|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-05, 21:49
|
|
|
ja na wisłe, ustroń w sobote lece o ile pogoda pozwoli , a ponoć ma być ładnie |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-05, 21:55
|
|
|
A myślicie że nie zdawałam do skutku? Miałam cztery terminy i za każdym razem czegoś mi brakowało do zaliczenia i za każdym razem udowadniałam babce że mam dobrze i zawsze stwierdzała że jak tak twierdze to mogę pisać jeszcze raz. A wywalili mnie za to że nie miałam jeszcze jednego przedmiotu zaliczonego (czyli miałam nie zaliczone dwa przedmioty). Co się później okazało (to mi powiedziała babka w dziekanacie, jedyna normalna osoba tam - co z waszymi z postrzeżeniami się nie zgadzam) rektor zrobił listę osób, które mają zniknąć do końca semestru. Zrobili sobie sami odsiew.
PS. Co do uczelni to nie narzekałam, od podstawówki słyszę że nie nadajemy się nawet do łopaty, więc jednym uchem wlatuje drugim wylatuje
PS.2 linka90 miałam napisać: na polibudę na kierunek mechaniczny |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-05, 21:59
|
|
|
| mała* napisał/a: | temat docelowy: mniej lub bardziej istotne szczegóły dot plecakowania
temat obecny: nauka
a ja się pytam: gdzie jest moderator? |
mala* plecak tornister co za różnica? |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-05, 22:55
|
|
|
STAWIAM PIWO TEMU/TEJ KTO TO ROZWIĄŻE*
Pewien turysta pokonał trasę 112km, przechodząc każdego dnia tę samą liczbę km. Gdyby mógł przeznaczyć na tę wędrówkę o 3 dni więcej, to w ciągu każdego dnia mógłby przejść 12km mniej. Oblicz ile km dziennie przeszedł.
*tak żebym to zrozumiała, bo te rozwiązania na necie do mnie nie przemawiają |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:30
|
|
|
hmm z maty jestem dupa ale wyszło mi że:
musiał przejść 28km dziennie(4 dni) a gdyby miał 7dni(czyli 3 dni więcej) to 16km(czyli 12km mniej)
Dobry w ogóle wynik bo mi to zajeło dosłownie pół minuty |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
| Ostatnio zmieniony przez Reaper 2011-05-05, 23:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:33
|
|
|
odpowiedź znam, chodzi mi jak do tego dojść |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:34
|
|
|
aa czyli rozumie że dobrze podalem |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:34
|
|
|
| Street Angel, maturę z matmy pisałaś dzisiaj ? |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:37
|
|
|
Przemo wynik dobry, tylko nie kumam jakim cudem
Brosik w tym roku nie ale oprócz tego zadania to bym bez problemu machnęła |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:42
|
|
|
hmm wyjaśnić Ci tego nie wyjaśnie
Jakoś tak mi się w czerepie zaświeciło, że skoro gość miał zrobić 112 km to dziennie musiał zrobić pełny dystans czyli przykładowo 24km,26km a nie żadne 25,5km (bo komu by się chciało w takie głupoty bawić ) no i właśnie najbardziej spasowały mi te 4 dni bo to taki realny czas na ten dystans, dodałem 3 dni i wyszło jak ulał
Rozumowanie całkiem z pyty ale widze, że skuteczne...skoro to było najcięższe zadanie to może na nowe mature napisze |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
| Ostatnio zmieniony przez Reaper 2011-05-05, 23:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-05-05, 23:43
|
|
|
Chuj w dupsko temu turyście, motorem jebnąłby tą trasę w godzinkę i nie byłoby liczenia |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-05-06, 00:30
|
|
|
| JEbać liczenie właśnie wróciłem z zooma i się świetnie bawiłem,niestety tylko do tej godziny,bo tłumy takie,że odechciało mi się. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-05-06, 00:45
|
|
|
CO ja mam z tym zrobić?pokazać komuś żeby zszedł na zawał i mieć go na sumieniu?chciaż sumienia nie mam:D więc to nawet dobry pomysł
O tej godzinie to grzeczne dziewczynki już dawno spią |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-06, 00:48
|
|
|
a od kiedy jestem grzeszną dziewczynką? |
|
|
|
 |
|
|