|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-19, 00:17
|
|
|
Spacer spod zamku w Ojcowie przez Park Narodowy?
[ Dodano: 2014-06-19, 00:23 ]
O! To już pora na dobranoc |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-19, 00:24
|
|
|
| Tak, ale ja tak szedłem bo do dzisiaj nie widziałem tego dojazdu od Czajowic. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-19, 06:34
|
|
|
| Hej, chętnie sie z Wami przejadę, a gdzie zbiórka? |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-19, 08:23
|
|
|
| MelRiot napisał/a: | | Hej, chętnie sie z Wami przejadę, a gdzie zbiórka? |
Ja proponuję BP Zagórze o 11:00 co wy na to?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-19, 09:20
|
|
|
| jak dla mnie ok:) |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-19, 09:33
|
|
|
| Czyli tak, kto dzisiaj będzie na BP Zagórze o 11:00?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-19, 09:40
|
|
|
Standardowa lista:)
1. MelRiot
2. ...... |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-19, 09:58
|
|
|
To ja odpadam
Miłej wycieczki |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:00
|
|
|
| A może jednak ta 12 wam bardziej pasuje? |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:09
|
|
|
Jest taka pogoda że nie czekajcie - tylko korzystajcie do bólu
Jak bym mógł to już bym "bzyczał"
U mnie 12 to też niepewna godzina
Więc bawcie się bo wieczorem (ewentualnie jutro rano) będzie już lało i wiało |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:10
|
|
|
Ja też chetnie pojade ale może rzeczywiście o 12? wcześniej nie dam rady |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:11
|
|
|
Odpadam mój plecak ma dopiero czas od 11 a nie da się być w dwóch miejscach na raz |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:12
|
|
|
| Jak dla mnie 12 też jest ok, to może zdecydujmy że spotykamy się o 12, mam nadzieję, że mynton to przeczyta i nie będą czekali na daremno. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:12
|
|
|
Dziś okolo 17 chcemy leciec na Chudów jak cos zapraszamy |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-19, 10:14
|
|
|
| Ok tak więc o 12:00 na BP Zagórze |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
|
|