Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-04, 22:06
|
|
|
| soprano, juz mam wyjazd zaplanowany...;) |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-04, 22:40
|
|
|
| Butan napisał/a: | | Mam nadzieję że się nie wycofujesz ? |
Ano niestety tym razem się muszę wycofać , ale za to z wigilii motocyklowej 23.12.2012r. na jaką już wstępnie Marek z Bikersbooka zaprasza mogę Cię odwieźć. |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 17:54
|
|
|
soprano, tzn , że w sobotę Cię nie będzie czy tylko transport jest niemożliwy?
[ Dodano: 2012-12-05, 18:08 ]
Ogłaszam WIELKI KONKURS (z nagrodami ) pod tytułem "Kto w Sobotę Odwiezie Mnie Do Domu ".
Zapisy będą prowadzone do soboty do godz 12.00.
Wymagania :
1 Posiadanie puszki (własnej lub do dyspozycji)
2 Trżezwość
3 Odporność na marudzenie podciętych pasażerów
4 Znajomość dróg śląsko-zagłębiowskich w stopniu minimum przedszkolnym .
Preferowane będą pojazdy posiadające ogrzewanie lub koc w bagażniku !
W przypadku dużej ilości chętnych spełniających powyższe wymagania , zwycięzcami mogą zostać egzekwo np dwie osoby a ostateczna walka o miejsce pierwsze odbędzie się na miejscu z zastosowaniem zasady wyboru ofert |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-05, 18:13
|
|
|
| Butan napisał/a: |
Ogłaszam WIELKI KONKURS (z nagrodami ) pod tytułem "Kto w Sobotę Odwiezie Mnie Do Domu". |
Nagrodą jest lokówka 1000 W i komplet salaterek. Nagrody ufundowała firma Butan & Son |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-12-05, 18:14, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 18:22
|
|
|
Król Julian, eeeeee .... nie szalej
"Sałatkę" to to mogę ewentualnie zapewnić ( jeśli pomieszam alkohole ) ale co do reszty ........ chyba że sponsorujesz ? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-05, 19:26
|
|
|
Oczekujesz sponsoringu od biednego emeryta? |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 19:49
|
|
|
Król Julian, Ty i bieda ?
Moto za 43 tys i taki gra biednego
Jeśli ktoś jest zainteresowany to powiem gdzie zimuje to cudo za 43 tys |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-05, 19:52
|
|
|
Jak dokupię jeszcze trzy takie same, to może będzie 43 tys |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 19:54
|
|
|
Król Julian, tak na marginesie to wypadałoby "postawić" po wymianie sprzętu
[ Dodano: 2012-12-05, 19:55 ]
Może być w sobotę Będziesz ? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-05, 20:17
|
|
|
Do środy nie ma mnie na terenie województwa |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-05, 20:47
|
|
|
Wymagania :
1 Posiadanie puszki (własnej lub do dyspozycji)
pandzina
2 Trżezwość
zawsze
3 Odporność na marudzenie podciętych pasażerów
i tak nie pobijesz "3takich" to luz
4 Znajomość dróg śląsko-zagłębiowskich w stopniu minimum przedszkolnym .
znajomość prawie zaawansowana
5Preferowane będą pojazdy posiadające ogrzewanie lub koc w bagażniku !
klima na korbkę
a to tak se pisze bo mi się nudzi |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-05, 20:53
|
|
|
Sweet to odwieź i mnie ........... nie mam żadnych wymagań, i pod "wpływem" nie marudzę
A w dodatku zaznajomie Cie z topologią jedynego Śląskiego miasta z dostepem do morza |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
| Ostatnio zmieniony przez Largo 2012-12-05, 20:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-05, 20:57
|
|
|
| Moto Moto napisał/a: | | zaznajomie Cie z topologią jedynego Śląskiego miasta z dostepem do morza |
to jest ciekawe . . . |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-05, 23:04
|
|
|
hmmmm ... rozumiem że można zaznajamiać dziewczynę z topografią miasta ale z topologią ? To nudne i za wiele obliczeń Chyba że teraz "wyrywa"się dziewczyny na matematykę |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-05, 23:07
|
|
|
| Butan napisał/a: | | topologią |
| Butan napisał/a: | Chyba że teraz "wyrywa"się dziewczyny na matematykę |
......... informatykę
Sweet to jak z sobotą? |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
|
|