Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-13, 19:01
|
|
|
| EL Sebo, Tzn? |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-13, 19:48
|
|
|
Melduje się w domu cały i zdrowy, dzięki wszystkim Mam nadzieję, że nie zmokliście |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-04-13, 20:01
|
|
|
| EL Sebo napisał/a: | Mec, uważaj z tą dziewiczą rajzą bo właśnie zbliża się setna rocznica innej dziewiczej rajzy |
Mec chyba chodzi o dziewczą rajze Titanica..... 14/15 kwietnia 1912 |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-04-13, 20:07
|
|
|
| armor napisał/a: | | EL Sebo napisał/a: | Mec, uważaj z tą dziewiczą rajzą bo właśnie zbliża się setna rocznica innej dziewiczej rajzy |
Mec chyba chodzi o dziewczą rajze Titanica..... 14/15 kwietnia 1912 |
Też myślę, że o to właśnie chodzi. |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-04-13, 20:09
|
|
|
Stig dlaczego nie było Cię wczoraj z nami ? hmm |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-04-13, 20:14
|
|
|
| Lenistwo wzięło górę. Lecisz z nami w majówkę?? |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-04-13, 21:08
|
|
|
Wiewiórka do zobaczyska znowu
na 2oo
Ja dzisiaj ochrzciłam mojego eFZecika delikatnym rześkim deszczykiem
Lipkens znowu się mijaliśmy w tym samym miejscu |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-04-13, 21:22
|
|
|
| Stig napisał/a: | | Lenistwo wzięło górę. Lecisz z nami w majówkę?? |
Bardzo chętnie, o ile tylko załatwie wolne. Dowiem się w ciągu mniej więcej tygodnia.
Powiem inaczej...jak będzie wiadomo na 100% w jakim terminie jest wyjazd to załatwie wolne |
| Ostatnio zmieniony przez armor 2012-04-13, 21:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-04-13, 21:32
|
|
|
Dziękuję wszystkim za towarzystwo |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
Wiewiórka
Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011 Posty: 181 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-13, 22:01
|
|
|
eve koniecznie na 2oo
to jedyna słuszna droga |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2012-04-13, 22:01
|
|
|
| armor napisał/a: | | EL Sebo napisał/a: | Mec, uważaj z tą dziewiczą rajzą bo właśnie zbliża się setna rocznica innej dziewiczej rajzy |
Mec chyba chodzi o dziewczą rajze Titanica..... 14/15 kwietnia 1912 |
armor jaka precyzja
Mec nie to żebym coś sugerował ale parametry które podaje Ducati robią wrażenie, wielki szacun dla ciebie
Którą wersje odbierasz?
| EL Sebo napisał/a: | Jest ktoś chętny jutro na 10:30 przejechać się do Ducati Bieslko i przetestować Ducati Diavel i Triumph 800 po godzinie
Kuzyn z kolegą zrezygnowali i mam jeszcze jedno miejsce na powyższe moto, jazdy są od 11-13-tej. Ja wybieram się na Triumph Speed Triple i chyba Monstera 796 |
Nikt nie chce przejechać się Ducati |
| Ostatnio zmieniony przez EL Sebo 2012-04-13, 22:06, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-04-13, 22:12
|
|
|
EL Sebo, ja bym chciał ale prawko gdzieś zgubiłem a bez tego raczej ciężko |
|
|
|
 |
PatriSH

Motocykl: FZ1N
Imię: Patrish
Wiek: 31 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 279 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2012-04-13, 22:21
|
|
|
horbal, tylko obawiam sie ze maszyna powyzej litra sie nie przejedziesz.. W regulaminie jest napisane ze maszynami o pojemnosci 1000 ccm i wiecej oraz supersportami moga jedynie przetestowac osoby powyzej 25 roku zycia oraz z conajmniej 2 letnim posiadaniem prawa jazdy. |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-04-13, 22:24
|
|
|
no wiem , czytałem regulamin ale tirger 800 to nie litr |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
PatriSH

Motocykl: FZ1N
Imię: Patrish
Wiek: 31 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 279 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2012-04-13, 22:26
|
|
|
| horbal, tak zgadzam sie tylko chodzilo mi o Diavela bo wkoncu to 1200ccm. |
|
|
|
 |
|
|