|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 20:51
|
|
|
No to Street kręcimy filmiki w takim razie |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-19, 20:58
|
|
|
| street_angel napisał/a: | 1. tańczenie nago w lesie podczas pełni, skrapiając się krwią jednorożca! sorki nie mogłam się powstrzymać
2. chodzenie po uczelni przez cały dzień (najwięcej zajęć) w króciutkiej sukience na dwunastocentymetrowych szpilkach z platformą to było pierwsze co przyszło mi do głowy
3. nauka jazdy
osobiście nie piszę się na to możecie wybierać i sie zakładać, chyba że ktoś jeszcze ma jakieś pomysły |
Możecie chodzić w mini sukienkach kiedy tylko chcecie,ja Wam tego nie zabronie a nawet nalegam abyście pozostawiły spodnie w domu i leginsy również Co do nauki jazdy tylko dwie kobiety ujeżdżały moją Niunie i chyba narazie mam dosyć emocji,szczególnie,że prawie juz pomalowałem fure.Po trzecie wszystko gra tylko noce jeszcze teraz są chłodne a jednorożce są pod ochroną. |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:03
|
|
|
Ja mam prawie jednorożca hehehehe. TYlko na biało musiałabym moją koninę wymalować i jej róg dorobić i jednorożec będzie jak nic |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:09
|
|
|
jak Arek przegra to z chęcią nakręcę krew jednorożca zostawmy w spokoju ale ten taniec mi wystaczy
august to teraz rozumiem czemu robisz tuning |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:09
|
|
|
| dobra to się piszę,ale samemu to nudno będzie może jakieś rusałeczki? |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:11
|
|
|
Eeee to My chcemy też jakiś pożytek z tego mieć. Wy rusałeczki a My co? nie ma tak Street zaprowadź tu porządek |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:15
|
|
|
A ja też bedę tańczył,więc ruasałeczki i hmm rusałek? |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:17
|
|
|
August chciałam tak subtelnie zaznaczyć, że jesteśmy dwie:Ja i Street i ciężko się będzie podzielić |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:17
|
|
|
kurcze, szkoda że wyrzuciłam stare basnie może bym cos wymysliła, a kto był przy rusałkach? (chodzi mi o męski odpowiednik, mam ta nazwę na końcu języka ) |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:19
|
|
|
| Dobra teraz już jest strona 69,a później co będzie?liczę na te kanapki:D |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:21
|
|
|
Street jednorożca to Ja załatwię wystarczy, że konia przemaluje i będzie super wyglądała
No i róg jej zrobimy |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:23
|
|
|
właśnie gdzie jest przemo miał coś dać za te 69 |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:30
|
|
|
co wy tutaj jaracie ?
jakies jednorozce, rusałeczki, nagie tance itp
wezcie sie za nauke lub idzcie polatac |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:31
|
|
|
Czyli kanapek może nie byc?! <beczy>
przemo ratuj
Polatać?fura w domu stoi.Mam jutro poprawe z koła z angielskiego i mi sie nie chce ;PP |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-19, 21:32
|
|
|
egzamin mam dopiero 13-14czerwca więc mam jeszcze troszke czasu co do latania jakbym miała czym, to wybywam o 5 a zjeżdżałabym o 22 |
|
|
|
 |
|
|