|
Honda VFR 800 V-tec |
| Autor |
Wiadomość |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2013-04-14, 21:41
|
|
|
| Śrubki nawet polerowane |
|
|
|
 |
darqs
Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011 Posty: 31 Skąd: SO
|
Wysłany: 2013-04-15, 00:10
|
|
|
Edi, dałeś sztachecie swoje fotki ..... ? |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-15, 08:47
|
|
|
| darqs napisał/a: | Edi, dałeś sztachecie swoje fotki ..... ? |
prosze cie, bez obrazy ale widać róznice między moją a jego. |
|
|
|
 |
darqs
Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011 Posty: 31 Skąd: SO
|
Wysłany: 2013-04-15, 20:10
|
|
|
hehehe tak miałeś zareagować ale żal iż zdradziłeś markę Yamaha |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-15, 21:18
|
|
|
| darqs napisał/a: | :P hehehe tak miałeś zareagować ale żal iż zdradziłeś markę Yamaha |
i dobrze bo przepaść jest, Edi zachwalał VFR bardzo i nie narzekam, miał chłopak rację |
|
|
|
 |
darqs
Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011 Posty: 31 Skąd: SO
|
Wysłany: 2013-04-17, 21:51
|
|
|
Przepaść no proszę Cię bez jaj |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-18, 20:54
|
|
|
no bez jaj, moto bardziej stabilne, pewniej sie prowadzi, tutaj słyszę V-kę a nie ciągłe kfręcenie, wygodniejsze dla mnie, lepiej hamuje dual robi swoje itd itd
minus? szybko sie grzeje przy wolnej jeździe tak jak XX Abby |
|
|
|
 |
darqs
Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011 Posty: 31 Skąd: SO
|
Wysłany: 2013-04-18, 22:17
|
|
|
normalnie żal.... słabe hamulce????? "prowadzi się" jak najbardziej a ile przejechałeś 200 km ? z resztą nie istotne najważniejsze, że naklejki są równo przyklejone. Jak Cię Abadon nie zatłucze to ja chętnie sprawdzę z Tobą te stabilne prowadzenie i marne fazera hamulce..To jak pojedynek - gdzie i kiedy.. rzucam rękawicę... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-18, 22:18
|
|
|
| XX lubi wysoką temp. i to nic nienormalnego... podobnie może być z VFR. |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2013-04-18, 22:19
|
|
|
| Każdy lubi to co lubi , miałem Bandziora - chwalilem , mam VFR też chwalę. Cieszmy się każdym km nabitym a nie licytujmy się co lepsze. |
|
|
|
 |
darqs
Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011 Posty: 31 Skąd: SO
|
Wysłany: 2013-04-18, 23:16
|
|
|
Piszę i tak uważam. Każda zmiana maszyny to super sprawa itd...ale gdzie ta przepaść... ? |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-04-19, 01:10
|
|
|
| Ważne że jedzie prosto a nie jak poprzedni motong Wydry :] |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2013-04-19, 19:36
|
|
|
| a skąd wiesz? jeździłeś za plecaka ? |
_________________
 |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-19, 19:45
|
|
|
| Kapitan Bomba napisał/a: | | Ważne że jedzie prosto a nie jak poprzedni motong Wydry :] |
co sugerujesz? co niby nie tak? wiesz ze od takich tekstów robią sie ploty? chyba nie zdajesz sobie sprawy. Fazer śmigał prosto aż miło
[ Dodano: 2013-04-19, 19:47 ]
| darqs napisał/a: | | jak najbardziej a ile przejechałeś 200 km ? |
12 tys km więc nie 200 km,
Hamulce? słabsze miał, mimo że w stalowym oplocie miałem, to moje zdanie że wymieniłem na lepszego motunga, tamten to taki rower tak mogę stwierdzić
[ Dodano: 2013-04-19, 19:47 ]
| Abaddon napisał/a: | | XX lubi wysoką temp. i to nic nienormalnego... podobnie może być z VFR. |
dokładnie, dlatego piszę że podobnie ma jak Twój XX |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2013-04-19, 19:52
|
|
|
| Wydra napisał/a: | Kapitan Bomba napisał/a:
Ważne że jedzie prosto a nie jak poprzedni motong Wydry :]
co sugerujesz? co niby nie tak? wiesz ze od takich tekstów robią sie ploty? chyba nie zdajesz sobie sprawy. Fazer śmigał prosto aż miło |
chopie nie spinej sie,posty tego typa cza brać z dystansem albo je olać poprostu tak jak zrobiłem z postami dragstar1 i jest mi dobrze |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|