Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
18.08.2012r. II parkowy zlot motocyklowy MOTO PARK CHORZÓW
Autor Wiadomość
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-07-29, 10:08   18.08.2012r. II parkowy zlot motocyklowy MOTO PARK CHORZÓW

Największy zlot motocyklowy na Śląsku!
Już 18 sierpnia do Parku Śląskiego zawitają przy dźwiękach prawdziwej, rockowej muzyki tysiące maszyn!
W programie od godz. 12:00 m.in.
-wystawy motocykli w Kapeluszu i Szkieletorze
-pokazy stuntu motocyklowego
-pokazy ratownictwa medycznego
-liczne konkursy z nagrodami
-parada motocykli ulicami Chorzowa (godz. 15:00)
oraz to na co najbardziej czekamy- koncerty!
15:00- Animators
16:30- Debris of blues
18:00- Clock Machine
19:30- ŚCIGANI
21:00- ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

18 sierpnia, sobota, Duża Łąka w Parku Śląskim. Wstęp wolny!

Organizatorzy:
Park Śląski
Vulcaneria Kawasaki Club
Tigers Riders Chorzów
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-08-18, 23:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lacik 


Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-09, 11:44   

Witam,
Klub Motocyklowy VULCANERIA wraz z Automobilklubem Zamkowym ma zaszczyt zaprosić na największy na Śląsku Zlot Motocyklowy - MOTO PARK 2012.

Impreza odbędzie się 18 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie

Wiele będzie się działo na scenie, która w tym roku zlokalizowana jest na Dużej Łące (w ubiegłym roku bawiliśmy się na Polach Marsowych): zagra Oddział Zamknięty i Ścigani.

MotoPark odbędzie się 18 sierpnia. Startujemy o godz. 12. 00 m.in. pokazami jazdy ekstremalnej. O godz. 15. 00 rozpoczną się koncerty. . Wstęp wolny

Zamieszczam również plakat na którym są najważniejsze informację. Zbiórka krwi jest wpisana w akcje MOTOSERCE.

Pozdro,
Lacik
Ostatnio zmieniony przez Lacik 2012-08-09, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-12, 20:58   

Z tego co wiem, to współorganizatorem MOTO PARK 2012 jest również TIGER RIDERS FG Chorzów.
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-13, 00:24   

A no jest........tys prowda.....
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Tiger Riders FG 

Motocykl: Honda CBR 600F F4
Imię: Mały
Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-08-13, 01:03   

Cris napisał/a:
A no jest........tys prowda.....



też tak słyszałem ...
 
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-08-13, 10:06   

bede :>
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
wojciech68 


Motocykl: Yamaha XJ 600 85r.
Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-15, 22:57   

Mam pytanie , data jest 18-19 Sierpnia.

Więc co będzie tego 19 Sierpnia ?
 
 
 
Gulliver 


Motocykl: Yamaha XJR
Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 68
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-08-16, 09:56   

I jeszcze jedno- z rozbiciem namiotu nie będzie problemu?
 
 
Lacik 


Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-16, 10:47   

Co do 19 sierpnia, to jest to dzien "rozjazdowy" dla tych którzy posiedza w sobotę dłużej. Będzie leciała muzyka ale z maszyny.
Co do spania w namiocie, nie ma najmniejszego problemu. Jest pole namiotowe. Niektorzy beda tam spac od piatku :)
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-16, 13:46   

Aż do wytrzezwienia co może nastąpić dopiero w srode :D
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 00:38   

Cris napisał/a:
Aż do wytrzezwienia co może nastąpić dopiero w srode :D


znajac ciebie popielcową
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-17, 08:30   

Ja nigdy nie trzezwieje. Świat jest wtedy piękniejszy.
_________________
Wróg publiczny nr 1
Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-08-17, 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fala. 


Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 178
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-17, 19:00   

Wpadnę na pewno zobaczyć co się będzie działo.
Do zobaczenia :)
_________________

 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-08-17, 21:10   

Ja też pod wieczór na jakiś koncert wpadnę. :)
Tyle, że na te 20km to się nawet moto z garażu nie opłaca wyciągać...
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-08-17, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kris.L 


Motocykl: Yamaha Virago 750 AME
Imię: Krzysztof
Wiek: 59
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 37
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-08-17, 21:13   

Ja staruję z Tychów o 11:30 z pod Żyrafy chętnych zapraszam do wspólnej jazdy o 11:45 będziemy na stacji przed Katowicami koło cmentarza tam dołączy ekipa z Giszowca i o 12 będziemy na stacji na zjeździe do centrum ( obwodnica )

Jak ktoś chętny to dzwonić pod 502 086 966
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/