Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
3-4 VIII 2013 Silesia Moto Party
Autor Wiadomość
Lacik 


Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-18, 15:41   3-4 VIII 2013 Silesia Moto Party

Witam,
Zapraszamy na Silesia Moto Party 2013!



Lacik
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2013-07-19, 15:51   

Szkoda , ........za daleko. :(
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Bukol14 


Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 163
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-07-19, 16:11   

Myślę, że bede bo mam blisko nie wiem czy go nie lepiej zapchać :P hehe jak będzie dobrze to przyjadę z ojcem on ma motocykl Ural z 1970 roku ;) małe bydle
_________________
Poczuć wiatr we włosach...
 
 
 
rafal 

Motocykl: lime zx12r
Imię: rafał
Wiek: 47
Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Sławków
Wysłany: 2013-07-19, 21:13   

mariusz kalaga???!!!!!!

może jarzębinę zaproście :)
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2013-07-19, 22:02   

ALBO KUPICHE
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2013-07-20, 13:55   

Bukol14 napisał/a:
Myślę, że bede bo mam blisko nie wiem czy go nie lepiej zapchać :P hehe jak będzie dobrze to przyjadę z ojcem on ma motocykl Ural z 1970 roku ;) małe bydle


Dobrze ze ojciec nie wie jak na niego mówisz....... :D
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Bukol14 


Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 163
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-07-21, 22:11   

Cris napisał/a:
Bukol14 napisał/a:
Myślę, że bede bo mam blisko nie wiem czy go nie lepiej zapchać :P hehe jak będzie dobrze to przyjadę z ojcem on ma motocykl Ural z 1970 roku ;) małe bydle


Dobrze ze ojciec nie wie jak na niego mówisz....... :D



Hehe nie wiem, bo zbytnio nie czaje o co ci chodzi :P że niby jak na ojca mówie :P
_________________
Poczuć wiatr we włosach...
 
 
 
Janusz1 

Motocykl: ciągle jeszcze jest
Imię: Janusz
Wiek: 72
Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 60
Skąd: Mierzęcice
Wysłany: 2013-07-31, 16:06   

Rafal! Nie ma obowiązku bycia gdziekolwiek i słuchania czegokolwiek. Nie odpowiada mi - nie jadę!!! Po co nieudolnie wyśmiewać ?? ? Tacy "prześmiewcy" sami z reguły niewiele potrafią i taką postawą skrywają syndrom "małego fiuta" Przy okazji (bez wyśmiewania) - nazwy własne piszemy z dużej!!! Jeśli wiesz o co chodzi??? :) :)
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2013-07-31, 22:40   

Bukol14, małe bydle ?? - szacunku do starszych bo w dupę w domu dostaniesz !!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Thorgal1 2013-07-31, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
Baniol 


Motocykl: Honda Varadero XL 125
Imię: Darek
Wiek: 55
Dołączył: 15 Cze 2013
Posty: 569
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2013-08-02, 23:39   

Hehehehe ale się uśmiałem. No fajnie. Ale tak przy okazji to jak na pierwszy zlot to dali du... Za 20zł mam wjechać? Reszta za free? To dla kogo ten zlot? 20 zyla za blachę nie dam. Myślałem, że parking będzie w tym, jakieś papu albo coś jeszcze. Może przesadzam ale ja mam finansować kapele, bo na to wszystko wskazuje? Chciałem zaprosić szwagra, brata i znajomych ale jak policzyłem ile zapłacimy za wjazd motorkami to kurde cugiem i baną wyjdzie mnie taniej
 
 
 
rafal 

Motocykl: lime zx12r
Imię: rafał
Wiek: 47
Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Sławków
Wysłany: 2013-08-03, 20:43   

Janusz1 napisał/a:
Rafal! Nie ma obowiązku bycia gdziekolwiek i słuchania czegokolwiek. Nie odpowiada mi - nie jadę!!! Po co nieudolnie wyśmiewać ?? ? Tacy "prześmiewcy" sami z reguły niewiele potrafią i taką postawą skrywają syndrom "małego fiuta" Przy okazji (bez wyśmiewania) - nazwy własne piszemy z dużej!!! Jeśli wiesz o co chodzi??? :) :)



Rozumiem że to do mnie,
widzę że parę lat masz na karku i z tego powodu nie napiszę co sądzę o twoim tekście z małym fiutem,
Widzę również że pomimo wieku nie wiesz do końca czym charakteryzuje się "dobry" zlot.
Zrób jeszcze kilka takich "wg swojego uznania" a może się nauczysz.

