Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
mgpajak

Motocykl: F650GS
Imię: Mirek
Wiek: 48 Dołączył: 02 Wrz 2012 Posty: 6 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 17:07
|
|
|
| asasello napisał/a: |
SoftLife, mgpająk, DJK możecie się umówić np. na naszej BP (koło 3 stawów) o 9:00 to dojedziecie do Miko na tą 9:30. Jeśli chcecie wyjechać później to piszcie, ale jest koło 8-9h jazdy + postoje, tankowanie więc powrót będzie koło 20-21.
|
Mnie pasuje BP na 9:00 :-) |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 18:05
|
|
|
Hejo
Mam pytanko do Was. Obczaiłem ten link z trasą na jutrzejsze Czechy. Czy macie z tą trasą wcześniejsze doświadczenia? Generalnie interesują mnie oczywiście dobre zakręty. Jeśli są dobrej jakości i szybkie to się z Wami chętnie zabiorę + 2 lub 3 osoby. |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-08, 19:28
|
|
|
Qba, na trasie był SoftLife, Piecol, Seldon i pewnie parę innych osób z tego forum. Pętla znana też jako "wokół Pradziada"- klasyk. Będzie qll. |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 19:42
|
|
|
| asasello napisał/a: | Qba, na trasie był SoftLife, Piecol, Seldon i pewnie parę innych osób z tego forum. Pętla znana też jako "wokół Pradziada"- klasyk. Będzie qll. |
Dziękuję za informację asasello. Dogadam się z resztą grupy i jak coś będę o 9tej na BiPi |
|
|
|
 |
DJK
Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 20:35
|
|
|
Państwo,
Przepraszam, utknąłem w Zakopcu, nie wyrobię.
Przyjemnej rajzy!
DJK |
|
|
|
 |
rafi

Motocykl: FZ8N
Imię: Rafał
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 161 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 21:09
|
|
|
Czechy;
Lista chętnych:
1)Seldon, 2) Asasello - Mikołów Orlen na wiślance, obok Auchan (9.30)
3) SoftLife
4) mgpajak
5) Ali
6) Biały - dołączy w Żorach lub po drodze,
7) rafi - 9.00 BP Katowice |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-09-08, 21:12
|
|
|
Qba Trasa jest bardzo przyjemna. Winkle są szybkie i bezpieczne atakujące motórzystę przyjemnymi seriami.
Piszę się na start z Mikołowa, będę pod auchanem. |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-09-08, 23:19
|
|
|
kurka siwa ze ja nie mam tego przeglądu
ale mnie ciągnie ponad dwa tygodnie bez moto
masakra jakaś! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-09-09, 07:09
|
|
|
| Dzik napisał/a: | Stig, O tym właśnie mówię : ))))) Świnka skarbonka robi się coraz bardziej syta |
Dziku jeżeli Ty kupujesz sprzęta to ja w takim razie nie sprzedaję |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-09-09, 09:28
|
|
|
| http://moto.allegro.pl/ya...2597227777.html - Szkoda że gość sprzedaje to już teraz :/ |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-09-09, 09:55
|
|
|
Dzik motórów jak mrówków coś się znajdzie |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
DJK
Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-09, 10:54
|
|
|
"...Dodatkowo zamontowana chowana tablica rejestracyjna na siłowniku..."
Dziq
Buehehehehhehee
|
| Ostatnio zmieniony przez DJK 2012-09-09, 10:54, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-09-09, 11:10
|
|
|
DJK, ten argument właśnie do mnie za nim przemówił a tak na serio wygląda dobrze i jeśli ten "tetryk" na nim latał to są szanse że nie jest "wypiłowany" |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-09, 19:59
|
|
|
Tak jak myślałem. Wstałem o 14:30 z takim bólem łba i cisnącym się na usta "ja już nie piję". Zmarnowałem taką piękną niedzielę |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-09, 21:22
|
|
|
| Dotarłem w całości. Dziękuję serdecznie za fajne towarzystwo i trasę. Do zobaczenia niebawem. |
|
|
|
 |
|
|