Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-04-27, 19:41
|
|
|
Lata ktoś jutro? Bo moje Szczęście ma jutro wolne i jak znam życie, to będziemy chcieli się gdzieś wyrwać na moto |
| Ostatnio zmieniony przez Lewizna 2012-04-27, 19:42, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2012-04-28, 20:38
|
|
|
Tadam
Parę km wpadlo w zacnym Lewiznowym towarzystwie oraz z zaprzyjaznieniem Sylwii z motocyklem. Plecakowala ok. 80Km z prędkością max. 140... przezyla ma się dobrze |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-28, 21:21
|
|
|
| A to fajnie Gratki dla Sylwii Jak jutro? |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-28, 21:21
|
|
|
| Akatora, dzięki, żeście coś powiedzieli.......... |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-04-29, 09:55
|
|
|
Dzięki Państwu Prezesostwu za zajebisty dzień
Akatora - Tobie za truskawki ,
Pure - za dobry humor i towarzystwo ,
a Sylwii - za super miejscówkę z OGROOOOOOOMNYMI, pysznymi szaszłykami
Dzień zaliczony do tych, które będziemy chcieli powtórzyć, tylko zdecydowanie z bardziej rozsądną ilością mięsa, którą będziemy w stanie pochłonąć (pakunek na baku wytrzymał nawet prędkości na A1, mięsko było jeszcze ciepłe jak zajechaliśmy do domu ) |
| Ostatnio zmieniony przez Lewizna 2012-04-29, 09:56, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2012-04-29, 10:12
|
|
|
Nasze miesko wlasnie siedzi w garku
Ewa, mowilas ze jedziecie na wieś, dlatego nie daliśmy znać |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-29, 10:38
|
|
|
Generalnie to Isztar pytała czy ktoś gdzieś smiga ale racja zawsze powinno się zostawiać info typu startujemy o godz.... z miejsca.....Napewno ktoś jeszcze by się złapał , No chyba ze mise macie za mała na wiecej osób lub wyjazd jest strikte kameralny |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-29, 17:29
|
|
|
A ja psia kość dzisiaj bardzo rodzinnie; czytaj: puchą
Mnóstwo ludzi kręciło się koło Mikołowa i Rybnika. |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-29, 18:05
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | | psia kość |
kości to nie było |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-29, 19:31
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | | uzi68 napisał/a: | | psia kość |
kości to nie było |
Kości to nie, ale tort urodzinowy mojej Anci był. |
|
|
|
 |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-29, 21:42
|
|
|
Bez urodzin też jadłem pyszny serniczek i spotkanko choć nie w trasie było super Dzieki Akatorka , Krzyś i Bartek.
Krzyś szerokości miłego urlopu i uważaj na siebie , ja przynajmniej oczekuja jak najszybszych relacji tekstowo zdjeciowych |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-04-29, 21:48
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | | ale tort urodzinowy mojej Anci był. |
To pewnie Ancia szcześliwa teraz biega
Bo moja Virusia dziś pokazała foha - "rzuciła odpalanie" i z pod Purowych okien musiałem ją na pych brać (i to nie raz)
[ Dodano: 2012-04-29, 21:51 ]
| vit66 napisał/a: | | też jadłem pyszny serniczek |
Faktycznie dobry serniczek - chociaż częsciowo zrekompensoawł niedomagania mojego moto |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
vfr

Motocykl: VFR 800 VTEC
Imię: krzysiek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Lut 2012 Posty: 119 Skąd: Bukowno/Sztokholm
|
Wysłany: 2012-04-29, 22:10
|
|
|
| vit66 napisał/a: | Bez urodzin też jadłem pyszny serniczek i spotkanko choć nie w trasie było super Dzieki Akatorka , Krzyś i Bartek.
Krzyś szerokości miłego urlopu i uważaj na siebie , ja przynajmniej oczekuja jak najszybszych relacji tekstowo zdjeciowych |
Vitek relacja tak jak mówiłem w miarę możliwości coś się pojawi na pewno po powrocie jakiś filmik będzie
Largo dzięki za paski co prawda troszkę poczekają ale co się odwlecze ... |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-29, 23:01
|
|
|
Krzyś - szerokości. Niestety z tym odprowadzaniem to chyba tylko byśmy Cię spowalniali. Powodzenia |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-04-29, 23:26
|
|
|
| vfr napisał/a: | | Largo dzięki za paski co prawda troszkę poczekają ale co się odwlecze ... |
Krzysiu wiedz że chciałem najlepiej..... i przedobrzyłem |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
|
|