|
Honda VFR 800 V-tec |
| Autor |
Wiadomość |
GrichtiSc

Motocykl: SV 650N
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 27 Mar 2012 Posty: 289 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-18, 00:02
|
|
|
Jeszcze raz Gratki |
_________________ LwG |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-12-18, 00:06
|
|
|
| Za mało kresek masz?. KJ. |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-12-18, 15:29
|
|
|
a mowilem qpić duzego bandziorka z kuferkami nawigacja , mowilem było by taniej i wygodniej |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-12-18, 16:44
|
|
|
| v-ka jest Wyderki 1000 razy ładniejsza od bandyty Robuś |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-12-18, 16:52
|
|
|
| Wydra napisał/a: | no nie tak do końca, fazerem vfr nie objadę a do tego jest mniej wygodny jeśli chodzi o 2 osoby a o tym mi chodziło głównie |
jak nie objedziesz?? miętka faja
[ Dodano: 2012-12-18, 16:53 ]
|
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Kriss_deValnor
Bolilol Forever :)

Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46 Dołączyła: 02 Cze 2012 Posty: 214 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2012-12-18, 17:09
|
|
|
Super gratulacje |
_________________
 |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-12-18, 22:08
|
|
|
| na przyszly sezonik super tylko szkoda ze nie bedzie sezoniku bo 21 koniec świata |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-12-19, 18:48
|
|
|
| Cortex napisał/a: | | na przyszly sezonik super tylko szkoda ze nie bedzie sezoniku bo 21 koniec świata |
dzisiej czytałem że sie "dupneli" o 100 lat więc spokojnie |
_________________
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-20, 05:55
|
|
|
| Wydra napisał/a: | | soprano napisał/a: | Gratki.........dasz chociaż posiedzieć? |
na mnie czy na moto? |
Nie kuś licha.............. |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-12-20, 13:04
|
|
|
Wow!! Ale cudna GRATKI!! |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-20, 14:01
|
|
|
| dawid1488 napisał/a: | | Cortex napisał/a: | | na przyszly sezonik super tylko szkoda ze nie bedzie sezoniku bo 21 koniec świata |
dzisiej czytałem że sie "dupneli" o 100 lat więc spokojnie |
a ja slyszalem, ze poszlo o 2 litery i jedem wyraz. Dokladnie ma nastapic koniec Fiata w Tychach... |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2012-12-20, 16:37
|
|
|
Fajne moto, ale to 90% jazdy jezdzisz z plecakiem?? Kurde sam nie wiem teraz co myśleć bo pozycja pewnie nieco wygodniejsza niż na sporcie Nie myślałem o takim moto, a teraz sprawiłeś że bym sie ewentualnie (w przyszłości) zastanowił nad takim czymś zamiast sporta Ciekawi mnie charakterystyka bo V ale widze wedlug wujka GOOGLE ze tez moc dopiero przy ponad 10,000obr i moment powyzej 8,000obr czyli wlasciwie tez trzeba krecic jak sporta.
Owiewka jest hmmm jedyna zaleta nad sportem to chyba faktycznie ze moto jest pełno 2 osobowe a nie jak sporty 1,5
Fajny Motór |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
| Ostatnio zmieniony przez Michal87sc 2012-12-20, 16:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-23, 13:29
|
|
|
pierwsze jazdy odbyte i wrażenia dość pozytywne
[ Dodano: 2013-04-14, 19:39 ]
Moja Niunia
kolektor troszkę wypolerowałem w miarę mozliwości
klampi przepolerowałem, śrubki w owiewkach, generalnie drobna kosmetyka, ale to nie koniec, kufer dokupiłem, naklejki na koła wrzuciłem itd itd |
|
|
|
 |
GrichtiSc

Motocykl: SV 650N
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 27 Mar 2012 Posty: 289 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-14, 19:42
|
|
|
Widziałem nie długo ale prezentuje się fajnie moto widać że zadbane no i przygotowane do sezonu z detalami |
_________________ LwG |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-14, 19:46
|
|
|
jeszcze troche mam do poprawy, ale chce dojść do tego samego stanu co Fazerek poprzedni |
|
|
|
 |
|
|