Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-07, 15:13
|
|
|
Kasberg, a zabierzesz psa? Pies to za dużo powiedziane, więc zapytam:
Czy ten przerośnięty chomik będzie z Tobą? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-07, 16:40
|
|
|
| ktoś lata dziś/ jutro? |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Thief
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW K1200R
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 394 Skąd: Lędziny
|
Wysłany: 2012-09-07, 17:08
|
|
|
Eve motórek i kluczyki są u Junkola w garażu Dokumenty moja mamuśka jak coś to Ci da Bierz, jeśli masz ochotę! |
_________________ Born to be... 3,14 i reszta!
2014 - BMW K1200R
2012 - 2014 Yamaha FZ6N
2009 - 2011 Kawasaki Er5
2004 - 2007 Simson S51 |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-09-07, 20:49
|
|
|
Thief, szkoda ze cię nie ma! kanapa z tyłu mojego eFZeta była całkiem wygodna |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-07, 21:02
|
|
|
| Kasberg, poszczuj ich tym bydlakiem to nabiorą do niego szacunku. |
|
|
|
 |
Thief
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW K1200R
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 394 Skąd: Lędziny
|
Wysłany: 2012-09-07, 21:39
|
|
|
Eve Może w moim jest równie wygodnie, hmmmm? Będę końcem października i jak pogoda dopiszę to polatamy, nie bój nic [/b] |
_________________ Born to be... 3,14 i reszta!
2014 - BMW K1200R
2012 - 2014 Yamaha FZ6N
2009 - 2011 Kawasaki Er5
2004 - 2007 Simson S51 |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-09-08, 08:04
|
|
|
Joł joł |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-09-08, 09:51
|
|
|
| Joł Dzik |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-09-08, 11:03
|
|
|
Oj dawno mnie nie było.. ale plan na przyszły rok dalej bez zmian |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
mgpajak

Motocykl: F650GS
Imię: Mirek
Wiek: 48 Dołączył: 02 Wrz 2012 Posty: 6 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 11:26
|
|
|
| asasello napisał/a: | Jeszcze jedno pytanie:
Seldon damy radę wyjechać wcześniej? ta 10.00 to trochę późno... |
Godzina wypadu na Czechy bez zmian? |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-09-08, 11:52
|
|
|
Dziki nie pier... tylko sprzęda kupuj |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-08, 12:52
|
|
|
Jutro niedziela
Wyjazd na Czechy (bruntal). Ja z Seldonem możemy dołączyć do Was o 9:30 w Mikołowie na parkingu Auchan w kierunku na Żory (Wisła), w których odbijemy na Wodzisław.
SoftLife, mgpająk, DJK możecie się umówić np. na naszej BP (koło 3 stawów) o 9:00 to dojedziecie do Miko na tą 9:30. Jeśli chcecie wyjechać później to piszcie, ale jest koło 8-9h jazdy + postoje, tankowanie więc powrót będzie koło 20-21.
Lista chętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife
4) mgpajak
5) DJK
Organizujmy się, bo to już jutro. |
| Ostatnio zmieniony przez asasello 2012-09-08, 12:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
PatriSH

Motocykl: FZ1N
Imię: Patrish
Wiek: 31 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 279 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2012-09-08, 13:44
|
|
|
Czechy;
Lista chętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife
4) mgpajak
5) DJK
6) Ali |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-09-08, 15:13
|
|
|
Stig, O tym właśnie mówię : ))))) Świnka skarbonka robi się coraz bardziej syta |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-08, 15:23
|
|
|
Czechy;
Lista chętnych:
1)Seldon, 2) Asasello - Mikołów Orlen na wiślance, obok Auchan (9.30)
3) SoftLife
4) mgpajak
5) DJK
6) Ali
7) Biały - dołączy w Żorach lub po drodze, |
| Ostatnio zmieniony przez Seldon 2012-09-08, 15:23, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|