Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-05-06, 00:51   

No nie wiem,tak przypuszczałem,czyżby było inaczej?
troche politycznie http://kwejk.pl/obrazek/7...kiego,2011.html
 
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 15:03   

street_angel napisał/a:
odpowiedź znam, chodzi mi jak do tego dojść :D



street, zlituje się nad Tobą i wyjaśnie:

zadanie musi być proste, czyli wyjdzie jakaś liczba całkowita, ewentualnie jakaś połówke (no ewentualnie 0,7 :D )

112 km / x dni = y km dziennie
112/ ( x+3) = y - 12 km dziennie

układ równań, 2 niewiadome, proste
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-06, 15:09   

no to zadanie było akurat bardzo przyjazne i mało tego! warte aż 10% :D
dzisiejszy angol... spacerek na 90% :) )

triduum maturalne zakończone pozytywnym akcentem!
dzięki za trzymanie kciuków ; ))
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-06, 15:15   

10% za to zadanie ?? :D ...boże, to aktualny poziom maty jest chyba jeszcze niższy niż za moich czasów :P

mikasa92 pogratulowac :D
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-06, 15:20   

no, bo było za 5 punktów :D
a co do poziomu, masz rację jest niższy. ale to i tak nie usprawiedliwia ich do dawania takich durnych zadań :P i to jeszcze na podstawie, którą zdać trzeba, a nie każdy będzie miał potem do czynienia z matą na poziomie jakimś kosmicznym ;)
serio, nie zdziwię się na widok tłumów w sierpniu... :D
ja jednak zakończyłam swoją ""przygodę"" z matematyką wczoraj o godzinie 11.56. amen.
:)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-06, 18:31   

accent dzięki za oświecenie :D

mikasa92 gratki :)
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 20:52   

street_angel napisał/a:
accent dzięki za oświecenie :D


Proszę uprzejmie

mikasa, a ja musiałem umieć napisać jakąś durną rozprawke i przeczytać w cholere durnych książek ;/

osobiście się bardzo cieszę, że matma jest obowiązkowa

Przemo, poziom za moich czasów względem tego się teraz dzieje to niebo a ziemia. Ja współczuje tym prowadzącym na uczelniach wyższych, którzy mają do czynienia z młodszymi rocznikami i matmą ;/
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-06, 21:30   

accent napisał/a:
street_angel napisał/a:
accent dzięki za oświecenie :D


Proszę uprzejmie

mikasa, a ja musiałem umieć napisać jakąś durną rozprawke i przeczytać w cholere durnych książek ;/


ja też muszę to umieć, ale nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu, na obu poziomach zapisałam 5 na 5 możliwych stron :D
i to "być może" tym różnią się od siebie typowi humaniści i typowi ścisłowcy :)

ps. czytanie durnych lektur nie należało do przyjemności, ale i do przyjemności nie należało durnowate liczenie 102 zadań na weekend przez ostatnie 2 miesiące :D
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 21:35   

mikasa92 napisał/a:

ps. czytanie durnych lektur nie należało do przyjemności, ale i do przyjemności nie należało durnowate liczenie 102 zadań na weekend przez ostatnie 2 miesiące :D


no wiem wiem, wyobrażam sobie :P

Ja też fanem matematyki nie jestem, ale ją znam, bo muszę ;)
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-06, 21:40   

no prawda jest taka, że ja też musiałam to zdać, no bo po co się pchać na sierpień :)
ja generalnie jestem odporna na wszelką wiedzę matematyczną, bo nic mi się w życiu tak nie przyda jak obliczanie współrzędnych wierzchołka paraboli :D
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 21:50   

ja się pytam gdzie się wszystkie plecaczki podziały, bo jakoś to się głównie ludzie z motórami wypowiadają :P
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-06, 22:03   

accent napisał/a:
ja się pytam gdzie się wszystkie plecaczki podziały, bo jakoś to się głównie ludzie z motórami wypowiadają

wypraszam sobie, ja sprzęta nie mam ;/
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-05-07, 21:25   

co tu taka cisza? smiga ktos gdziec cos?
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-08, 22:03   

ehe dzisiaj :D
aaa i wiecie co widziałem ...rower za 10 tyś
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-05-08, 22:14   

hahah i mial dwa pedaly :P
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/