|
motormania - Pies I Motocyklista |
| Autor |
Wiadomość |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2013-05-21, 13:19
|
|
|
jaka gwiazda
nie Ty Damian |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez Thorgal1 2013-05-21, 13:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2013-05-21, 16:42
|
|
|
szczena mi opadła najlepsiejsze pakowanie psa do wora |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-21, 17:18
|
|
|
Nie no... poskładanie psa i pakowanie faktycznie debeściarskie |
|
|
|
 |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-05-21, 23:54
|
|
|
Mizi ma 3 lata i od początku ze mną jezdzi... sama sie juz składa bo wie ze idzie do wora |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
|
|
|
 |
Kriss_deValnor
Bolilol Forever :)

Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46 Dołączyła: 02 Cze 2012 Posty: 214 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2013-05-22, 08:52
|
|
|
| Widzę, że nawet swoje okularki psiak posiada , a układanie się do plecaczka na 5+ |
_________________
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-05-22, 15:48
|
|
|
| A co w razie wypadku ? pies nie posiada żadnego kasku. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-05-22, 18:37
|
|
|
| W razie wypadku pies ma amortyzować upadek. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
| Ostatnio zmieniony przez prezesartur 2013-05-22, 18:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-05-22, 23:26
|
|
|
| Kapitan Bomba napisał/a: | | A co w razie wypadku ? pies nie posiada żadnego kasku. |
w razie wypadku bedzie wypadek... |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|