Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWY MALUCH !
Autor Wiadomość
krzemyk135 


Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 92
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-25, 13:40   NOWY MALUCH !

Co powiecie na ten temat ? ; d

http://allegro.pl/fiat-12...dium=LikeButton
_________________
Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam
 
 
Domage 


Motocykl: FZS600 + Awo Turist
Imię: Krzysiek
Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 48
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-25, 13:44   

Gość kupił go za 15 tysi, wyciągnął z garażu, odpicował i sprzedaje.
Cena nieziemska... Jeszcze trochę, a za ST'ka w złomowym stanie, będize trzeba wywalić 10 koła...
Muszę kiedyś wystawić swojego malucha, ciekaw jestem ile bym dostał :D
_________________

 
 
krzemyk135 


Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 92
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-25, 14:11   

Cena naprawdę jest powalająca a jestem ciekawy ile będzie wynosić jutro wieczorem bo ciągle rośnie ; o
_________________
Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-25, 19:40   

I jest 100 tys :)
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-25, 20:55   

Do zakończenia będzie 150 tys... tak myślę :)
 
 
krzemyk135 


Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 92
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-25, 21:45   

Myślę że będzie ponad 150 tysięcy już jest 115 :D Ale bym sprzęta za tą kase kupił :O
_________________
Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-25, 22:07   

A jak się sprzedający musi przed kompem palić :D
 
 
krzemyk135 


Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 92
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-25, 22:42   

Hahahahaha na lekach uspokajających siedzi i patrzy :D
_________________
Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2013-05-26, 00:09   

Dobrze wie co ma więc się niczym nie przejmuje tylko czeka ile zarobi.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-26, 13:45   

Pięknie idzie! Tego się nie spodziewałem- 380 tys!
Ładnie ktoś przebił z 230 na 340 tys.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2013-05-26, 14:12   

ponad trzy i pół bańki. teraz to już chyba dla jaj przebijaja. ciekawe co zrobi ten co kupi
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-26, 14:18   

Nie no.... to już są ewidentnie jajca. Ale ciekaw jestem zakończenia i jak mówisz-ciekawe co zrobi ten, który wygra aukcję :D

200 mln to lekka przesada...
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-26, 14:20   

Właśnie ktoś walnął 980 mln! :D :D :D :D

Chłop chciał se auto sprzedać, to ludzie jaja robią...
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2013-05-26, 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2013-05-26, 15:12   

pomyśl sobie ile % z tegp dla allegro za prowizje od sprzedaży :D
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
Domage 


Motocykl: FZS600 + Awo Turist
Imię: Krzysiek
Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 48
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-26, 15:18   

Cortex, 0%
http://allegro.pl/country_pages/1/0/z4.php

B. Prowizja od sprzedaży pojazdu, maszyny budowlanej, maszyny rolniczej, przyczepy, naczepy, wózka widłowego lub łodzi w kategorii „Motoryzacja”

Transakcje w kategorii "Motoryzacja", w podkategoriach "Samochody", "Motocykle", "Maszyny budowlane", "Maszyny rolnicze", „Przyczepy, naczepy”, „Wózki widłowe” oraz "Inne pojazdy i łodzie" nie są objęte prowizją od sprzedaży.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/