|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-15, 21:11
|
|
|
Melduję się w domu , dzięki za rajzę
Było świetnie ale w takim towarzystwie zawsze jest super , do następnego razu |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-15, 21:47
|
|
|
Pierwszy, drugi... oj oj dzieciaczki
Dzięki i do następnego :-) |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-06-15, 23:37
|
|
|
| Fajnie było z wami wracać hej ,do następnego (media Markt było już zamknięte do 20stej hihi) |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-06-15, 23:39, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-16, 00:00
|
|
|
Ostatni :X
Jakieś fotki ktoś coś? |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-16, 08:59
|
|
|
| Cześć fotki posłałem tym od których mam maila jak ktoś chce niech poda adres na i podeślę . |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-16, 13:20
|
|
|
Spokojny ja nie dostałem zdjęć....
mail:
ireneusz.dramski@wojtel.com |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-16, 15:07
|
|
|
Jeśli ktoś jest chętny na parę (dosłownie!) fotek to niech da znać. Mam jeden filmik z pracą D-rad'a - nawet coś tam słychać |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-16, 17:31
|
|
|
| Zdjęcia poszły na PW. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-16, 18:02
|
|
|
i ja też nie
koszowskilukasz@o2.pl od Andrew też poproszę |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-06-16, 18:04, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-16, 20:37
|
|
|
No to już posłałem i pewnie dostałeś |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-17, 20:40
|
|
|
Temat na sobotę (ale tę 28.06).
Dystans około 350km (w sumie).
Miejsce akcji: Karlova Studanka i Góra Pradziad.
Ramy czasowe: wyjazd 7:30 - powrót do 22:00 (tutaj konieczna dyscyplina)
Plan: wyjazd z Lotosa na Pawła Kołodzieja - lecimy na Karlovą Studankę (przez Racibórz - dokładną mapkę wrzucę jak będzie odzew).
Zwiedzamy Studzienkę Karlowa:
http://fotowycieczki.blog...a-studanka.html
i jedziemy na Pradziad (do drugiego parkingu skąd jest około 2,5km piechotą na szczyt - prawdopodobnie najbliżej położone miejsce gdzie można wjechać ).
Na szczyt podejście piechotą (raczej asfaltem, bo w swoich butach nie dam rady szlakiem).
Podziwianie widoków.
Obiad albo na Pradziadzie albo w Karlovej Studance i powrót.
Koszty: oprócz paliwa trzeba liczyć się z opłatami za parkingi i obiadu. Parkingi znalazłem informację że około 100 koron kosztują (a trzeba będzie się zatrzymać dwa razy). Obiad - nie wiem, nie powiem .
Sama jazda zajmie około 6 godzin. Zwiedzanie Studzienki + obiad zapisuję 2 a Pradziad 3 (także trzeba będzie się trochę dyscyplinować, żeby wyrobić narzucone ramy czasowe). Prowadzę ja - czyli kto jechał ten wie czego się spodziewać, kto nie jechał niech przeczyta nazwę tematu, się domyśli. Pilnujemy kolegi w lusterku, jak znika - zwalniamy.
Standardowo zaczynam listą chętnych na:
Wypad Karlova Studanca + Pradziad:
1. Procek
2. .............. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-17, 22:03
|
|
|
Niestety będę w przyszłą sobotę na weselu
A nie planujecie czegoś na czwartek lub najbliższy weekend? |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-17, 22:31
|
|
|
W czwartek jest Chudów może ktoś poleci albo coś w tym stylu
Co do traski Procka fajna sprawa trzeba będzie pomyśle o tej wyprawie |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-17, 22:39
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | W czwartek jest Chudów może ktoś poleci albo coś w tym stylu |
Hmmm.. no nie wiem.. okej przekonałeś mnie
Trasa ekstra bardzo chętnie się wybiorę ale czy dam radę będę wiedział dopiero w przyszłym tygodniu. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-18, 01:35
|
|
|
Ja niestety odpadam na Pradziada, bo 28 w sobotę pracuje od 21:00 i nie ma możliwości zmiany, bo muszę wtedy być . |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
|
|