Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-04-12, 17:38
|
|
|
Witam
Chcialem zapytac czy jest ktos z was chetny na cos takiego:
Safety belt with 3M
Wiem ze co niektorzy uwazaja ze "prawdziwi motocyklisci" czegos takiego nie uzywaja i wygladaja ch...owo, ale ja sam mam cos takiego i mam w dupie opinie innych. Wazne ze mnie lepiej widac. Poza tym kolega kiedys w pracy powiedzial ze wygladam jak policjant i cos w tym jest bo auta szybciej zjezdzaja na bok
Jak widzicie jest teraz promocja. Nie wezme od Was zadnej dodatkowej kasy. Kto bedzie chetny przeleje mi kaske na konto po srednim kursie i tyle.
W pl bede na poczatku maja.
Pozdro
Tomek |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-12, 18:10
|
|
|
Lawka, bezpieczeństwo jest ważniejsze od lansu, dlatego mam na plecach kurtki dupny odblask |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-04-12, 18:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-04-12, 18:40
|
|
|
| street_angel napisał/a: |
to bym się wybrała z ekipą do kina, a tak to nici nawet nie wiem czy w sobotę się pojawię pod M1 :/ |
podzielam twój ból
ja pisze prace kontrolną :/ a weekend spędzam w szkole
w sobotę mój zaprzyjaźniony ksiądz z Rudy Śląskiej organizuje msze św. w intencji motocyklistów wraz z poświęceniem sprzętów, wiec chyba sie zerwie wcześniej z zajęć |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-04-12, 23:17
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Lawka, bezpieczeństwo jest ważniejsze od lansu, dlatego mam na plecach kurtki dupny odblask |
Wiem ze nasza grupa zwraca na to uwage, dlatego moj post znalazl sie w 3,14 i reszta.... |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-12, 23:34
|
|
|
Wodzu dotarł Dzięki za wspólnie spędzony wieczorek |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-04-12, 23:42
|
|
|
Armor też się melduje z domu
Dzięki za wieczór w wyśmienitym towarzystwie |
|
|
|
 |
Lipkens
Motocykl: XJ900A, AFRICA
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 1267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-13, 00:47
|
|
|
| Lipkens w domu. Dzieki za tow... Pozdro 1200 |
_________________ Four wheels move the body, two wheels move the soul. |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-13, 08:21
|
|
|
Dzieki za przemiły wczorajszy wieczór.
Melduję się już w robocie |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-13, 09:12
|
|
|
Dzień dobry Świrki Może jakaś sesja treningowa? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-04-13, 09:15
|
|
|
| Pewnie ale po 17 ;p |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2012-04-13, 12:09
|
|
|
Jest ktoś chętny jutro na 10:30 przejechać się do Ducati Bieslko i przetestować Ducati Diavel i Triumph 800 po godzinie
Kuzyn z kolegą zrezygnowali i mam jeszcze jedno miejsce na powyższe moto, jazdy są od 11-13-tej. Ja wybieram się na Triumph Speed Triple i chyba Monstera 796 |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-13, 13:41
|
|
|
EL Sebo, Ja bede jutro w Ducati kolo 11-12 100%.
Odbieram Panigale |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2012-04-13, 14:28
|
|
|
| Mec napisał/a: | EL Sebo, Ja bede jutro w Ducati kolo 11-12 100%.
Odbieram Panigale |
To się chyba spotkamy |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-13, 14:53
|
|
|
EL Sebo, dziewicza rajza! |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2012-04-13, 15:57
|
|
|
Mec, uważaj z tą dziewiczą rajzą bo właśnie zbliża się setna rocznica innej dziewiczej rajzy |
|
|
|
 |
|
|