Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
dreed

Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012 Posty: 158 Skąd: Kce
|
Wysłany: 2012-12-03, 11:49
|
|
|
| na moje oko to przed studzienka, bo Twoje moto szlifowalo juz po studzience, a jedna wczesniej minales... moze cos bylo na drodze... np. laczenie nawierzchni albo jakis łolej. Grunt, ze nic powaznego sie nie stalo. |
|
|
|
 |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-12-03, 12:01
|
|
|
chodzi mi o tą pierwszą - wydaje mi się że na niej zablokowałem koło bo od razu za nią poleciałem na bok. Jedyne pewne to to że zablokowałem koło i nie zdążyłem nawet odpuścić hamulca bo już leżałem |
_________________ 2009-2014 Honda CB500 1998
2014-obecnie Yamaha FZ6 Fazer 2008 |
|
|
|
 |
motofan

Motocykl: BeEmKa
Imię: marcopolo
Dołączył: 02 Gru 2012 Posty: 4 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-03, 12:14
|
|
|
dobrze że nie poleciałeś pod mój motór bo niewiele brakowało,były by dwie gleby |
_________________ Jazda bez granic |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-03, 15:44
|
|
|
| tomko222 napisał/a: | Głównie gmole się przerysowały i się złamał kierunek. Poza tym tylko rysy na ciężarku kierownicy i klamce sprzęgła. W sumie prawie nic |
tylko tyle ? ! |
|
|
|
 |
crasch100

Motocykl: Honda CBR Fireblade 900rr GS1200
Imię: Kamil
Wiek: 41 Dołączył: 27 Maj 2012 Posty: 364 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-12-03, 16:06
|
|
|
Tomko222Mi też się wydaje że jednak pomiędzy studzienkami się wyłożyłeś, zresztą mało brakło a i mnie byś przyhaczył
Na szczęście nic poważnego się nie stało a dzieciaczki dostały słodycze ;] |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-03, 16:29
|
|
|
tomko222, hmmmm, ale tak na prostej? Dziwnie jakoś :/ Coś Ty chciał tam zrobić, że zakończyło się glebą?
crasch100, powiem Ci, że opanowany jesteś super Duży plus |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-03, 16:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-12-03, 18:27
|
|
|
Tomko chyba panika troche Cie ogarneła albo sie zapatrzyles na tą panią co jechala przed tobą bo motocykle przed tobą lekko zwolniły a Ty dopiero po czasie ;p;p;p
A mowilem ze w taką pogode to sie przy kominku siedzi i piwko pije a nie na moto jezdzi;p;p;p |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-12-03, 19:43
|
|
|
ożesz ciup groźnie
crasch100, dobre hample mosz |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-03, 19:47
|
|
|
na powtorce w slo mo ze sie tak wyraze, widac jak Ci motocykl podskoczyl na tej studzience
dobrze ze nic powaznego sie nie stalo i dojechaliscie do dzieciakow |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-12-03, 20:37
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | tomko222 napisał/a: | Głównie gmole się przerysowały i się złamał kierunek. Poza tym tylko rysy na ciężarku kierownicy i klamce sprzęgła. W sumie prawie nic |
tylko tyle ? ! |
Jeszcze się lusterko potłukło i się kufer przerysował + się kombi troche mocniej przytarł w kilku miejscach.
| Piwowarek napisał/a: | | tomko222, hmmmm, ale tak na prostej? Dziwnie jakoś :/ Coś Ty chciał tam zrobić, że zakończyło się glebą? |
Ogólnie to po prostu zamyśliłem się ("ku*** jak zimno") i spóźniłem hamowanie a w czasie hamowania nie zauważyłem studzienki i przez to przyblokowałem koło a zanim zdążyłem na to zareagować już byłem na asfalcie Dodatkowo jeszcze ręka od zimna kontrolowała hamulec troche w systemie binarnym |
| Ostatnio zmieniony przez tomko222 2012-12-03, 20:40, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Shrekula
z Łosienia

Motocykl: xj900 S
Imię: Maciej
Wiek: 41 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 379 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-03, 21:02
|
|
|
Dobrze że to małe prędkości.
Crasch100 dobrze że kolegi nie przejechałeś, ale z Ciebie leniuszek nawet z motorka nie zszedłeś, nie ładnie.
[ Dodano: 2012-12-03, 21:12 ]
tomko222 kolejny moto koniecznie z ABS-em. |
_________________ Żyj szybko, kochaj mocno i nie patrz za siebie.
Za siebie tylko w lusterka. SPRAWDŹ DWA RAZY |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-03, 21:12
|
|
|
tomko222 to i tak mało, ja po szlifie miałam pół przodu do wymiany . . .
chyba faktycznie zainwestuję w gmole |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-03, 21:34
|
|
|
tomko222 skoro masz problemy z hamowaniem bo jest zimno itp to może następnym razem lepiej nie wyjeżdżaj z garażu motórem w taka pogodę. Każdy ma prawo do błędu, ale na prostym odcinku przy małej prędkości nie byłeś w stanie wyhamować stając się dużym zagrożeniem dla reszty dlatego w dniu dzisiejszym moim zdaniem...
 |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-03, 21:35, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-03, 21:38
|
|
|
Piwowarek, tyran |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-03, 21:41
|
|
|
soprano, realista |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
|
|