Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mg1989sos
2011-10-30, 07:37
SCC TEAM
Autor Wiadomość
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-05, 23:11   

eeeee ... cytuję :
Topologia (gr. tópos – miejsce, okolica; lógos – słowo, nauka) – jeden z najważniejszych kierunków w matematyce współczesnej. Obiektem jej badań są te własności figur geometrycznych i brył, które nie ulegają zmianie nawet po radykalnym zdeformowaniu tych figur (a więc np. położenie i sąsiedztwo). Własności takie nazywa się własnościami topologicznymi figury. :D

[ Dodano: 2012-12-05, 23:12 ]
ja tam jestem starej daty i wyrywam tylko na trygonometrię :D :D :D

[ Dodano: 2012-12-05, 23:17 ]
street_angel, ja mogę pokazać Ci całą trygonometrię Dąbrowy a mówiąc po ludzku - wszystkie kąty :D :D :D
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2012-12-05, 23:38   

Co ty mnie tu cytatami bedziesz straszył !!
A masz :

Topologia sieci komputerowej – model układu połączeń różnych elementów (linki, węzły itd.) sieci komputerowej. Określenie topologia sieci może odnosić się do konstrukcji fizycznej albo logicznej sieci.



Sweet, a ja za to moge Ci pokazac każdy rodzaj połączeń w nowoczesnych sieciach komputerowych, o dostępie do morza nie wspominając :D

[ Dodano: 2012-12-05, 23:40 ]
A jak tylko zapragniesz to mogę Cie zabrać do krainy mlekiem i miodem płynącej

to co którego wybierasz?? :D
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-05, 23:45   

niby tak ale Ty zapraszałeś nie na topologię sieci lecz na topologię :D

[ Dodano: 2012-12-05, 23:46 ]
Moto Moto, a może zaprosimy ją na chemię czyli na wynalazki alkoholowe :D

[ Dodano: 2012-12-05, 23:47 ]
nooo te z BB nie mieszczą się w granicach żadnej nauki :D
 
 
Żabka 


Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 1972
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-06, 00:47   

Nie pobijcie się o nią :P

Chociaż Sylwia jest tego warta :D :P
Ostatnio zmieniony przez Żabka 2012-12-06, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2012-12-06, 07:19   

Butan napisał/a:
Moto Moto, a może zaprosimy ją na chemię czyli na wynalazki alkoholowe :D


to może zaczniemy od podstaw czyli "destylacja" :D
Żabka napisał/a:
Nie pobijcie się o nią :P

Chociaż Sylwia jest tego warta :D :P


To zależy co Sweet lubi, ewentualnie możemy zorganizować wyscigi motocyklowe
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-06, 07:58   

chlopaki, bijcie sie :D przynajmniej wesolo sie robi :)

ale pamietajcie i tak nie macie u Niej szans :P
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2012-12-06, 08:22   

Pure_Evil napisał/a:
chlopaki, bijcie sie :D


Patrzcie jaki prowodyr sie znalazł !! Butan, a może Pur'owi wlejemy :>

[ Dodano: 2012-12-06, 08:24 ]
Cytat:
ale pamietajcie i tak nie macie u Niej szans :P


nie był bym taki pewny :P co prawda Sweet Virusią gardzi ale na Hallynke to złego słowa powiedzieć nie może :D
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-06, 14:44   

Moto Moto, ścigać się możemy ale Sylwia i tak chyba nie gustuje w starszych panach ;( . Za to drugi pomysł bardzo mi się podoba :>
Już widzę skalp Andrzeja między eksponatami BB obok komarka :D :D :D

[ Dodano: 2012-12-06, 14:46 ]
Jeśli jest więcej chętnych na ten skalp to proszę się zgłaszać bo za wiele tego nie ma :D
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-12-06, 18:23   

robi się ciekawie :D poczekam jeszcze troszkę :D

Moto Moto napisał/a:
co prawda Sweet Virusią gardzi

mówiłam już jestem za ciężka na takie maleństwo . . .

Butan napisał/a:
Sylwia i tak chyba nie gustuje w starszych panach ;(

nie byłabym tego taka pewna ;)

na razie to ja mam w pracy topologię magazynową :D chyba się minęłam z powołaniem zamiast na mechatronikę miałam iść na gig :P
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-06, 18:50   

street_angel, a miałaś mnie podtrzymać na duchy np tekstem że nie jestem jeszcze taki stary :angry :D

[ Dodano: 2012-12-06, 18:51 ]
miało być -na duchu - oczywiście :D

[ Dodano: 2012-12-06, 18:51 ]
albo -na dachu - :D

[ Dodano: 2012-12-06, 18:52 ]
albo na dychę - :D :D

[ Dodano: 2012-12-06, 18:53 ]
browar dostał się do krwioobiegu :>
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 18:55   

Butan


 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-06, 18:58   

Król Julian, coś mi się wydaje że będzie trzeba zdjąć dwa skalpy :D

[ Dodano: 2012-12-06, 19:09 ]
Król Julian, to "pijane rude" to mi kogoś innego przypomina :>
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2012-12-06, 19:53   

street_angel napisał/a:

mówiłam już jestem za ciężka na takie maleństwo . . .


O Słodziutka............... Virusia "we dwójke" lata zdecydowanie lepiej, i jak dotąd jeszcze na żadnego pasażera nie "mymrneła"

[ Dodano: 2012-12-06, 19:55 ]
.............. o czym nie jeden pasażer sie przekonał
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-06, 21:02   

Moto Moto napisał/a:
street_angel napisał/a:

mówiłam już jestem za ciężka na takie maleństwo . . .


O Słodziutka............... Virusia "we dwójke" lata zdecydowanie lepiej, i jak dotąd jeszcze na żadnego pasażera nie "mymrneła"

[ Dodano: 2012-12-06, 19:55 ]
.............. o czym nie jeden pasażer sie przekonał


Potwierdzam :) Aniołku coś mi się wydaje, że ja cięższa od Ciebie jestem :)
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-12-06, 21:11   

Karolina napisał/a:
coś mi się wydaje

dobrze że Ci się tylko wydaje ;)

Moto Moto napisał/a:
jak dotąd jeszcze na żadnego pasażera nie "mymrneła"

sprawdzać nie będę, bo się może na dobre obrazić :D

Butan napisał/a:
Król Julian, to "pijane rude" to mi kogoś innego przypomina :>

a Wy se grabicie B)
Ostatnio zmieniony przez street_angel 2012-12-06, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/