Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Honda VFR 800 V-tec
Autor Wiadomość
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2013-04-14, 21:41   

Śrubki nawet polerowane
 
 
darqs 

Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: SO
Wysłany: 2013-04-15, 00:10   

Edi, dałeś sztachecie swoje fotki ..... :P ?
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-15, 08:47   

darqs napisał/a:
Edi, dałeś sztachecie swoje fotki ..... :P ?



prosze cie, bez obrazy ale widać róznice między moją a jego.
 
 
darqs 

Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: SO
Wysłany: 2013-04-15, 20:10   

:P hehehe tak miałeś zareagować ale żal iż zdradziłeś markę Yamaha :)
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-15, 21:18   

darqs napisał/a:
:P hehehe tak miałeś zareagować ale żal iż zdradziłeś markę Yamaha :)



i dobrze bo przepaść jest, Edi zachwalał VFR bardzo i nie narzekam, miał chłopak rację :)
 
 
darqs 

Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: SO
Wysłany: 2013-04-17, 21:51   

Przepaść no proszę Cię bez jaj :angry
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 20:54   

no bez jaj, moto bardziej stabilne, pewniej sie prowadzi, tutaj słyszę V-kę a nie ciągłe kfręcenie, wygodniejsze dla mnie, lepiej hamuje dual robi swoje itd itd

minus? szybko sie grzeje przy wolnej jeździe tak jak XX Abby
 
 
darqs 

Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: SO
Wysłany: 2013-04-18, 22:17   

normalnie żal.... słabe hamulce????? "prowadzi się" ;) jak najbardziej a ile przejechałeś 200 km ?? ? :) z resztą nie istotne najważniejsze, że naklejki są równo przyklejone. Jak Cię Abadon nie zatłucze to ja chętnie sprawdzę z Tobą te stabilne prowadzenie ;) i marne fazera hamulce..To jak pojedynek - gdzie i kiedy.. rzucam rękawicę... :>
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 22:18   

XX lubi wysoką temp. i to nic nienormalnego... podobnie może być z VFR.
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2013-04-18, 22:19   

Każdy lubi to co lubi , miałem Bandziora - chwalilem , mam VFR też chwalę. Cieszmy się każdym km nabitym a nie licytujmy się co lepsze.
 
 
darqs 

Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: SO
Wysłany: 2013-04-18, 23:16   

Piszę i tak uważam. Każda zmiana maszyny to super sprawa itd...ale gdzie ta przepaść... ;) ?
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2013-04-19, 01:10   

Ważne że jedzie prosto a nie jak poprzedni motong Wydry :]
 
 
dawid1488 
80's

Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4412
Skąd: stąd :)
Wysłany: 2013-04-19, 19:36   

a skąd wiesz? jeździłeś za plecaka ?
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-19, 19:45   

Kapitan Bomba napisał/a:
Ważne że jedzie prosto a nie jak poprzedni motong Wydry :]



co sugerujesz? co niby nie tak? wiesz ze od takich tekstów robią sie ploty? chyba nie zdajesz sobie sprawy. Fazer śmigał prosto aż miło

[ Dodano: 2013-04-19, 19:47 ]
darqs napisał/a:
jak najbardziej a ile przejechałeś 200 km ?


12 tys km więc nie 200 km,

Hamulce? słabsze miał, mimo że w stalowym oplocie miałem, to moje zdanie że wymieniłem na lepszego motunga, tamten to taki rower :D tak mogę stwierdzić

[ Dodano: 2013-04-19, 19:47 ]
Abaddon napisał/a:
XX lubi wysoką temp. i to nic nienormalnego... podobnie może być z VFR.


dokładnie, dlatego piszę że podobnie ma jak Twój XX :)
 
 
dawid1488 
80's

Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4412
Skąd: stąd :)
Wysłany: 2013-04-19, 19:52   

Wydra napisał/a:
Kapitan Bomba napisał/a:
Ważne że jedzie prosto a nie jak poprzedni motong Wydry :]



co sugerujesz? co niby nie tak? wiesz ze od takich tekstów robią sie ploty? chyba nie zdajesz sobie sprawy. Fazer śmigał prosto aż miło


chopie nie spinej sie,posty tego typa cza brać z dystansem albo je olać poprostu tak jak zrobiłem z postami dragstar1 i jest mi dobrze :D
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/