|
NOWY MALUCH ! |
| Autor |
Wiadomość |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-26, 15:56
|
|
|
| Wcześniej sobie ludzie jajca robili ale teraz już chyba na poważnie prawie 300 tysięcy za fiacika ;d |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
| Ostatnio zmieniony przez krzemyk135 2013-05-26, 15:57, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-26, 16:07
|
|
|
Mamy 300 100 |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-26, 16:28
|
|
|
Administracja porządek zrobiła i cena wróciła do "normalnej" |
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-26, 16:52
|
|
|
| napiszę do właściciela maluszka list z prośbą o dofinansowanie chociaż na porządnego kombika, butki, rękawice i jakiś kask bo pewnie sknera mi nowego R1 nie kupi |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-05-26, 17:24
|
|
|
| W kolejny sposób polaki udowodnili, że są debilami. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Domage

Motocykl: FZS600 + Awo Turist
Imię: Krzysiek
Wiek: 39 Dołączył: 19 Lut 2012 Posty: 48 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-26, 18:01
|
|
|
uu wycofany z aukcji. ciekawe dlaczego ? |
_________________
|
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-26, 22:56
|
|
|
| ludzie zaczęli sobie jaja robić i wycofali ; d WITAMY W POLSCE ! |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2013-05-27, 21:02
|
|
|
| dziś go w Faktach pokazali ale nie wspomnieli nic o aukcji |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-05-27, 21:38
|
|
|
| Ciekawe czy ktoś dał za tego karchlaka chociaż ze 20 tyś. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-28, 00:11
|
|
|
| Prawdziwy kolekcjoner takich klasyków sypnie za niego pewnie sporo, no ale tak mają ludzie co nie mają co robić z pieniędzmi. |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|