Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:47
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | | EndSc, ty mi lepiej wytłumacz jakim cudem moja zapalniczka wylądowała u Ziokrzego razem z twoim telefonem ;d |
Michał czyżbyś i Ty miał zaniki pamięci? Dziwne oj, dziwne
[ Dodano: 2011-02-20, 11:48 ]
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Skoroś taki stary to dlaczego przekłamaną ilość lat wpisałeś do profilu??????? Czyżby na podryw? | bo wtedy młodziej się czuje.... a podryw swoją drogą a po tzrecie kto ze staruszkiem by chciał pisać.... |
Noooo tak, skoro wiek duży to i dościawdczenie................. |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:49
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Michał czyżbyś i Ty miał zaniki pamięci? Dziwne oj, dziwne | hmm coś mi podpada.... mam pytanko takie małe skromne, a mianowicie co Wy Wszyscy żeście kam kuźwa pili
[ Dodano: 2011-02-20, 11:49 ]
wszyscy mają zaniki pamięci |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:50
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Michał czyżbyś i Ty miał zaniki pamięci? Dziwne oj, dziwne | hmm coś mi podpada.... mam pytanko takie małe skromne, a mianowicie co Wy Wszyscy żeście kam kuźwa pili
|
NIE |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
| Ostatnio zmieniony przez Akatora 2011-02-20, 11:50, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:50
|
|
|
| soprano napisał/a: | Noooo tak, skoro wiek duży to i dościawdczenie.................
_________________ | zależy jak leży.... bo jak stoi to broi... i zależy o jakim doświadczeniu mowa hehehe |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:51
|
|
|
Wszyscy coś pili ale kto i coooooo????????????? Cholera trudno powiedzieć |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:51
|
|
|
co NIE, no co tu też nie moge o nic zapytać |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:51
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | mam pytanko takie małe skromne, a mianowicie co Wy Wszyscy żeście kam kuźwa pili |
Wszyscy pili tylko w różnych miejscach i w różnej ilości |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:51
|
|
|
| soprano napisał/a: | mg1989sos napisał/a:
EndSc, ty mi lepiej wytłumacz jakim cudem moja zapalniczka wylądowała u Ziokrzego razem z twoim telefonem ;d
Michał czyżbyś i Ty miał zaniki pamięci? Dziwne oj, dziwne |
wiesz.. ja wtedy kierowałem w międzyczasie po aucie latały telefony i zapalniczki, ktoś chciał wysiadać podczas jazdy ... wydzierał się na pół miasta że każdemu wpierdoli , stwierdził że w nawigacji mam naszą klasę, a przez telefon który deptał po każdym wypadnięciu z ręki próbował komuś wkrecić że był na 1,5 roczku swojej chrześnicy ... po prostu jestem zdziwiony jak znalazł zapalniczkę z auta której ja pół roku szukałem |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:52
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | Noooo tak, skoro wiek duży to i dościawdczenie.................
_________________ | zależy jak leży.... bo jak stoi to broi... i zależy o jakim doświadczeniu mowa hehehe |
Oooooooooooo ktoś tu ma włochate myśli |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:53
|
|
|
| soprano napisał/a: | Wszyscy coś pili ale kto i coooooo????????????? Cholera trudno powiedzieć |
Ewa Ty mnie rozumiesz. |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:53
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Wszyscy coś pili ale kto i coooooo????????????? Cholera trudno powiedzieć | hehe śmiem twierdzić że wszystko co wam w łapki wpadło słyszało "Szczęśliwej drogi do żołądka" |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:53
|
|
|
Pirat to "NIE" to byla odpowiedz ze nie pili... nikt nie pil!! Wszyscy byli święci i trzeżwi
Soprano kosmate myśli jak już |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:54
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | | soprano napisał/a: | mg1989sos napisał/a:
EndSc, ty mi lepiej wytłumacz jakim cudem moja zapalniczka wylądowała u Ziokrzego razem z twoim telefonem ;d
Michał czyżbyś i Ty miał zaniki pamięci? Dziwne oj, dziwne |
wiesz.. ja wtedy kierowałem w międzyczasie po aucie latały telefony i zapalniczki, ktoś chciał wysiadać podczas jazdy ... wydzierał się na pół miasta że każdemu wpierdoli , stwierdził że w nawigacji mam naszą klasę, a przez telefon który deptał po każdym wypadnięciu z ręki próbował komuś wkrecić że był na 1,5 roczku swojej chrześnicy ... po prostu jestem zdziwiony jak znalazł zapalniczkę z auta której ja pół roku szukałem |
Michał to kuźwa na jakiej Ty imprezie byłeś????????????
Gratulacje z okazji znalezienia zapalniczki |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:55
|
|
|
| soprano napisał/a: | | pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | Noooo tak, skoro wiek duży to i dościawdczenie.................
_________________ | zależy jak leży.... bo jak stoi to broi... i zależy o jakim doświadczeniu mowa hehehe |
Oooooooooooo ktoś tu ma włochate myśli |
Oj tam Oj tam odrazu tam włochate..... "maszynki Wilkinson 3D i ogoli co należy sie..." |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:55
|
|
|
| Cytat: | Michał to kuźwa na jakiej Ty imprezie byłeś????????????
Gratulacje z okazji znalezienia zapalniczki |
najlepszej w ostatnim czasie ^^ a dziękuje dziękuje |
|
|
|
 |
|
|