|
3-4 VIII 2013 Silesia Moto Party |
| Autor |
Wiadomość |
Lacik

Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011 Posty: 22 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-07-18, 15:41 3-4 VIII 2013 Silesia Moto Party
|
|
|
Witam,
Zapraszamy na Silesia Moto Party 2013!
Lacik |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2013-07-19, 15:51
|
|
|
Szkoda , ........za daleko. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-07-19, 16:11
|
|
|
Myślę, że bede bo mam blisko nie wiem czy go nie lepiej zapchać hehe jak będzie dobrze to przyjadę z ojcem on ma motocykl Ural z 1970 roku małe bydle |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
rafal
Motocykl: lime zx12r
Imię: rafał
Wiek: 47 Dołączył: 30 Gru 2011 Posty: 24 Skąd: Sławków
|
Wysłany: 2013-07-19, 21:13
|
|
|
mariusz kalaga???!!!!!!
może jarzębinę zaproście |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2013-07-20, 13:55
|
|
|
| Bukol14 napisał/a: | Myślę, że bede bo mam blisko nie wiem czy go nie lepiej zapchać hehe jak będzie dobrze to przyjadę z ojcem on ma motocykl Ural z 1970 roku małe bydle |
Dobrze ze ojciec nie wie jak na niego mówisz....... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-07-21, 22:11
|
|
|
| Cris napisał/a: | | Bukol14 napisał/a: | Myślę, że bede bo mam blisko nie wiem czy go nie lepiej zapchać hehe jak będzie dobrze to przyjadę z ojcem on ma motocykl Ural z 1970 roku małe bydle |
Dobrze ze ojciec nie wie jak na niego mówisz....... |
Hehe nie wiem, bo zbytnio nie czaje o co ci chodzi że niby jak na ojca mówie |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
Janusz1
Motocykl: ciągle jeszcze jest
Imię: Janusz
Wiek: 72 Dołączył: 10 Sty 2013 Posty: 60 Skąd: Mierzęcice
|
Wysłany: 2013-07-31, 16:06
|
|
|
Rafal! Nie ma obowiązku bycia gdziekolwiek i słuchania czegokolwiek. Nie odpowiada mi - nie jadę!!! Po co nieudolnie wyśmiewać ? Tacy "prześmiewcy" sami z reguły niewiele potrafią i taką postawą skrywają syndrom "małego fiuta" Przy okazji (bez wyśmiewania) - nazwy własne piszemy z dużej!!! Jeśli wiesz o co chodzi??? |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2013-07-31, 22:40
|
|
|
Bukol14, małe bydle - szacunku do starszych bo w dupę w domu dostaniesz |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez Thorgal1 2013-07-31, 22:41, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Baniol

