Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawigacja Na Motor
Autor Wiadomość
rufus 


Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 330
Skąd: Strzegom
Wysłany: 2012-01-08, 18:33   

Ja polecam TomTom Rider . Ladowanie z uchwytu , wodoodporna , laczy sie z tel. i zestawem sluchawkowym jednoczesnie . Mozna odbierac polaczenia tel klikajac na ikone w navi podczas jazdy. Cud miod i orzeszki
 
 
 
bart_b 


Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 133
Skąd: Częstochowa/Katowice
Wysłany: 2012-01-08, 22:14   

no dokladnie, po za dwoma szczegółami. cena z dupy i mapy słabe :) a nawet bardzo słabe

samo urzadzenie ok
_________________
mOtOcZeWa.pL
 
 
 
rufus 


Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 330
Skąd: Strzegom
Wysłany: 2012-01-08, 22:27   

cena z dupy to fakt , ale do map nie mam zastrzezen poza tym ze czasem lubi poprowadzic jakimis zadupiami .Jak jedziesz w wieksza trase nie mozna zboczyc z glownej drogi bo bedzie przygoda :)
 
 
 
Brojler 


Motocykl: Honda
Imię: Michał
Wiek: 42
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 144
Skąd: Żory
Wysłany: 2012-01-19, 22:52   

Miałem kiedyś TomToma Rider II to sprzedałem w cholerę, mapy bardzo słabe i funkcjonalność względem ceny.
Teraz mam smartfona, to sobie włożę w kondona, a i aplikacji bez liku.
Ralfązo próbowałeś jakieś inne niż Sygic?
_________________
Szkoła motocyklowa w Żorach http://www.osk-pionier.pl
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-19, 22:58   

Automapa BETA do pobrania za darmo na smartfony z androidem :) śmiga idealnie

http://automapa.indigo.pl...021&file=208712
Profil Facebook
 
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-01-19, 23:41   

Brojler napisał/a:
Miałem kiedyś TomToma Rider II to sprzedałem w cholerę, mapy bardzo słabe i funkcjonalność względem ceny.
Teraz mam smartfona, to sobie włożę w kondona, a i aplikacji bez liku.
Ralfązo próbowałeś jakieś inne niż Sygic?


nie nie bo ta zapitala az milo
 
 
adamSWD 


Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 108
Skąd: RADLIN
Wysłany: 2012-01-20, 13:51   

Własnie sciagam, 14 instalka + 200 MB do pobrania.

mg1989sos, w tej wersji beta tylko Polska ?? Musisz miec polaczenie z netem jak google maps??

[ Dodano: 2012-01-20, 13:53 ]
a druga rzecz próbował ktoś połączenie zwykłej navi + etui wodoodporne z uchwytem na moto ??
http://allegro.pl/uchwyt-...2052100150.html
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*]
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-20, 13:53   

na to wyglada ze polska tylko narazie , a czy potrzebuje polaczenia to niewiem .. ja mam zawsze wlaczone :D sprawdze pozniej czy na wylaczonym necie tez bedzie smigac
Profil Facebook
 
 
 
adamSWD 


Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 108
Skąd: RADLIN
Wysłany: 2012-01-20, 13:59   

Tez mam cały czas właczone tylko problem sie pojawi jak jedziesz za granice... bo ciagnie z roamingu ... ;/
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*]
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-20, 14:04   

no to faktycznie może być problem, trzeba to sprawdzić..

a co do tego etui co dałeś, właśnie szukam producenta, importera takich rzeczy, może mi się uda coś załatwić
Profil Facebook
 
 
 
rufus 


Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 330
Skąd: Strzegom
Wysłany: 2012-01-20, 16:11   

Brojler napisał/a:
Miałem kiedyś TomToma Rider II to sprzedałem w cholerę, mapy bardzo słabe i funkcjonalność względem ceny.
Teraz mam smartfona, to sobie włożę w kondona, a i aplikacji bez liku.
Ralfązo próbowałeś jakieś inne niż Sygic?


co to znaczy mapy bardzo slabe ?
 
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-20, 16:42   

tom tom ... pokrycie polskie w porównaniu z automapą kilka lat temu było po prostu żałosne ( TT 20-30 % AM - 99 % ) dzisiaj to już się bardziej wyrównało
Profil Facebook
 
 
 
Brojler 


Motocykl: Honda
Imię: Michał
Wiek: 42
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 144
Skąd: Żory
Wysłany: 2012-01-20, 17:17   

TomTom nie radził sobie w miastach, w trasie spoko (żadna filozofia z miasta A do B) .
W dalszym ciągu słyszy się (ja słyszę :P ), że dla Polski niczego lepszego nie ma niż AutoMapa.
_________________
Szkoła motocyklowa w Żorach http://www.osk-pionier.pl
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-20, 17:21   

google maps + nawigacja dają rade doskonale :) niewiem czy nie lepiej niż AM bo wystarczy kliknąć ikonkę, powiedzieć np. SELGROS, IKEA, i już prowadzi... tak samo z dokładnym adresami
Profil Facebook
 
 
 
Brojler 


Motocykl: Honda
Imię: Michał
Wiek: 42
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 144
Skąd: Żory
Wysłany: 2012-01-20, 17:43   

mg1989sos napisał/a:
google maps + nawigacja dają rade doskonale :) niewiem czy nie lepiej niż AM bo wystarczy kliknąć ikonkę, powiedzieć np. SELGROS, IKEA, i już prowadzi... tak samo z dokładnym adresami

Widziałem jak to "działa" u kolegi i nie dziękuję.
_________________
Szkoła motocyklowa w Żorach http://www.osk-pionier.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/