Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 23:11
|
|
|
eeeee ... cytuję :
Topologia (gr. tópos – miejsce, okolica; lógos – słowo, nauka) – jeden z najważniejszych kierunków w matematyce współczesnej. Obiektem jej badań są te własności figur geometrycznych i brył, które nie ulegają zmianie nawet po radykalnym zdeformowaniu tych figur (a więc np. położenie i sąsiedztwo). Własności takie nazywa się własnościami topologicznymi figury.
[ Dodano: 2012-12-05, 23:12 ]
ja tam jestem starej daty i wyrywam tylko na trygonometrię
[ Dodano: 2012-12-05, 23:17 ]
street_angel, ja mogę pokazać Ci całą trygonometrię Dąbrowy a mówiąc po ludzku - wszystkie kąty |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-05, 23:38
|
|
|
Co ty mnie tu cytatami bedziesz straszył
A masz :
Topologia sieci komputerowej – model układu połączeń różnych elementów (linki, węzły itd.) sieci komputerowej. Określenie topologia sieci może odnosić się do konstrukcji fizycznej albo logicznej sieci.
Sweet, a ja za to moge Ci pokazac każdy rodzaj połączeń w nowoczesnych sieciach komputerowych, o dostępie do morza nie wspominając
[ Dodano: 2012-12-05, 23:40 ]
A jak tylko zapragniesz to mogę Cie zabrać do krainy mlekiem i miodem płynącej
to co którego wybierasz?? |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 23:45
|
|
|
niby tak ale Ty zapraszałeś nie na topologię sieci lecz na topologię
[ Dodano: 2012-12-05, 23:46 ]
Moto Moto, a może zaprosimy ją na chemię czyli na wynalazki alkoholowe
[ Dodano: 2012-12-05, 23:47 ]
nooo te z BB nie mieszczą się w granicach żadnej nauki |
|
|
|
 |
Żabka

Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33 Dołączyła: 05 Maj 2012 Posty: 1972 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-06, 00:47
|
|
|
Nie pobijcie się o nią
Chociaż Sylwia jest tego warta |
| Ostatnio zmieniony przez Żabka 2012-12-06, 00:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-06, 07:19
|
|
|
| Butan napisał/a: | Moto Moto, a może zaprosimy ją na chemię czyli na wynalazki alkoholowe |
to może zaczniemy od podstaw czyli "destylacja" | Żabka napisał/a: | Nie pobijcie się o nią
Chociaż Sylwia jest tego warta |
To zależy co Sweet lubi, ewentualnie możemy zorganizować wyscigi motocyklowe |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-06, 07:58
|
|
|
chlopaki, bijcie sie przynajmniej wesolo sie robi
ale pamietajcie i tak nie macie u Niej szans |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-06, 08:22
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | chlopaki, bijcie sie |
Patrzcie jaki prowodyr sie znalazł Butan, a może Pur'owi wlejemy
[ Dodano: 2012-12-06, 08:24 ]
| Cytat: | ale pamietajcie i tak nie macie u Niej szans |
nie był bym taki pewny co prawda Sweet Virusią gardzi ale na Hallynke to złego słowa powiedzieć nie może |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-06, 14:44
|
|
|
Moto Moto, ścigać się możemy ale Sylwia i tak chyba nie gustuje w starszych panach . Za to drugi pomysł bardzo mi się podoba
Już widzę skalp Andrzeja między eksponatami BB obok komarka
[ Dodano: 2012-12-06, 14:46 ]
Jeśli jest więcej chętnych na ten skalp to proszę się zgłaszać bo za wiele tego nie ma |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-06, 18:23
|
|
|
robi się ciekawie poczekam jeszcze troszkę
| Moto Moto napisał/a: | | co prawda Sweet Virusią gardzi |
mówiłam już jestem za ciężka na takie maleństwo . . .
| Butan napisał/a: | Sylwia i tak chyba nie gustuje w starszych panach |
nie byłabym tego taka pewna
na razie to ja mam w pracy topologię magazynową chyba się minęłam z powołaniem zamiast na mechatronikę miałam iść na gig |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-06, 18:50
|
|
|
street_angel, a miałaś mnie podtrzymać na duchy np tekstem że nie jestem jeszcze taki stary
[ Dodano: 2012-12-06, 18:51 ]
miało być -na duchu - oczywiście
[ Dodano: 2012-12-06, 18:51 ]
albo -na dachu -
[ Dodano: 2012-12-06, 18:52 ]
albo na dychę -
[ Dodano: 2012-12-06, 18:53 ]
browar dostał się do krwioobiegu |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-06, 18:55
|
|
|
Butan
 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-06, 18:58
|
|
|
Król Julian, coś mi się wydaje że będzie trzeba zdjąć dwa skalpy
[ Dodano: 2012-12-06, 19:09 ]
Król Julian, to "pijane rude" to mi kogoś innego przypomina |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-06, 19:53
|
|
|
| street_angel napisał/a: |
mówiłam już jestem za ciężka na takie maleństwo . . .
|
O Słodziutka............... Virusia "we dwójke" lata zdecydowanie lepiej, i jak dotąd jeszcze na żadnego pasażera nie "mymrneła"
[ Dodano: 2012-12-06, 19:55 ]
.............. o czym nie jeden pasażer sie przekonał |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-06, 21:02
|
|
|
| Moto Moto napisał/a: | | street_angel napisał/a: |
mówiłam już jestem za ciężka na takie maleństwo . . .
|
O Słodziutka............... Virusia "we dwójke" lata zdecydowanie lepiej, i jak dotąd jeszcze na żadnego pasażera nie "mymrneła"
[ Dodano: 2012-12-06, 19:55 ]
.............. o czym nie jeden pasażer sie przekonał |
Potwierdzam Aniołku coś mi się wydaje, że ja cięższa od Ciebie jestem |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-06, 21:11
|
|
|
| Karolina napisał/a: | | coś mi się wydaje |
dobrze że Ci się tylko wydaje
| Moto Moto napisał/a: | | jak dotąd jeszcze na żadnego pasażera nie "mymrneła" |
sprawdzać nie będę, bo się może na dobre obrazić
| Butan napisał/a: | Król Julian, to "pijane rude" to mi kogoś innego przypomina |
a Wy se grabicie |
| Ostatnio zmieniony przez street_angel 2012-12-06, 21:12, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|