 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
ZX1oR - ZX12R - HAYABUSA |
| Autor |
Wiadomość |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-14, 21:50
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Czy mi się zdaje czy Ty Michale pisałeś Yogiemu, żeś zapomniał iż sporo kosztuje jazda na moto a teraz kupujesz następny? A więc miałam racje nie był to liter toś musiał się pozbyć poprzednika? |
Czytaj ze zrozumieniem!! Wyraźnie napisane że nic nie kupuje!!
Chyba że mi chcesz kupić |
ja ci kupie ale w zamian oczekuje sporo jesli jestes ciekaw wysle ci na pw moje propozycje tatusiu |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-15, 11:02
|
|
|
Michale jeśli o Ciebie chodzi to wszystko jest możliwe nawet kupno moto na jeden dzień........... |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2013-05-15, 12:25
|
|
|
Michał , kup sobie w końcu cokolwiek , nawet hulajnoge i przestan wkurzać ucho. Planujesz , wymyslasz , kombinujesz , tworzysz nowe tematy. Raz jedziesz po konia , za chwilę mówisz ze nie. Bądź wreszcie chłop z jajami. Jak kupisz cokolwiek dopiero się pochwal. A na razie , daj sobie dupy.
To tak .....MOIM ZDANIEM. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2013-05-16, 16:01
|
|
|
cieszy mnie twoje zdanie jesli cie meczy cos to nie czytaj nie pisz... Nie wiem usun sobie konto lub dodaj mnie do ignorowanych jakis czas temu chwalilem sie hornetem ale sprzedalem.... Po drugie moim zdaniem piszesz posta nie Na temat jak większość użytkowników... Pytanie brzmi czy waszym zdaniem Zx12r to bardziej sport czy bardziej superszybki turysta... A ty piszesz o moich jajach... Nawet dziecko wie ze jaja to nie motocykl... W wolnej chwili wrzuce zdjecia jaj i motocykla to bedziesz mogl porównać
PS: JAKI BULWERS HAHA opanuj emocje |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
| Ostatnio zmieniony przez Michal87sc 2013-05-16, 16:07, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2013-05-16, 16:04
|
|
|
| Wydra napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Czy mi się zdaje czy Ty Michale pisałeś Yogiemu, żeś zapomniał iż sporo kosztuje jazda na moto a teraz kupujesz następny? A więc miałam racje nie był to liter toś musiał się pozbyć poprzednika? |
Czytaj ze zrozumieniem!! Wyraźnie napisane że nic nie kupuje!!
Chyba że mi chcesz kupić |
ja ci kupie ale w zamian oczekuje sporo jesli jestes ciekaw wysle ci na pw moje propozycje tatusiu |
jak mi kupisz nowe moto z salonu to dostaniesz piwo Na wiecej nie licz |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2013-05-16, 23:24
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | piwo | hehehe nie przeceniaj ... |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |