Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mg1989sos
2011-10-30, 07:37
SCC TEAM
Autor Wiadomość
martinirose78 


Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1017
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 2011-10-19, 15:31   

Nie powinniście się żreć w tajniakach??
I lepiej od razu zaznaczę że piszę to bez złośliwości, chodzi mi tylko o zmniejszenie publiczności tych dywagacji (które z półsłówek odczytuję dotyczą D.U.).
Chyba że o liczną publiczność chodziło, to przepraszam za sugestię.
Miłego popołudnia :)
_________________
"Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze"
 
 
Akatora 
Szyja Prezesa


Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2665
Skąd: Z piekła rodem !!
Wysłany: 2011-10-19, 19:30   

Cris napisał/a:

Pure_Evil napisał/a:
Czas, który wykorzystujesz na szukanie i wklejanie obrazków, mógłbyś wykorzystać na zaprojektowanie onych podziękowań...


Mój czas ,moja sprawa na co go wykorzystuje.


Mamy to samo prawo to się nie dopierdalaj

Cris napisał/a:

w miarę zaopatrzony sklep papierniczy dysponuje szeroką gamą takich rzeczy.


To idź i go k... kup!!
_________________
Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-19, 19:43   

Cris czytając Twój post powyżej odnoszę wrażenie, że Tobie chodzi o lans, a nie o działanie. Pretensje i owszem, każdy może mieć, ale coś zrobić to już niiee.
Sam mógłbyś rozwiązać problem podziękowań, ale po co? Lepiej mieć pretensje do innych, że tego nie zrobili.


martinirose78
, przyznaję rację, ale cóż... Wyszło szydło tutaj... Przepraszam za to.
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
Agat 
Ale o co chodzi?!


Motocykl: BMW F650GS
Imię: Agata
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 794
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2011-10-20, 16:56   

uuuuuch znowu pyskówy!
I po co?
No, ale ja to całkiem nie powinnam się wtrącać bo nic nie robię obecnie :(

Cris - przyjemność działania miała polegać na satysfakcji z niego tak po mojemu.
_________________
Moje moto – Złodziej Dusz!
 
 
mody 
SCC Team


Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 902
Skąd: Werne (D)
Wysłany: 2011-10-20, 17:10   

martinirose78 napisał/a:
Nie powinniście się żreć w tajniakach??
I lepiej od razu zaznaczę że piszę to bez złośliwości, chodzi mi tylko o zmniejszenie publiczności tych dywagacji (które z półsłówek odczytuję dotyczą D.U.).
Chyba że o liczną publiczność chodziło, to przepraszam za sugestię.
Miłego popołudnia :)






Ok przepraszam, ja tez juz nie bede
_________________
Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... ;)
 
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-20, 21:02   

Nie przepraszajcie ludzie. Po pierwsze szkoda ze musze pisac w SCC choc nie jestem do tego upowazniony.Dobrze ze poszlo w SCC choc szkoda ze nie na ogolnym mialbym wiecej do powiedzenia. Po drugie przewoznicy maja podziekowania w dupie robia bo chca pomagac. A tak miedzy nami po co to bicie piany????
Cris dzialaj na splendory przyjdzie czas.
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
mody 
SCC Team


Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 902
Skąd: Werne (D)
Wysłany: 2011-10-21, 07:44   

benek napisał/a:
choc nie jestem do tego upowazniony.





Benek, prosze Cie.

Przebywasz i robisz z nami wiecej niz co poniektorzy czlonkowie SCC dlatego mysle ze nikt sie nie oburzy jak bedziesz tu pisal ;)
_________________
Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... ;)
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-21, 07:55   

Czy ja tak bardzo niewyraźnie mówię o co ni chodzi ?
Ręce i nogi opadają..........

[ Dodano: 2011-10-21, 08:05 ]
Pure_Evil napisał/a:
odnoszę wrażenie, że Tobie chodzi o lans


A w jaki sposób ? Zechciałbyś rozwinąć i umotywować swoją wypowiedź ?
Chyba że nie rozumiem pojęcia LANS ;o

[ Dodano: 2011-10-21, 08:08 ]
Agat napisał/a:
Cris - przyjemność działania miała polegać na satysfakcji z niego tak po mojemu.

