|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-06, 15:03
|
|
|
| street_angel napisał/a: | odpowiedź znam, chodzi mi jak do tego dojść |
street, zlituje się nad Tobą i wyjaśnie:
zadanie musi być proste, czyli wyjdzie jakaś liczba całkowita, ewentualnie jakaś połówke (no ewentualnie 0,7 )
112 km / x dni = y km dziennie
112/ ( x+3) = y - 12 km dziennie
układ równań, 2 niewiadome, proste |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-06, 15:09
|
|
|
no to zadanie było akurat bardzo przyjazne i mało tego! warte aż 10%
dzisiejszy angol... spacerek na 90% )
triduum maturalne zakończone pozytywnym akcentem!
dzięki za trzymanie kciuków ; )) |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-06, 15:15
|
|
|
10% za to zadanie ...boże, to aktualny poziom maty jest chyba jeszcze niższy niż za moich czasów
mikasa92 pogratulowac |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-06, 15:20
|
|
|
no, bo było za 5 punktów
a co do poziomu, masz rację jest niższy. ale to i tak nie usprawiedliwia ich do dawania takich durnych zadań i to jeszcze na podstawie, którą zdać trzeba, a nie każdy będzie miał potem do czynienia z matą na poziomie jakimś kosmicznym
serio, nie zdziwię się na widok tłumów w sierpniu...
ja jednak zakończyłam swoją ""przygodę"" z matematyką wczoraj o godzinie 11.56. amen.
|
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-06, 18:31
|
|
|
accent dzięki za oświecenie
mikasa92 gratki |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-06, 20:52
|
|
|
| street_angel napisał/a: | accent dzięki za oświecenie
|
Proszę uprzejmie
mikasa, a ja musiałem umieć napisać jakąś durną rozprawke i przeczytać w cholere durnych książek
osobiście się bardzo cieszę, że matma jest obowiązkowa
Przemo, poziom za moich czasów względem tego się teraz dzieje to niebo a ziemia. Ja współczuje tym prowadzącym na uczelniach wyższych, którzy mają do czynienia z młodszymi rocznikami i matmą |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-06, 21:30
|
|
|
| accent napisał/a: | | street_angel napisał/a: | accent dzięki za oświecenie
|
Proszę uprzejmie
mikasa, a ja musiałem umieć napisać jakąś durną rozprawke i przeczytać w cholere durnych książek |
ja też muszę to umieć, ale nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu, na obu poziomach zapisałam 5 na 5 możliwych stron
i to "być może" tym różnią się od siebie typowi humaniści i typowi ścisłowcy
ps. czytanie durnych lektur nie należało do przyjemności, ale i do przyjemności nie należało durnowate liczenie 102 zadań na weekend przez ostatnie 2 miesiące |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-06, 21:35
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: |
ps. czytanie durnych lektur nie należało do przyjemności, ale i do przyjemności nie należało durnowate liczenie 102 zadań na weekend przez ostatnie 2 miesiące |
no wiem wiem, wyobrażam sobie
Ja też fanem matematyki nie jestem, ale ją znam, bo muszę |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-06, 21:40
|
|
|
no prawda jest taka, że ja też musiałam to zdać, no bo po co się pchać na sierpień
ja generalnie jestem odporna na wszelką wiedzę matematyczną, bo nic mi się w życiu tak nie przyda jak obliczanie współrzędnych wierzchołka paraboli |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-06, 21:50
|
|
|
ja się pytam gdzie się wszystkie plecaczki podziały, bo jakoś to się głównie ludzie z motórami wypowiadają |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-06, 22:03
|
|
|
| accent napisał/a: | | ja się pytam gdzie się wszystkie plecaczki podziały, bo jakoś to się głównie ludzie z motórami wypowiadają |
wypraszam sobie, ja sprzęta nie mam |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-05-07, 21:25
|
|
|
| co tu taka cisza? smiga ktos gdziec cos? |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-08, 22:03
|
|
|
ehe dzisiaj
aaa i wiecie co widziałem ...rower za 10 tyś |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-05-08, 22:14
|
|
|
hahah i mial dwa pedaly |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
|
|