|
Nawigacja Na Motor |
| Autor |
Wiadomość |
rufus

Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 330 Skąd: Strzegom
|
Wysłany: 2012-01-08, 18:33
|
|
|
| Ja polecam TomTom Rider . Ladowanie z uchwytu , wodoodporna , laczy sie z tel. i zestawem sluchawkowym jednoczesnie . Mozna odbierac polaczenia tel klikajac na ikone w navi podczas jazdy. Cud miod i orzeszki |
|
|
|
 |
bart_b

Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011 Posty: 133 Skąd: Częstochowa/Katowice
|
Wysłany: 2012-01-08, 22:14
|
|
|
no dokladnie, po za dwoma szczegółami. cena z dupy i mapy słabe a nawet bardzo słabe
samo urzadzenie ok |
_________________ mOtOcZeWa.pL |
|
|
|
 |
rufus

Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 330 Skąd: Strzegom
|
Wysłany: 2012-01-08, 22:27
|
|
|
cena z dupy to fakt , ale do map nie mam zastrzezen poza tym ze czasem lubi poprowadzic jakimis zadupiami .Jak jedziesz w wieksza trase nie mozna zboczyc z glownej drogi bo bedzie przygoda |
|
|
|
 |
Brojler

Motocykl: Honda
Imię: Michał
Wiek: 42 Dołączył: 06 Gru 2010 Posty: 144 Skąd: Żory
|
Wysłany: 2012-01-19, 22:52
|
|
|
Miałem kiedyś TomToma Rider II to sprzedałem w cholerę, mapy bardzo słabe i funkcjonalność względem ceny.
Teraz mam smartfona, to sobie włożę w kondona, a i aplikacji bez liku.
Ralfązo próbowałeś jakieś inne niż Sygic? |
_________________
|
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-01-19, 23:41
|
|
|
| Brojler napisał/a: | Miałem kiedyś TomToma Rider II to sprzedałem w cholerę, mapy bardzo słabe i funkcjonalność względem ceny.
Teraz mam smartfona, to sobie włożę w kondona, a i aplikacji bez liku.
Ralfązo próbowałeś jakieś inne niż Sygic? |
nie nie bo ta zapitala az milo |
|
|
|
 |
adamSWD

Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 108 Skąd: RADLIN
|
Wysłany: 2012-01-20, 13:51
|
|
|
Własnie sciagam, 14 instalka + 200 MB do pobrania.
mg1989sos, w tej wersji beta tylko Polska Musisz miec polaczenie z netem jak google maps??
[ Dodano: 2012-01-20, 13:53 ]
a druga rzecz próbował ktoś połączenie zwykłej navi + etui wodoodporne z uchwytem na moto
http://allegro.pl/uchwyt-...2052100150.html |
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*] |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-01-20, 13:53
|
|
|
na to wyglada ze polska tylko narazie , a czy potrzebuje polaczenia to niewiem .. ja mam zawsze wlaczone sprawdze pozniej czy na wylaczonym necie tez bedzie smigac |
|
|
|
 |
adamSWD

Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 108 Skąd: RADLIN
|
Wysłany: 2012-01-20, 13:59
|
|
|
Tez mam cały czas właczone tylko problem sie pojawi jak jedziesz za granice... bo ciagnie z roamingu ... |
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*] |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-01-20, 14:04
|
|
|
no to faktycznie może być problem, trzeba to sprawdzić..
a co do tego etui co dałeś, właśnie szukam producenta, importera takich rzeczy, może mi się uda coś załatwić |
|
|
|
 |
rufus

Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 330 Skąd: Strzegom
|
Wysłany: 2012-01-20, 16:11
|
|
|
| Brojler napisał/a: | Miałem kiedyś TomToma Rider II to sprzedałem w cholerę, mapy bardzo słabe i funkcjonalność względem ceny.
Teraz mam smartfona, to sobie włożę w kondona, a i aplikacji bez liku.
Ralfązo próbowałeś jakieś inne niż Sygic? |
co to znaczy mapy bardzo slabe ? |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-01-20, 16:42
|
|
|
| tom tom ... pokrycie polskie w porównaniu z automapą kilka lat temu było po prostu żałosne ( TT 20-30 % AM - 99 % ) dzisiaj to już się bardziej wyrównało |
|
|
|
 |
Brojler

Motocykl: Honda
Imię: Michał
Wiek: 42 Dołączył: 06 Gru 2010 Posty: 144 Skąd: Żory
|
Wysłany: 2012-01-20, 17:17
|
|
|
TomTom nie radził sobie w miastach, w trasie spoko (żadna filozofia z miasta A do .
W dalszym ciągu słyszy się (ja słyszę ), że dla Polski niczego lepszego nie ma niż AutoMapa. |
_________________
|
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-01-20, 17:21
|
|
|
google maps + nawigacja dają rade doskonale niewiem czy nie lepiej niż AM bo wystarczy kliknąć ikonkę, powiedzieć np. SELGROS, IKEA, i już prowadzi... tak samo z dokładnym adresami |
|
|
|
 |
Brojler

Motocykl: Honda
Imię: Michał
Wiek: 42 Dołączył: 06 Gru 2010 Posty: 144 Skąd: Żory
|
Wysłany: 2012-01-20, 17:43
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | google maps + nawigacja dają rade doskonale niewiem czy nie lepiej niż AM bo wystarczy kliknąć ikonkę, powiedzieć np. SELGROS, IKEA, i już prowadzi... tak samo z dokładnym adresami |
Widziałem jak to "działa" u kolegi i nie dziękuję. |
_________________
|
|
|
|
 |
|
|