Przeczytaj także uważnie post powyżej.
 
 
 
Bukol14 


Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 163
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-08-03, 23:18   

Thorgal1 napisał/a:
Bukol14, małe bydle ?? - szacunku do starszych bo w dupę w domu dostaniesz !!


Pisząc "małe bydle" chodzi mi o motocykl i tyle chyba, że ty na ojca tak mówisz to już nie moja sprawa :P


Poza tym byłem dzisiaj na zlocie, oddałem krew i jest wszystko ok ;)

[ Dodano: 2013-08-03, 23:21 ]
Baniol napisał/a:
Hehehehe ale się uśmiałem. No fajnie. Ale tak przy okazji to jak na pierwszy zlot to dali du... Za 20zł mam wjechać? Reszta za free? To dla kogo ten zlot? 20 zyla za blachę nie dam. Myślałem, że parking będzie w tym, jakieś papu albo coś jeszcze. Może przesadzam ale ja mam finansować kapele, bo na to wszystko wskazuje? Chciałem zaprosić szwagra, brata i znajomych ale jak policzyłem ile zapłacimy za wjazd motorkami to kurde cugiem i baną wyjdzie mnie taniej


Płaci kierowca żal ci dać 20zł ? to siedz w domu
_________________
Poczuć wiatr we włosach...
 
 
 
Baniol 


Motocykl: Honda Varadero XL 125
Imię: Darek
Wiek: 55
Dołączył: 15 Cze 2013
Posty: 569
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2013-08-04, 12:56   

No i też zostałem. Nie zrozum mnie źle. Może jak każdy Polak musiałem ponarzekać sobie. Tak po prostu policzyłem sobie ile za dwie dychy był pojeździł. Wylazła ze mnie taka sknera. Trochę miałeś racji. Było minęło. Next razem pomyślę inaczej. Pozdrawiam Wszystkich ,którzy jednak na zlocie byli. Na pewno zabawa była wyśmienita.
 
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2013-08-04, 20:43   

Bukol14 napisał/a:
Thorgal1 napisał/a:
Bukol14, małe bydle ?? - szacunku do starszych bo w dupę w domu dostaniesz !!


Pisząc "małe bydle" chodzi mi o motocykl i tyle chyba, że ty na ojca tak mówisz to już nie moja sprawa :P


Poza tym byłem dzisiaj na zlocie, oddałem krew i jest wszystko ok ;)

[ Dodano: 2013-08-03, 23:21 ]
Baniol napisał/a:
Hehehehe ale się uśmiałem. No fajnie. Ale tak przy okazji to jak na pierwszy zlot to dali du... Za 20zł mam wjechać? Reszta za free? To dla kogo ten zlot? 20 zyla za blachę nie dam. Myślałem, że parking będzie w tym, jakieś papu albo coś jeszcze. Może przesadzam ale ja mam finansować kapele, bo na to wszystko wskazuje? Chciałem zaprosić szwagra, brata i znajomych ale jak policzyłem ile zapłacimy za wjazd motorkami to kurde cugiem i baną wyjdzie mnie taniej


Płaci kierowca żal ci dać 20zł ? to siedz w domu



jak bym mówił to bym w dupę dostał :)
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Bukol14 


Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 163
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-08-07, 14:16   

Oto krótki reportaż ze zlotu http://www.youtube.com/watch?v=bV-knMGLm3Y

1:33 moja skromna osoba :P
_________________
Poczuć wiatr we włosach...
Ostatnio zmieniony przez Bukol14 2013-08-07, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/