Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MZ ES250/2
Autor Wiadomość
benm323 


Motocykl: MZ ES250/2; Shiver 750
Imię: Benq
Wiek: 51
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 10
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2014-03-08, 21:48   MZ ES250/2

Zapodam i ja. Motocykl u mnie od 7 lat. Przed moim przejęciem stał sobie biedula 20 lat w piwnicy blokowiska. Mz otrzymałem w spadku od wuja żony jakieś 6-7 lat temu i tylko ją przestawiałem i nie powiem niekiedy mi zagracała miejsce. Były też tylko drobne przejażdżki głównie po polnych drogach ze względu na brak rejestracji i OC. W urzędach też walczyłem z bezmyślnością przepisów podczas rejestracji-ze względu na brak jakiejkolwiek dokumentacji. Motocykl odrestaurowałem zeszłą zimę. Tak wyglądało moto przed:

























W następnym poście dam jak moto wygląda po.
_________________
benm323-benq
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2014-03-08, 23:32   

noo witamy nastepnego fanatyka:) jezdze w twoje strny czasami chetnie wpadne i obejrrze
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
benm323 


Motocykl: MZ ES250/2; Shiver 750
Imię: Benq
Wiek: 51
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 10
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2014-03-09, 11:18   

A tak to wyszło po:











_________________
benm323-benq
 
 
Kasberg 
Kasberg


Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 738
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-03-09, 19:56   

No, no ładnie go odpucowałeś, gratulacje ;)
_________________
Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych
 
 
Waldi59 

Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 77
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-03-11, 21:05   

No bardzo ładnie i myślisz że to pomoże w rejestracji no bo bez dowodu i OC to w dalszym ciągu możesz tym cudem jeździć tylko po łące ?
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2014-03-12, 13:22   

niema znaczenia odnosnie rejestracji,niema dokmunetów da sie spokojnie rejestrowac:) pozdrawiam fajnie wyszlo
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
benm323 


Motocykl: MZ ES250/2; Shiver 750
Imię: Benq
Wiek: 51
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 10
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2014-03-12, 20:07   

Od pół roku zarejestrowany na żółtych jest :)

[ Dodano: 2014-03-20, 11:45 ]
Skura daleko śmigasz? Wpadnij przejazdem kiedyś, zagadamy
_________________
benm323-benq
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/