Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawigacja Na Motor
Autor Wiadomość
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-01-06, 19:01   

Zeby ułatwić koledze wybór , dorzucę tomtoma :D , kupiona w czasach że za navi trzeba było dać pół wypłaty, w puszce kilkadziesit tyś , a w moto ok3-4kkm
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
bart_b 


Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 133
Skąd: Częstochowa/Katowice
Wysłany: 2012-01-06, 21:58   

z doswiadczenia powiem jeszcze tyle ze sprawa wodoodpornosci to mega wazna kwestia.
_________________
mOtOcZeWa.pL
 
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2012-01-07, 10:52   

bart, a napisz mi jak wygląda obsługa w rękawicach, jaka jest widoczność przy intensywnym słońcu, jak z czytelnością napisów podczas jazdy. Podobno krótko trzyma na bateri
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-01-07, 13:03   

Jest kurde w czym wybierac , no wodoodporna to musi byc czesto w deszczu latam
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
adamSWD 


Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 108
Skąd: RADLIN
Wysłany: 2012-01-07, 13:31   

a mi Lark dobrze służy :D
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*]
 
 
bart_b 


Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 133
Skąd: Częstochowa/Katowice
Wysłany: 2012-01-07, 14:48   

Daro ZX napisał/a:
bart, a napisz mi jak wygląda obsługa w rękawicach, jaka jest widoczność przy intensywnym słońcu, jak z czytelnością napisów podczas jazdy. Podobno krótko trzyma na bateri


fabryczny interfejs bez problemu, gorzej z AM ale da się. co do baterii to nie odpowiem bo jade tylko na ładowaniu z uchwytu i zwyczajnie nie ma to dla mnie znaczenia. jasnośc ekranu jest całkiem spoko i nawet w max świetle coś widac.
_________________
mOtOcZeWa.pL
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-01-07, 15:07   

adamSWD napisał/a:
a mi Lark dobrze służy :D


bez awari? bo tu wyzej koledzy pisali ze daremny jest
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-01-07, 15:10   

mój dobrze leży od pół roku po tym jak taśma się wysypała po kilku przejażdżkach :D
ja Wam mówię, mio moov i nie ma bata :D

wodoszczelność??


moja jest zapakowana jak te guziki, 100 takich woreczków kosztuje 5zł :D nie ma prawa do niej nacieknąć :D
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
Ostatnio zmieniony przez emil 2012-01-07, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-01-07, 15:13   

http://moto.allegro.pl/wo...2021938400.html taka tez dobra;P
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-01-07, 15:18   

kupuj
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-01-07, 15:19   

Jesli mial bym pewnosc ze nie trafi ja szlak jak zacznie padac to bym ja kupil
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-01-07, 15:44   

Lol jakie k gadki... Nie kupuj chleba bo nie masz pewności czy to prawdziwy chleb... Zapytaj gościa o IP a jeśli sie boisz tej wodoodporności to powiem Ci, że masz 99% pewności że wytrzyma deszcz z palcem w d... Bo to akurat w tych czasach nie jest problemem.
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-01-07, 19:18   

emil napisał/a:
mój dobrze leży od pół roku po tym jak taśma się wysypała po kilku przejażdżkach :D
ja Wam mówię, mio moov i nie ma bata :D

wodoszczelność??

Obrazek
moja jest zapakowana jak te guziki, 100 takich woreczków kosztuje 5zł :D nie ma prawa do niej nacieknąć :D


Prawdziwi zakładają prezerwatywę
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
adamSWD 


Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 108
Skąd: RADLIN
Wysłany: 2012-01-08, 14:46   

Mdevil napisał/a:


bez awari?


Raz mi takie cos sie działo ze dlugo szukal nadajnikow GPS, dalem do reklamacji i napisali mi odpowiedz ze jak uzywam auto mapy to mam wprowadzić ustawienia:

- port komunikacji na com7
- predkosc na 57600
- synchronizacja z czasem GPS - wył.

Od tego czasu super (a mam go juz 3 lata)
Model 43.1...
Paru moich znajomych tez posiada Larka i jakos nie narzekają.
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*]
 
 
PiotRR 


Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 421
Skąd: SI
Wysłany: 2012-01-08, 18:02   

T_rex napisał/a:
Zeby ułatwić koledze wybór , dorzucę tomtoma

rider
_________________
srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/