 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
MZ ES250/2 |
| Autor |
Wiadomość |
benm323

Motocykl: MZ ES250/2; Shiver 750
Imię: Benq
Wiek: 51 Dołączył: 05 Mar 2014 Posty: 10 Skąd: Wodzisław Śl.
|
Wysłany: 2014-03-08, 21:48 MZ ES250/2
|
|
|
Zapodam i ja. Motocykl u mnie od 7 lat. Przed moim przejęciem stał sobie biedula 20 lat w piwnicy blokowiska. Mz otrzymałem w spadku od wuja żony jakieś 6-7 lat temu i tylko ją przestawiałem i nie powiem niekiedy mi zagracała miejsce. Były też tylko drobne przejażdżki głównie po polnych drogach ze względu na brak rejestracji i OC. W urzędach też walczyłem z bezmyślnością przepisów podczas rejestracji-ze względu na brak jakiejkolwiek dokumentacji. Motocykl odrestaurowałem zeszłą zimę. Tak wyglądało moto przed:
W następnym poście dam jak moto wygląda po. |
_________________ benm323-benq |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2014-03-08, 23:32
|
|
|
| noo witamy nastepnego fanatyka:) jezdze w twoje strny czasami chetnie wpadne i obejrrze |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
benm323

Motocykl: MZ ES250/2; Shiver 750
Imię: Benq
Wiek: 51 Dołączył: 05 Mar 2014 Posty: 10 Skąd: Wodzisław Śl.
|
Wysłany: 2014-03-09, 11:18
|
|
|
A tak to wyszło po:
 |
_________________ benm323-benq |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-03-09, 19:56
|
|
|
No, no ładnie go odpucowałeś, gratulacje |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
Waldi59
Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012 Posty: 77 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-03-11, 21:05
|
|
|
| No bardzo ładnie i myślisz że to pomoże w rejestracji no bo bez dowodu i OC to w dalszym ciągu możesz tym cudem jeździć tylko po łące ? |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2014-03-12, 13:22
|
|
|
| niema znaczenia odnosnie rejestracji,niema dokmunetów da sie spokojnie rejestrowac:) pozdrawiam fajnie wyszlo |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
benm323

Motocykl: MZ ES250/2; Shiver 750
Imię: Benq
Wiek: 51 Dołączył: 05 Mar 2014 Posty: 10 Skąd: Wodzisław Śl.
|
Wysłany: 2014-03-12, 20:07
|
|
|
Od pół roku zarejestrowany na żółtych jest
[ Dodano: 2014-03-20, 11:45 ]
Skura daleko śmigasz? Wpadnij przejazdem kiedyś, zagadamy |
_________________ benm323-benq |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |