|
Spalanie naszych motocykli |
| Autor |
Wiadomość |
s7sowa

Motocykl: fz6
Imię: Łukasz
Dołączył: 02 Paź 2012 Posty: 10 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2012-10-10, 18:51
|
|
|
| moja fz6 srednio4,8... na paliwie ze shella 4,3... jak go butuje to maksymalnie do 12 jest w stanie lyknc |
_________________ Jeździj, by żyć... żyj, by lepiej jeździć! |
|
|
|
 |
GrzegozBB

Motocykl: Inazuma
Imię: Grzegorz
Wiek: 46 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 64 Skąd: BB
|
Wysłany: 2012-10-11, 09:29
|
|
|
gsx 750 AE
minimalne zmierzone (dwie osoby+bagaż spokojna płynna jazda) = 4,2 l/100km
maksymalne zmierzone (jedna osoba, bez bagażu, górskie serpentyny) = 8,8 l/100km
średnio (normalna jazda miasto, trasa, góry, itp ) = 5,5 l/100km |
_________________ Chory na motory. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-11-14, 23:30
|
|
|
a kto mi powie jakie spalania sa tych 2 ch motorkow
Kawa ZX10R ROCZNIK 2007
Varadero 1000 Rocznik 2008 |
_________________ ni |
|
|
|
 |
giemul

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52 Dołączył: 14 Lip 2010 Posty: 677 Skąd: ze fsi
|
Wysłany: 2013-01-16, 04:18
|
|
|
| Jeśli nie przestaniesz przeklinać, to nie ujrzysz swoich postów. Ab. |
_________________
Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY Ale tak richtichofenfest |
|
|
|
 |
giemul

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52 Dołączył: 14 Lip 2010 Posty: 677 Skąd: ze fsi
|
Wysłany: 2013-01-16, 14:36
|
|
|
nie zależy mi .
AVE ! |
_________________
Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY Ale tak richtichofenfest |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-07-19, 19:14
|
|
|
| Moja Honda na 5,0L na 100km po mieście, a na trasie wiadomo mniej. |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-07-24, 16:28
|
|
|
| Moja JADŹKA przy spokojnej około 4-5, zaś robiąc tornado z manetki około 7-8 |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2013-10-02, 20:11
|
|
|
mi po mieście 7-9L łyknie,zalezy jak się manetką operuje
na trasie,po przejechaniu 150 km wlałem pod korek ~5,5L
XJ 600 96' |
_________________
 |
|
|
|
 |
Maciek K-ce

Motocykl: Suzuki GSX650FA
Imię: Maciek
Wiek: 38 Dołączył: 24 Lut 2013 Posty: 493 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-10-02, 23:54
|
|
|
| Suzuki GSX650F z 2011 roku. W trasie z centralnym kufrem (najmniej jak mi się udało) 4,2L jak się przyciśnie na autostradzie albo serpentynach ponad 6 L |
_________________ "To jest moja wina i mogę ja zwalić na kogo chcę!!" |
|
|
|
 |
MEFIU

Motocykl: F3 PIES
Imię: Łukasz
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 65 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2013-10-04, 17:21
|
|
|
Cbr F3 psiak 8-10L |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Stworek

Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012 Posty: 181 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2013-10-14, 21:02
|
|
|
Kawasaki Z750 2006r
Ostatnio wypad w góry szczyrk itd, dwie osoby zrobiłem 330km i spaliła 17,5 litra co daje 5,3 litra na 100km patrząc że dwie osoby i podczas jazdy na miejsce [gdy byłem sam] sprawdzałem prędkość max, to prawie nic nie spaliła
Wczoraj spaliła mi niecałe 10litrów, jechałem sam zrobiłem 200km spokojna jazda, więc wychodzi 5litrów
Bardzo oszczędny motocykl, a jak trzeba to i się rozpędzi [mój v-max 260] Tak więc nie jest źle |
|
|
|
 |
|
|