Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-30, 19:21
|
|
|
400km natrzaskane. Zakopane zaliczone. Stosunki motocyklowe polsko - rosyjskie nawiązane.
Niestety aparat foto pozostal gdzieś na trasie i fotki tylko na komórce. Potem coś może uda się wrzucić.trasa
Dupcia boli, ale banan na pysku. |
| Ostatnio zmieniony przez uzi68 2012-05-02, 14:48, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-04-30, 21:29
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | | Stosunki motocyklowe polsko - rosyjskie nawiązane. |
To pewnie bedziesz nas teraz ruskimi straszył?? |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-30, 22:14
|
|
|
| Largo napisał/a: | | uzi68 napisał/a: | | Stosunki motocyklowe polsko - rosyjskie nawiązane. |
To pewnie bedziesz nas teraz ruskimi straszył?? |
Fajna ekipka była na Goldwingach. 8 moto. Troszkę sprawdziłem swoje umiejętności w konwersacji w języku Czechowa. Niestety pamięć już nie ta, ale dałem radę. |
|
|
|
 |
vfr

Motocykl: VFR 800 VTEC
Imię: krzysiek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Lut 2012 Posty: 119 Skąd: Bukowno/Sztokholm
|
Wysłany: 2012-04-30, 23:23
|
|
|
wiatm ja już leniuchuje w Bibione jutro czas na Wenecję i j. Garda
Uzi u mnie dziś pękło 960 km tyłek cały
no i VFR znów mnie zadziwiła spalanie wyszło około 6/100 tak dobrze to już nie pamiętam kiedy było a raczej się nie wlekłem |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-30, 23:38
|
|
|
Dobrze jak można trochę odwinąć, ale u nas się nie da. Niestety przelotowa to 80-110 km/h. Na spacer wystarczy, ale gdybym miał tak lecieć dalej, to kicha.
Szerokości i wyśpij się w końcu |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-05-01, 00:57
|
|
|
| Super Krzysiu - I etap zaliczony czekamy na dalsze relacje |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-05-01, 11:32
|
|
|
ja skromniej, bo tylko 70km.
ale też na 2oo, bo na rowerze ;D |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-05-01, 13:54
|
|
|
linka90, to jak?? latamy gdzieś??
Bo póki Virusi nie naprawie, to muszesie z moim pederastą pogodzić |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-05-01, 14:24
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | Stosunki motocyklowe polsko - rosyjskie nawiązane.
Dupcia boli, |
Nie wiedziałem, że rosjanie gwałcą polskich motocyklistów
Dobrze wiedzieć, będę trzymał się od nich z daleka
| uzi68 napisał/a: | ale banan na pysku. |
Przynajmniej uczciwie przyznajesz, że Ci się podobało
| uzi68 napisał/a: | | Niestety aparat foto pozostal gdzieś na trasie |
Jedź do Rosji, twój aparat tam już jest
| uzi68 napisał/a: | | fotki tylko na komórce | look here
===========
| Largo napisał/a: | | muszesie z moim pederastą pogodzić |
Ludzie, a ja myślałem, że w normalne towarzystwo wpadłem... |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
| Ostatnio zmieniony przez Pure_Evil 2012-05-01, 14:32, w całości zmieniany 4 razy |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-05-01, 15:06
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | | Ludzie, a ja myślałem, że w normalne towarzystwo wpadłem... |
Ty chyba fora pomyliłeś |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-05-01, 21:16
|
|
|
Bartek, czemu by nie. Tylko pytanie, kiedy, gdzie i jaka długa trasa
| Pure_Evil napisał/a: | | Ludzie, a ja myślałem, że w normalne towarzystwo wpadłem... |
Ty serio tak myślałeś?? xDD |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
vfr

Motocykl: VFR 800 VTEC
Imię: krzysiek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Lut 2012 Posty: 119 Skąd: Bukowno/Sztokholm
|
Wysłany: 2012-05-01, 21:47
|
|
|
| Largo napisał/a: | | Super Krzysiu - I etap zaliczony czekamy na dalsze relacje |
dzisiaj nie za wiele km bo jedynie 300 była Wenecja (upalna) fotki u mnie na FB w drodze nad Garde deszcz (a podpinka z goretexu jechała w kufrach) teraz się susze
jutro dookoła Gardy i kierunek Monaco oby słonecznie było |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-01, 22:20
|
|
|
vfr, trzymamy kciuki aby było sucho przede wszystkim
A ja mam wreszcie futerko mojego kota już na kocie tylko jeszcze polerka czachy bo kolega nie zdążył i dokupienie śrubek bo mi brakło i moooogę laaatać |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-01, 23:05
|
|
|
| Krzysiek poślij mi linka na twojego FB. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-02, 07:19
|
|
|
KINIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
 |
|
|