Motocykl: Honda Varadero XL 125
Imię: Darek
Wiek: 55 Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 569 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2013-08-02, 23:39
|
|
|
| Hehehehe ale się uśmiałem. No fajnie. Ale tak przy okazji to jak na pierwszy zlot to dali du... Za 20zł mam wjechać? Reszta za free? To dla kogo ten zlot? 20 zyla za blachę nie dam. Myślałem, że parking będzie w tym, jakieś papu albo coś jeszcze. Może przesadzam ale ja mam finansować kapele, bo na to wszystko wskazuje? Chciałem zaprosić szwagra, brata i znajomych ale jak policzyłem ile zapłacimy za wjazd motorkami to kurde cugiem i baną wyjdzie mnie taniej |
|
|
|
 |
rafal
Motocykl: lime zx12r
Imię: rafał
Wiek: 47 Dołączył: 30 Gru 2011 Posty: 24 Skąd: Sławków
|
Wysłany: 2013-08-03, 20:43
|
|
|
| Janusz1 napisał/a: | Rafal! Nie ma obowiązku bycia gdziekolwiek i słuchania czegokolwiek. Nie odpowiada mi - nie jadę!!! Po co nieudolnie wyśmiewać ? Tacy "prześmiewcy" sami z reguły niewiele potrafią i taką postawą skrywają syndrom "małego fiuta" Przy okazji (bez wyśmiewania) - nazwy własne piszemy z dużej!!! Jeśli wiesz o co chodzi??? |
Rozumiem że to do mnie,
widzę że parę lat masz na karku i z tego powodu nie napiszę co sądzę o twoim tekście z małym fiutem,
Widzę również że pomimo wieku nie wiesz do końca czym charakteryzuje się "dobry" zlot.
Zrób jeszcze kilka takich "wg swojego uznania" a może się nauczysz.
Przeczytaj także uważnie post powyżej. |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-08-03, 23:18
|
|
|
| Thorgal1 napisał/a: | Bukol14, małe bydle - szacunku do starszych bo w dupę w domu dostaniesz |
Pisząc "małe bydle" chodzi mi o motocykl i tyle chyba, że ty na ojca tak mówisz to już nie moja sprawa
Poza tym byłem dzisiaj na zlocie, oddałem krew i jest wszystko ok
[ Dodano: 2013-08-03, 23:21 ]
| Baniol napisał/a: | | Hehehehe ale się uśmiałem. No fajnie. Ale tak przy okazji to jak na pierwszy zlot to dali du... Za 20zł mam wjechać? Reszta za free? To dla kogo ten zlot? 20 zyla za blachę nie dam. Myślałem, że parking będzie w tym, jakieś papu albo coś jeszcze. Może przesadzam ale ja mam finansować kapele, bo na to wszystko wskazuje? Chciałem zaprosić szwagra, brata i znajomych ale jak policzyłem ile zapłacimy za wjazd motorkami to kurde cugiem i baną wyjdzie mnie taniej |
Płaci kierowca żal ci dać 20zł ? to siedz w domu |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
Baniol

Motocykl: Honda Varadero XL 125
Imię: Darek
Wiek: 55 Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 569 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2013-08-04, 12:56
|
|
|
| No i też zostałem. Nie zrozum mnie źle. Może jak każdy Polak musiałem ponarzekać sobie. Tak po prostu policzyłem sobie ile za dwie dychy był pojeździł. Wylazła ze mnie taka sknera. Trochę miałeś racji. Było minęło. Next razem pomyślę inaczej. Pozdrawiam Wszystkich ,którzy jednak na zlocie byli. Na pewno zabawa była wyśmienita. |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2013-08-04, 20:43
|
|
|
| Bukol14 napisał/a: | | Thorgal1 napisał/a: | Bukol14, małe bydle - szacunku do starszych bo w dupę w domu dostaniesz |
Pisząc "małe bydle" chodzi mi o motocykl i tyle chyba, że ty na ojca tak mówisz to już nie moja sprawa
Poza tym byłem dzisiaj na zlocie, oddałem krew i jest wszystko ok
[ Dodano: 2013-08-03, 23:21 ]
| Baniol napisał/a: | | Hehehehe ale się uśmiałem. No fajnie. Ale tak przy okazji to jak na pierwszy zlot to dali du... Za 20zł mam wjechać? Reszta za free? To dla kogo ten zlot? 20 zyla za blachę nie dam. Myślałem, że parking będzie w tym, jakieś papu albo coś jeszcze. Może przesadzam ale ja mam finansować kapele, bo na to wszystko wskazuje? Chciałem zaprosić szwagra, brata i znajomych ale jak policzyłem ile zapłacimy za wjazd motorkami to kurde cugiem i baną wyjdzie mnie taniej |
Płaci kierowca żal ci dać 20zł ? to siedz w domu |
jak bym mówił to bym w dupę dostał |
_________________
 |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-08-07, 14:16
|
|
|
Oto krótki reportaż ze zlotu http://www.youtube.com/watch?v=bV-knMGLm3Y
1:33 moja skromna osoba |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
| Ostatnio zmieniony przez Bukol14 2013-08-07, 14:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|