Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
mgpajak 


Motocykl: F650GS
Imię: Mirek
Wiek: 48
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 6
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-09-08, 17:07   

asasello napisał/a:

SoftLife, mgpająk, DJK możecie się umówić np. na naszej BP (koło 3 stawów) o 9:00 to dojedziecie do Miko na tą 9:30. Jeśli chcecie wyjechać później to piszcie, ale jest koło 8-9h jazdy + postoje, tankowanie ;) więc powrót będzie koło 20-21.



Mnie pasuje BP na 9:00 :-)
Profil Facebook
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-08, 18:05   

Hejo

Mam pytanko do Was. Obczaiłem ten link z trasą na jutrzejsze Czechy. Czy macie z tą trasą wcześniejsze doświadczenia? Generalnie interesują mnie oczywiście dobre zakręty. Jeśli są dobrej jakości i szybkie to się z Wami chętnie zabiorę + 2 lub 3 osoby.
Profil Facebook
 
 
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-08, 19:28   

Qba, na trasie był SoftLife, Piecol, Seldon i pewnie parę innych osób z tego forum. Pętla znana też jako "wokół Pradziada"- klasyk. :D Będzie qll. ;)
_________________
prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-08, 19:42   

asasello napisał/a:
Qba, na trasie był SoftLife, Piecol, Seldon i pewnie parę innych osób z tego forum. Pętla znana też jako "wokół Pradziada"- klasyk. :D Będzie qll. ;)


Dziękuję za informację asasello. Dogadam się z resztą grupy i jak coś będę o 9tej na BiPi ;)
Profil Facebook
 
 
DJK 

Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-08, 20:35   

Państwo,
Przepraszam, utknąłem w Zakopcu, nie wyrobię.
Przyjemnej rajzy!

DJK
 
 
rafi 


Motocykl: FZ8N
Imię: Rafał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 161
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-09-08, 21:09   

Czechy;
Lista chętnych:
1)Seldon, 2) Asasello - Mikołów Orlen na wiślance, obok Auchan (9.30)
3) SoftLife
4) mgpajak
5) Ali
6) Biały - dołączy w Żorach lub po drodze,
7) rafi - 9.00 BP Katowice
 
 
 
SoftLife 
...3,14 i reszta


Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 632
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-09-08, 21:12   

Qba Trasa jest bardzo przyjemna. Winkle są szybkie i bezpieczne atakujące motórzystę przyjemnymi seriami.
Piszę się na start z Mikołowa, będę pod auchanem.
_________________
Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother !!
Profil Facebook
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-09-08, 23:19   

kurka siwa ze ja nie mam tego przeglądu :(
ale mnie ciągnie ponad dwa tygodnie bez moto :(
masakra jakaś!
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Stig 


Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 1593
Skąd: Pless
Wysłany: 2012-09-09, 07:09   

Dzik napisał/a:
Stig, O tym właśnie mówię : ))))) Świnka skarbonka robi się coraz bardziej syta :)

Dziku jeżeli Ty kupujesz sprzęta to ja w takim razie nie sprzedaję :P
_________________
Świnia i Transalp
 
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2012-09-09, 09:28   

http://moto.allegro.pl/ya...2597227777.html - Szkoda że gość sprzedaje to już teraz :/
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
Stig 


Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 1593
Skąd: Pless
Wysłany: 2012-09-09, 09:55   

Dzik motórów jak mrówków coś się znajdzie :P
_________________
Świnia i Transalp
 
 
 
DJK 

Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-09, 10:54   

"...Dodatkowo zamontowana chowana tablica rejestracyjna na siłowniku..."

Dziq


Buehehehehhehee
:D :D :D
Ostatnio zmieniony przez DJK 2012-09-09, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2012-09-09, 11:10   

DJK, ten argument właśnie do mnie za nim przemówił :D a tak na serio wygląda dobrze i jeśli ten "tetryk" na nim latał to są szanse że nie jest "wypiłowany" :)
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-09, 19:59   

Tak jak myślałem. Wstałem o 14:30 z takim bólem łba i cisnącym się na usta "ja już nie piję". Zmarnowałem taką piękną niedzielę ;(
Profil Facebook
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-09, 21:22   

Dotarłem w całości. Dziękuję serdecznie za fajne towarzystwo i trasę. Do zobaczenia niebawem.
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/