 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
ProfiAuto Show 2013 - 25-26 maja Spodek Katowice |
| Autor |
Wiadomość |
hoks

Motocykl: GSX400E
Imię: Arek
Wiek: 42 Dołączył: 23 Lis 2010 Posty: 90 Skąd: SK, SCZ
|
Wysłany: 2013-05-22, 08:46 ProfiAuto Show 2013 - 25-26 maja Spodek Katowice
|
|
|
nie do końca jest to tylko motocyklowa impreza, dlatego zamieszczam w tym dziale.
szczegóły tutaj: http://moto-targi.pl
a moje pytania z tym związane:
był ktoś na wcześniejszych edycjach?
warto tam być, jest coś ciekawego?
jeśli tak, to lepiej wybrać się w sobotę czy niedzielę (w sensie czy któryś dzień jest "ciekawszy")?
pytam, bo mam już pewne plany na weekend, ale chciałbym też zajrzeć na tą imprezę do spodka i nie wiem jak to pogodzić i zaplanować, jeśli ma ktoś jakieś rozeznanie w tym temacie to dajcie znać. pozdro |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |