego 28 to pisz kiedy, a na 28 cos innego zaplanuje fajnego. Jedziesz na pradziada i koniec dyskusji bez ciebie sie tam nie ruszam poki co. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-18, 14:21, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-18, 14:29
|
|
|
| Ktoś dziś gdzieś około 18 mały wypadzik blisko ? |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-18, 14:31
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | | Ktoś dziś gdzieś około 18 mały wypadzik blisko ? |
O 18 pod ekspo i lecimy skala ojcow? Na shellu pod expo |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-18, 14:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-18, 15:48
|
|
|
| Jeśli wyjazd 28 nie dojdzie do skutku lub są osoby którym nie chce się jechać w tamtym kierunku(napewno moja osoba) proponuje Czortszyn, Niedzica, Zakopane lub coś bliższego-Salmopol i mała rundka po winklach. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-18, 19:33 Re: pradziad i studzienka karlowa
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | mynton napisał/a: | Ja niestety odpadam na Pradziada, bo 28 w sobotę pracuje od 21:00 i nie ma możliwości zmiany, bo muszę wtedy być . |
Czlowieku! Ogarnij sie! Jakie odpadam ja sie Ciebie pytam? Na dobra sprawe ta trasa to byl efekt naszego wspolnego planowania wiec jechac musisz. Zastanow sie tylko co mozesz zrobic zeby Ci termin pasowal i tyle. Jak juz koniecznie nie tego 28 to pisz kiedy, a na 28 cos innego zaplanuje fajnego. Jedziesz na pradziada i koniec dyskusji bez ciebie sie tam nie ruszam poki co. |
To zmienimy termin, w sobotę mam wolne tj. 21 czerwca więc możemy jechać, ale prognozy są niezbyt optymistyczne bo ma padać, a jeśli nie to w lipcu pojedziemy, tylko jak najwcześniej żeby dzień był jak najdłuższy bo w nocy nie lubię jeździć.
Jutro ma być ładna pogoda więc można sobie gdzieś pośmigać np. do Czernej, 45 km w jedną stronę, ktoś chętny?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-18, 20:25
|
|
|
A o którą CzArną Ci chodzi???
I ewentualnie która godz??? |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
| Ostatnio zmieniony przez grzesiek_73 2014-06-18, 20:29, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-18, 22:07 Re: pradziad i studzienka karlowa
|
|
|
| mynton napisał/a: |
To zmienimy termin.
m wny?? |
To zmienimy na lipiec. Mysle nad jakims ciekawym tematem na 28 zatem. Na pradziady Proponuje 12.07 lub gdyby jednak kotlina klodzka nie siadla to 5.07 |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-18, 22:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-18, 22:54
|
|
|
| grzesiek_73 napisał/a: | A o którą CzArną Ci chodzi???
I ewentualnie która godz??? |
O tą koło Krzeszowic Czerna
A godzina powiedzmy 12:00, tylko gdzie?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-18, 23:39
|
|
|
Myślałem żeby przez Czerną do Jaskini Łokietka podjechać ALE...
zawsze te "ALE"...
1-mam więcej chętnych niż miejsc
(ale to nie problem,bo żona autem może po pyrkać a syn na plecy)
2-musimy (rodzinnie) rano "coś" załatwić i trudno będzie się na czas wyrobić
Może zróbmy tak...
Napisz skąd i o której ruszacie - ewentualnie nr.tel.
jak dam radę to będę
-a jak nie - to w piątek i sobotę jest zlot w miejscowości Dzierżno
może ktoś się wybiera? (chociaż pogoda ma się jutro wieczorem załamać) |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-18, 23:43
|
|
|
| mynton napisał/a: |
A godzina powiedzmy 12:00, tylko gdzie?? |
Gdzie proponujesz?
Ktoś jeszcze leci? Coś tu cicho |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-18, 23:48
|
|
|
| grzesiek_73 napisał/a: | | Myślałem żeby przez Czerną do Jaskini Łokietka podjechać ALE... |
A nie chodziło Ci raczej o Jaskinię Nietoperzową w Jerzmanowicach, bo Grota Łokietka to nie ten kierunek i raczej nie da się tam bezpośrednio podjechać? |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-18, 23:52
|
|
|
Kierunek jest ok +/-
[ Dodano: 2014-06-18, 23:54 ]
Jaskinia Owa jest od Groty Owej ok 4km.
Mogę się mylić... ale |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-19, 00:00
|
|
|
| grzesiek_73 napisał/a: | Kierunek jest ok +/-
[ Dodano: 2014-06-18, 23:54 ]
Jaskinia Owa jest od Groty Owej ok 4km.
Mogę się mylić... ale |
Grota Łokietka znajduje się w Ojcowie o tą Ci chodzi? |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-19, 00:00
|
|
|
Nawet można zerknąć na obie....
tylko tego czasu mało
[ Dodano: 2014-06-19, 00:00 ]
Tak koło Ojcowa
https://www.google.pl/map...95119,14z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x0:0x73e18582193e6b7!2m2!1d19.774477!2d50.
193915!1m5!1m1!1s0x4716f8997e0cc019:0xe85f715257a5eecc!2m2!1d19.818563!
2d50.200584?hl=pl |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-19, 00:08
|
|
|
| Dobra, dobra teraz widzę że można podjechać od Czajowic.To rzeczywiście jest blisko,ale jednak wolę drogę od Ojcowa i przejść się kawałek (ok 1-1, 5 godziny w jedną stronę). |
|
|
|
 |
|
|