Agatko owszem , ale nie można zamykać drzwi które zostały nam otwarte (firmy i ich gratisy)
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-21, 09:48   

Cris. Skoro tak bardzo zależy tym firmom na podziękowaniach (nie wiem czy Tobie nie bardziej) to do cholery zamiast od wiosny (jak sam twierdzisz) czekać, aż EWA JE ZAŁATWI sam mógłbyś je zrobić. Ale po co ?? Lepiej czekać, czepiać się i wklejać durne obrazki. To, że poprowadzisz paradę - ok. Ja robię troleje i inne rzeczy autem (na spółę z Yogim) i też jest OK. Inni robią inne rzeczy i też jest OK. Sam załatwiłem kilku sponsorów na ubiegłoroczne mikołaje. Czepiałem się publicznie o podziękowania? NIE. Akurat wtedy zrobiła je i zapłaciła za nie Ewa, co NIE POWINNO mieć miejsca. Czy dołożyłeś choć złotówkę tej kobiecie do tego? Czy ktokolwiek dołożył się Ewie do statuetki, którą wręczyła Arkowi, a za któą zapłaciła z własnej kieszeni? Ja się dołożyłem. Więc do Qrwy nędzy !! Zacznij MYŚLEĆ a nie tylko się czepiać. Zacznij sam się rozglądać. I na zakończenie - jak masz problem, jeśli czegoś nie wiesz, jeśli zastanawiasz się co jest już załatwione lub co jeszcze trzeba załatwić to dzwoń do źródła - najlepiej właśnie do Ewy.

I nikt nie jest obrońcą uciśnionych - ja osobiście walczę o Dawców.
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
uzi68
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-21, 10:09   

No to chyba i ja się wypowiem.
1. Sprawy drażliwe załatwiajmy na tajniakach. Takie publiczne spory bardzo szkodzą DU.
2. Podziękowania są potrzebne. Co niektórzy darczyńcy mają nad sobą szefów, członków ich organizacji itp. Chcieliby pokazać takie podziękowanie.
3. Ewa nie powinna nic kupować z własnych pieniędzy. Już to kiedyś napisałem. Nikt nie powinien wykładać swoich pieniędzy na dyplomy, podziękowania itp. Dawcy Uśmiechu to jest NASZE stowarzyszenie a nie tylko Ewy. Pieniądze na takie rzeczy powinny iść z funduszu DU.
Ja wiem, że Ewa wolałaby wydać je na dzieciaki, ale tak się nie da.
Mało tego. Każda kwota wydana na tego typy rzeczy powinna mieć akceptację formalną zarządu.
Jesteśmy już formalnym stowarzyszeniem!!! Musimy trzymać się ogólnych zasad , które obowiązują w tego typu organizacjach.
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-21, 10:16   

Pure_Evil napisał/a:
Skoro tak bardzo zależy tym firmom na podziękowaniach

jak posmarujesz-tak pojedziesz
Pure_Evil napisał/a:
zamiast od wiosny (jak sam twierdzisz) czekać, aż EWA JE ZAŁATWI sam mógłbyś je zrobić

chciałem , ale usłyszałem że nie ma pieniedzy (?) i czasu
Pure_Evil napisał/a:
wklejać durne obrazki

czy jest jakiś zakaz ? Kto decyduje o ich madrości ?
Pure_Evil napisał/a:
Akurat wtedy zrobiła je i zapłaciła za nie Ewa

lepsi i lepsiejsi ?
Pure_Evil napisał/a:
Czy dołożyłeś choć złotówkę tej kobiecie do tego?

mam przedłożyć swoje rachunki o których nie mówię "żeby sie nie lansować" ?
Pure_Evil napisał/a:
Czy ktokolwiek dołożył się Ewie do statuetki, którą wręczyła Arkowi, a za któą zapłaciła z własnej kieszeni? Ja się dołożyłem.

Dlaczego ? Przecież są pieniadze w kasie.
Pure_Evil napisał/a:
ja osobiście walczę o Dawców.

a ja lubię jasne i przejrzyste sytuacje gdzie nie trzeba sie domyślać.
_________________
Wróg publiczny nr 1
Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-10-21, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-21, 10:20   

POLSKA !! na na na na... POLSKA !! na na na ...



Idźcie się kłócić operacyjnie ;)
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2011-10-21, 10:26   

Przepraszam ze sie znowy wtrące. Kurwa o co znowu chodzi. Odczuwam że Ewa jak i Andrzej narzekacie na to ze ze swoich pieniędzy kupiliscie podziekowania czy statuetkę. Nikt Wam nie kazał z wlasnej kieszeni tego wykladac trzeba bylo wziasc ze zebranych pieniazków a skoro juz się zdecydowaliscie ze chcecie to ze swoich pieniazkow zaplacic to nie grajcie teraz męczenników ze wszystko ze swojej kasy, to był Wasz wybor i Wasza wola. Jak ja czy ktos inny zasponsoruje Dawców Uśmiechu to potem nie rozpisuje na forum ile to pieniedzy nie wydalem i jaki teraz biedny jestem. Więc skonczcie wreszcie pitolić na ten temat bo wstyd mi za Was...
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-21, 11:57   

ok. Ja pasuje...

Yogi, nie o kase chodzilo, ale o podejscie do sprawy. Czekac i narzekac :-l
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2011-10-21, 12:27   

Pure_Evil napisał/a:
ok. Ja pasuje...

Yogi, nie o kase chodzilo, ale o podejscie do sprawy. Czekac i narzekac :-l


ze o podejscie do sprawy to wiem, ale o kase też, bynajmniej takie mam wrażenie czytając Wasze spory...
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/