Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-05, 21:49   

ja na wisłe, ustroń w sobote lece o ile pogoda pozwoli , a ponoć ma być ładnie :D
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-05, 21:55   

A myślicie że nie zdawałam do skutku? Miałam cztery terminy i za każdym razem czegoś mi brakowało do zaliczenia i za każdym razem udowadniałam babce że mam dobrze i zawsze stwierdzała że jak tak twierdze to mogę pisać jeszcze raz. A wywalili mnie za to że nie miałam jeszcze jednego przedmiotu zaliczonego (czyli miałam nie zaliczone dwa przedmioty). Co się później okazało (to mi powiedziała babka w dziekanacie, jedyna normalna osoba tam - co z waszymi z postrzeżeniami się nie zgadzam) rektor zrobił listę osób, które mają zniknąć do końca semestru. Zrobili sobie sami odsiew.

PS. Co do uczelni to nie narzekałam, od podstawówki słyszę że nie nadajemy się nawet do łopaty, więc jednym uchem wlatuje drugim wylatuje ;)

PS.2 linka90 miałam napisać: na polibudę na kierunek mechaniczny ;)
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-05, 21:59   

mała* napisał/a:
temat docelowy: mniej lub bardziej istotne szczegóły dot plecakowania

temat obecny: nauka

a ja się pytam: gdzie jest moderator? :>


mala* plecak tornister co za różnica?
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-05, 22:55   

STAWIAM PIWO TEMU/TEJ KTO TO ROZWIĄŻE*

Pewien turysta pokonał trasę 112km, przechodząc każdego dnia tę samą liczbę km. Gdyby mógł przeznaczyć na tę wędrówkę o 3 dni więcej, to w ciągu każdego dnia mógłby przejść 12km mniej. Oblicz ile km dziennie przeszedł.

*tak żebym to zrozumiała, bo te rozwiązania na necie do mnie nie przemawiają :D
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-05, 23:30   

hmm z maty jestem dupa ale wyszło mi że:

musiał przejść 28km dziennie(4 dni) a gdyby miał 7dni(czyli 3 dni więcej) to 16km(czyli 12km mniej)

Dobry w ogóle wynik ?? bo mi to zajeło dosłownie pół minuty :P
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
Ostatnio zmieniony przez Reaper 2011-05-05, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-05, 23:33   

odpowiedź znam, chodzi mi jak do tego dojść :D
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-05, 23:34   

aa czyli rozumie że dobrze podalem ??
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-05-05, 23:34   

Street Angel, maturę z matmy pisałaś dzisiaj ?
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-05, 23:37   

Przemo wynik dobry, tylko nie kumam jakim cudem

Brosik w tym roku nie :D ale oprócz tego zadania to bym bez problemu machnęła
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-05, 23:42   

hmm wyjaśnić Ci tego nie wyjaśnie :D

Jakoś tak mi się w czerepie zaświeciło, że skoro gość miał zrobić 112 km to dziennie musiał zrobić pełny dystans czyli przykładowo 24km,26km a nie żadne 25,5km :P (bo komu by się chciało w takie głupoty bawić B) ) no i właśnie najbardziej spasowały mi te 4 dni bo to taki realny czas na ten dystans, dodałem 3 dni i wyszło jak ulał :>

Rozumowanie całkiem z pyty ale widze, że skuteczne...skoro to było najcięższe zadanie to może na nowe mature napisze :D
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
Ostatnio zmieniony przez Reaper 2011-05-05, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-05-05, 23:43   

Chuj w dupsko temu turyście, motorem jebnąłby tą trasę w godzinkę i nie byłoby liczenia :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-05-06, 00:30   

JEbać liczenie właśnie wróciłem z zooma i się świetnie bawiłem,niestety tylko do tej godziny,bo tłumy takie,że odechciało mi się.
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-06, 00:36   

august specjalnie dla ciebie, na od rzeźwienie :D
http://kwejk.pl/obrazek/7...atura,2011.html
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-05-06, 00:45   

CO ja mam z tym zrobić?pokazać komuś żeby zszedł na zawał i mieć go na sumieniu?chciaż sumienia nie mam:D więc to nawet dobry pomysł :D
O tej godzinie to grzeczne dziewczynki już dawno spią :>
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-06, 00:48   

a od kiedy jestem grzeszną dziewczynką? :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/