|
Nawigacja Na Motor |
| Autor |
Wiadomość |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-01-06, 19:01
|
|
|
Zeby ułatwić koledze wybór , dorzucę tomtoma , kupiona w czasach że za navi trzeba było dać pół wypłaty, w puszce kilkadziesit tyś , a w moto ok3-4kkm |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
bart_b

Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011 Posty: 133 Skąd: Częstochowa/Katowice
|
Wysłany: 2012-01-06, 21:58
|
|
|
| z doswiadczenia powiem jeszcze tyle ze sprawa wodoodpornosci to mega wazna kwestia. |
_________________ mOtOcZeWa.pL |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-01-07, 10:52
|
|
|
| bart, a napisz mi jak wygląda obsługa w rękawicach, jaka jest widoczność przy intensywnym słońcu, jak z czytelnością napisów podczas jazdy. Podobno krótko trzyma na bateri |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-01-07, 13:03
|
|
|
| Jest kurde w czym wybierac , no wodoodporna to musi byc czesto w deszczu latam |
_________________ ni |
|
|
|
 |
adamSWD

Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 108 Skąd: RADLIN
|
Wysłany: 2012-01-07, 13:31
|
|
|
a mi Lark dobrze służy |
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*] |
|
|
|
 |
bart_b

Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011 Posty: 133 Skąd: Częstochowa/Katowice
|
Wysłany: 2012-01-07, 14:48
|
|
|
| Daro ZX napisał/a: | | bart, a napisz mi jak wygląda obsługa w rękawicach, jaka jest widoczność przy intensywnym słońcu, jak z czytelnością napisów podczas jazdy. Podobno krótko trzyma na bateri |
fabryczny interfejs bez problemu, gorzej z AM ale da się. co do baterii to nie odpowiem bo jade tylko na ładowaniu z uchwytu i zwyczajnie nie ma to dla mnie znaczenia. jasnośc ekranu jest całkiem spoko i nawet w max świetle coś widac. |
_________________ mOtOcZeWa.pL |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-01-07, 15:07
|
|
|
| adamSWD napisał/a: | a mi Lark dobrze służy |
bez awari? bo tu wyzej koledzy pisali ze daremny jest |
_________________ ni |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-01-07, 15:10
|
|
|
mój dobrze leży od pół roku po tym jak taśma się wysypała po kilku przejażdżkach
ja Wam mówię, mio moov i nie ma bata
wodoszczelność??
moja jest zapakowana jak te guziki, 100 takich woreczków kosztuje 5zł nie ma prawa do niej nacieknąć |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
| Ostatnio zmieniony przez emil 2012-01-07, 15:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-01-07, 15:18
|
|
|
| kupuj |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-01-07, 15:19
|
|
|
| Jesli mial bym pewnosc ze nie trafi ja szlak jak zacznie padac to bym ja kupil |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-01-07, 15:44
|
|
|
| Lol jakie k gadki... Nie kupuj chleba bo nie masz pewności czy to prawdziwy chleb... Zapytaj gościa o IP a jeśli sie boisz tej wodoodporności to powiem Ci, że masz 99% pewności że wytrzyma deszcz z palcem w d... Bo to akurat w tych czasach nie jest problemem. |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-01-07, 19:18
|
|
|
| emil napisał/a: | mój dobrze leży od pół roku po tym jak taśma się wysypała po kilku przejażdżkach
ja Wam mówię, mio moov i nie ma bata
wodoszczelność??
Obrazek
moja jest zapakowana jak te guziki, 100 takich woreczków kosztuje 5zł nie ma prawa do niej nacieknąć |
Prawdziwi zakładają prezerwatywę |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
adamSWD

Motocykl: Honda CBR F4
Imię: Adam
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 108 Skąd: RADLIN
|
Wysłany: 2012-01-08, 14:46
|
|
|
| Mdevil napisał/a: |
bez awari? |
Raz mi takie cos sie działo ze dlugo szukal nadajnikow GPS, dalem do reklamacji i napisali mi odpowiedz ze jak uzywam auto mapy to mam wprowadzić ustawienia:
- port komunikacji na com7
- predkosc na 57600
- synchronizacja z czasem GPS - wył.
Od tego czasu super (a mam go juz 3 lata)
Model 43.1...
Paru moich znajomych tez posiada Larka i jakos nie narzekają. |
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" McRae [*] |
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2012-01-08, 18:02
|
|
|
| T_rex napisał/a: | | Zeby ułatwić koledze wybór , dorzucę tomtoma |
rider |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
|
|