|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-18, 23:09
|
|
|
musimy to kiedyś sprawdzić odcinek A4 z Kato pod Gliwice w niedzielę rano jak jeszcze jeździłam a4 teraz przez mikołów jak śmigam to zledwością przekraczam 120 miejscami |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-18, 23:31
|
|
|
To ja się jeszcze dolącze do wysciugu jako sędzia,megane naprawdę fajna,tylko pozazdrościc.Jednak dalej wole swoja Niunie |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-19, 10:51
|
|
|
Ja się podepnę ale na moto |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 12:23
|
|
|
Arkadius na moto hmmm trzeba ewentualnie propozycje Twojej klęski rozważyć hehehehehe.
No Ja Swoją meganę sprzedaje po to żeby w przyszłym sezonie maleństwo czarne mieć
Coś za coś niestety |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-19, 12:55
|
|
|
Klęskę?? Chciałabyś ^^ A co są jakieś konkretne stawki? |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 13:05
|
|
|
hmmm satysfakcja wystarczy Chyba, że Street wpadnie na jakiś pomysł to wtedy trzeba by to przemyśleć, opracować plan strategiczny no i w ogóle
Ale na moto to nie fer chciałam subtelnie zauważyć |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-19, 13:16
|
|
|
| kitana napisał/a: | | Street wpadnie na jakiś pomysł to wtedy trzeba by to przemyśleć |
pomysł mam konkrety poźniej teraz się zmywam |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 13:17
|
|
|
No to jak będziesz to pisz od razu bo Ja aktualnie nie mam głowy do wymyślania
Właśnie a co z tym spotkaniem?? Bo w sumie chciałam zauważyć, że tylko kilka osób się udziela w tym temacie i można by się spotkać? Część z Was miała już okazję się poznać. Linka Mnie obserwowała w Częstochowie |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-19, 13:56
|
|
|
Oj fair nie fair co to za dywagacje :p Noo ciekawy jestem tego pomysłu A tymczasem lecę śmigać bo pogoda zachęca do latania ^^ |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 14:19
|
|
|
No to udanego śmigania(chociaż nie powinnam być taka miła bo Mnie od środka zżera, że Ja nie mogę ale w przyszłym sezonie nie omieszkam ) |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-19, 14:32
|
|
|
moja Niunia stoi w garażu w domu teraz,ale jutro wracam do domu to sobie polatam |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 14:35
|
|
|
Fajnie piszcie dalej a inni zazdroszczą to nie sprawiedliwe |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-19, 20:29
|
|
|
1. tańczenie nago w lesie podczas pełni, skrapiając się krwią jednorożca! sorki nie mogłam się powstrzymać
2. chodzenie po uczelni przez cały dzień (najwięcej zajęć) w króciutkiej sukience na dwunastocentymetrowych szpilkach z platformą to było pierwsze co przyszło mi do głowy
3. nauka jazdy
osobiście nie piszę się na to możecie wybierać i sie zakładać, chyba że ktoś jeszcze ma jakieś pomysły |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-19, 20:46
|
|
|
Street z tą platformą to pojechałaś
Taniec nago hmmm dobre nie powiem tyle, że studiujemy na innych uczelniach |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-19, 20:48
|
|
|
To ja poproszę film z nagraną relacją z tej "kary"
| street_angel napisał/a: | 1. tańczenie nago w lesie podczas pełni, skrapiając się krwią jednorożca! |
Odstaw to świństwo.. |
|
|
|
 |
|
|