|
NOWY MALUCH ! |
| Autor |
Wiadomość |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-25, 13:40 NOWY MALUCH !
|
|
|
Co powiecie na ten temat ? ; d
http://allegro.pl/fiat-12...dium=LikeButton |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
Domage

Motocykl: FZS600 + Awo Turist
Imię: Krzysiek
Wiek: 39 Dołączył: 19 Lut 2012 Posty: 48 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-25, 13:44
|
|
|
Gość kupił go za 15 tysi, wyciągnął z garażu, odpicował i sprzedaje.
Cena nieziemska... Jeszcze trochę, a za ST'ka w złomowym stanie, będize trzeba wywalić 10 koła...
Muszę kiedyś wystawić swojego malucha, ciekaw jestem ile bym dostał |
_________________
|
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-25, 14:11
|
|
|
| Cena naprawdę jest powalająca a jestem ciekawy ile będzie wynosić jutro wieczorem bo ciągle rośnie ; o |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-25, 19:40
|
|
|
I jest 100 tys |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-25, 20:55
|
|
|
Do zakończenia będzie 150 tys... tak myślę |
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-25, 21:45
|
|
|
Myślę że będzie ponad 150 tysięcy już jest 115 Ale bym sprzęta za tą kase kupił :O |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-25, 22:07
|
|
|
A jak się sprzedający musi przed kompem palić |
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-25, 22:42
|
|
|
Hahahahaha na lekach uspokajających siedzi i patrzy |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-05-26, 00:09
|
|
|
| Dobrze wie co ma więc się niczym nie przejmuje tylko czeka ile zarobi. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-26, 13:45
|
|
|
Pięknie idzie! Tego się nie spodziewałem- 380 tys!
Ładnie ktoś przebił z 230 na 340 tys. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2013-05-26, 14:12
|
|
|
| ponad trzy i pół bańki. teraz to już chyba dla jaj przebijaja. ciekawe co zrobi ten co kupi |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-26, 14:18
|
|
|
Nie no.... to już są ewidentnie jajca. Ale ciekaw jestem zakończenia i jak mówisz-ciekawe co zrobi ten, który wygra aukcję
200 mln to lekka przesada... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-26, 14:20
|
|
|
Właśnie ktoś walnął 980 mln!
Chłop chciał se auto sprzedać, to ludzie jaja robią... |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2013-05-26, 14:25, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2013-05-26, 15:12
|
|
|
pomyśl sobie ile % z tegp dla allegro za prowizje od sprzedaży |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
Domage

Motocykl: FZS600 + Awo Turist
Imię: Krzysiek
Wiek: 39 Dołączył: 19 Lut 2012 Posty: 48 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-26, 15:18
|
|
|
Cortex, 0%
http://allegro.pl/country_pages/1/0/z4.php
B. Prowizja od sprzedaży pojazdu, maszyny budowlanej, maszyny rolniczej, przyczepy, naczepy, wózka widłowego lub łodzi w kategorii „Motoryzacja”
Transakcje w kategorii "Motoryzacja", w podkategoriach "Samochody", "Motocykle", "Maszyny budowlane", "Maszyny rolnicze", „Przyczepy, naczepy”, „Wózki widłowe” oraz "Inne pojazdy i łodzie" nie są objęte prowizją od sprzedaży. |
_________________
|
|
|
|
 |
|
|