Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:27
|
|
|
Ok, zaraz w poniedziałek zarezerwuję tak na około 15 osób i zobaczymy ile nas będzie, postaram się w sali dla nie palących tam pięknie gra taki jeden pan na pianinie |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:27
|
|
|
moze byc to dla tych nie tanczacych nie bedzie meki |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:28
|
|
|
| Akatora napisał/a: | | moze byc to dla tych nie tanczacych nie bedzie meki | no to coś dla mnie |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:30
|
|
|
wczorajszoDzisiejszy moj powrot do domu
http://www.youtube.com/watch?v=6KRbP2Ulh6Q |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:30
|
|
|
| soprano napisał/a: | | w sali dla nie palących tam pięknie gra taki jeden pan na pianinie | Czy Ty chcesz by ktoś go zamordował?? np ja jak przybęde |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:30
|
|
|
| Ha, zapraszamy Cię a Ty i tak nie chcesz przyjechać to jakie dla Ciebie? |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:33
|
|
|
Jąderko było trzeba nakręcić własny filmik
Wiecej śmiechu by było
CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ, ŻE PRZEBILIŚMY JUŻ 3,14 Z ILOŚCIĄ POSTÓW !! |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:35
|
|
|
| Cytat: | | Ha, zapraszamy Cię a Ty i tak nie chcesz przyjechać to jakie dla Ciebie | Czyż na samo dzień dobry dla mnie złośliwość co nie którzy wiedzieli dlaczego mnie nie było ale pewnie wypaplały alkoholizmy jedne więc wszyscy wiedzieli Żart |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:38
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | Cytat: | | Ha, zapraszamy Cię a Ty i tak nie chcesz przyjechać to jakie dla Ciebie | Czyż na samo dzień dobry dla mnie złośliwość co nie którzy wiedzieli dlaczego mnie nie było ale pewnie wypaplały alkoholizmy jedne więc wszyscy wiedzieli Żart |
Nie musieli Oni paplać bo sam na forum napisałeś sklerozo.
I nie złośliwość na dzień dobry tylko stwierdzenie faktów. |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:40
|
|
|
Dzień dobry ... moja głowa.
Fajnie było , mało pamiętam. Wy zapewne też
Nie piszcie dzisiaj za dużo bo czytanie mnie boli. |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:40
|
|
|
| soprano napisał/a: | Nie musieli Oni paplać bo sam na forum napisałeś sklerozo.
I nie złośliwość na dzień dobry tylko stwierdzenie faktów.
_________________ |
Wiesz w moim wieku skleroza nie boli tylko trza się nachodzić, ale z drógiej strony "Lepiej mieć Parkinsona i troche wylać niż Skleroze i zapomnieć wypić" |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:41
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | | Nie piszcie dzisiaj za dużo bo czytanie mnie boli |
hahahaha obiecujemy |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:41
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | Dzień dobry ... moja głowa.
Fajnie było , mało pamiętam. Wy zapewne też
Nie piszcie dzisiaj za dużo bo czytanie mnie boli. |
dooooobre oj, dooobreeeeee
[ Dodano: 2011-02-20, 11:42 ]
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | Nie musieli Oni paplać bo sam na forum napisałeś sklerozo.
I nie złośliwość na dzień dobry tylko stwierdzenie faktów.
_________________ |
Wiesz w moim wieku skleroza nie boli tylko trza się nachodzić, ale z drógiej strony "Lepiej mieć Parkinsona i troche wylać niż Skleroze i zapomnieć wypić" |
Skoroś taki stary to dlaczego przekłamaną ilość lat wpisałeś do profilu??????? Czyżby na podryw? |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:43
|
|
|
| EndSc, ty mi lepiej wytłumacz jakim cudem moja zapalniczka wylądowała u Ziokrzego razem z twoim telefonem ;d |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-20, 11:45
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Skoroś taki stary to dlaczego przekłamaną ilość lat wpisałeś do profilu??????? Czyżby na podryw? | bo wtedy młodziej się czuje.... a podryw swoją drogą a po tzrecie kto ze staruszkiem by chciał pisać.... |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
|
|