|
nowe jeździdło horbala |
| Autor |
Wiadomość |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-03-05, 12:58 nowe jeździdło horbala
|
|
|
Wszem i wobec chwale się nowym nabytkiem
Yamaha xj600 92` przebieg jakoś około 60 tys raczej prawdziwy |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-03-05, 13:35
|
|
|
Szerokich winkli i przyczepnego asfaltu |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-03-05, 15:28
|
|
|
ale padaka, ale lepsze to od hulajnogi
nie no sprzęcik wytrwały więc dużej ilości winkli życze |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Markulus
Motocykl: Kawasaki GPX 750R
Imię: Marek
Wiek: 46 Dołączył: 17 Maj 2013 Posty: 97 Skąd: BDF UK
|
Wysłany: 2014-03-05, 17:46
|
|
|
Męskich nie było ? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-03-05, 18:44
|
|
|
| też tak słyszałem, że czerwone są szybsze od zielonych. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-03-05, 19:26
|
|
|
Szerokości |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-03-06, 00:31
|
|
|
WMarkulus, co rozumiesz przez "męski" ? 150 albo wiecej kuca i prędkościomierz wyskalowany do 300 km/h ? Nie potrzebuje tego. Motocykla używam w 95% w mieście i szukałem czegoś wygodnego nie za mocnego i niedrogiego. Te wymagania xj spełnia bardzo dobrze. |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2014-03-06, 08:49
|
|
|
Markulus, wystarczy, że Ty jesteś męski..............chyba
Horbalku wielu kilometrów nawiniętych na licznik |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2014-03-06, 09:01
|
|
|
| hehee no na zdjeciu fajnie wyglada:) tylko opony chyba the end:D |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-03-06, 15:08
|
|
|
Opon to już prawie nie ma to fakt :-\ ale spoko bedą wymienione juz niedługo |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2014-03-06, 15:43
|
|
|
| A no powodzenia w jezdzeniu:-) |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2014-03-06, 16:42
|
|
|
niby kolorem sie nie jezdzi a moplik zadbany fajny jak za taka cene to nic tylko brac |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-03-09, 16:58
|
|
|
czy Ty naprawdę zrobiłeś to co myślę...
zamieniłeś GS500 na XJ600... ?
chyba nie to mieli na myśli koledzy mówiąc 'czas na sześćsetkę'
przecież to niemalże to samo co gieesa, cebula czy eerpięć...
w najlepszym przypadku 15KM więcej i koła nadal wąskie jak w taczce.
no w każdym razie wszystkiego dobrego i oby służyła |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-03-09, 20:23
|
|
|
Tak zamieniłem gs500 na xj600 i zrobiłem to specjalnie. Wiem ze mocy dużo więcej nie ma ale jakoś mnie nie ciągnie jeszcze do motocykli które około 100KM albo i więcej. Poza tym kupiłem ją naprawdę okazyjnie i nawet biorąc pod uwagę inwestycje które mnie czekają uważam że dobrze zrobiłem. Ja jestem bardzo zadowolony z wyboru |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
|
|