Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-10-30, 12:14
|
|
|
Tak , w Tobie dawno to zauważyłem.
A co do mojego wczorajszego zachowania powiem, cóż byłem pijany. I powtórzę raz jeszcze swoje słowa, jeśli kogoś czyms uraziłem to przepraszam. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-10-30, 12:56
|
|
|
uuuuu WIEWIÓRA na forum .. zaraz się zacznie |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2011-10-30, 12:57
|
|
|
| wiewiórki nie powinny być na drzewa w swoich dzuplach a nie na forum , jeszcze ci Michał kabelki po przegryza i wszystko pojdzie w pizdu |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:01
|
|
|
| wikipedia napisał/a: | | Wiewiórka....Może być nosicielem wścieklizny. |
ups no to trzeba będzie spier.....niczać
a w dodatku ....
| Cytat: | | W Polsce podlega całkowitej ochronie. |
ona mnie zabije prawda ?:D |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:07
|
|
|
Mnie się wydaje, że już nie żyjesz... tylko jeszcze o tym nie wiesz |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:13
|
|
|
Dzień dobry
Swirki!! Bardzo dziękuję za wczoraj!
Bylo zaje...!! |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:21
|
|
|
OOooooooooooooo Michasiu, Michasiu już masz przechlapane..........ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu
Ale ja Wam weszystkich dam wiewiórkę to Wam........................
Dziękuje za super wieczór mam nadzieję, że Mody i Czarny są zadowoleni z imprezy, trochę było ciasno ale myślę, że jednak dało się pobawić jak kto miał ochotę. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:32
|
|
|
Pewnie, że dało się pobawić... niewiele pamiętam, ale mam nadzieję, że bawiłem się zajebiście |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:39
|
|
|
| Abaddon, wyglądało na to, że się świetnie bawisz...............zresztą tak mówiłeś. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:41
|
|
|
No więc tak musiało być
Czy ktoś może zabezpieczył moją bluzę- cienka, granatowa z długim rękawem? |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2011-10-30, 18:40
|
|
|
Heloł wszystkim!!
dzięki za wczoraj! Było zajebiaszczo!!
[ Dodano: 2011-10-30, 18:43 ]
czekam na fotki z wczoraj bo widziałam że były robione |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
czarny
Motocykl: suzuki gsxr 750
Imię: Marek
Dołączył: 02 Cze 2011 Posty: 47 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-30, 19:02
|
|
|
Cześć, dziękuję wszystkim za dobrą zabawę i udaną imprezę
Tank baga gdzie mogę odkupić
[ Dodano: 2011-10-30, 19:03 ]
aa tak wogóle to jak się czujecie
Bo większość z nas dziś umiera |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-10-30, 19:15
|
|
|
| Chociaż szybko doprowadziłem sie do zgonu to na nogach już od 12-ej. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
czarny
Motocykl: suzuki gsxr 750
Imię: Marek
Dołączył: 02 Cze 2011 Posty: 47 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-30, 19:15
|
|
|
A my będziemy chyba musieli wieczorem walczyć z tym stanem |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2011-10-30, 19:18
|
|
|
| czarny napisał/a: | A my będziemy chyba musieli wieczorem walczyć z tym stanem |
biedaki! tak się zmuszać |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
|
|