Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spalanie naszych motocykli
Autor Wiadomość
s7sowa 


Motocykl: fz6
Imię: Łukasz
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 10
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-10-10, 18:51   

moja fz6 srednio4,8... na paliwie ze shella 4,3... jak go butuje to maksymalnie do 12 jest w stanie lyknc
_________________
Jeździj, by żyć... żyj, by lepiej jeździć!
 
 
GrzegozBB 


Motocykl: Inazuma
Imię: Grzegorz
Wiek: 46
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 64
Skąd: BB
Wysłany: 2012-10-11, 09:29   

gsx 750 AE
minimalne zmierzone (dwie osoby+bagaż spokojna płynna jazda) = 4,2 l/100km
maksymalne zmierzone (jedna osoba, bez bagażu, górskie serpentyny) = 8,8 l/100km
średnio (normalna jazda miasto, trasa, góry, itp ) = 5,5 l/100km
_________________
Chory na motory.
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-11-14, 23:30   

a kto mi powie jakie spalania sa tych 2 ch motorkow

Kawa ZX10R ROCZNIK 2007

Varadero 1000 Rocznik 2008
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
giemul 


Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52
Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 677
Skąd: ze fsi
Wysłany: 2013-01-16, 04:18   

Jeśli nie przestaniesz przeklinać, to nie ujrzysz swoich postów. Ab.
_________________


Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!
 
 
giemul 


Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52
Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 677
Skąd: ze fsi
Wysłany: 2013-01-16, 14:36   

nie zależy mi .

AVE !
_________________


Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!
 
 
Bukol14 


Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 163
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-07-19, 19:14   

Moja Honda na 5,0L na 100km po mieście, a na trasie wiadomo mniej.
_________________
Poczuć wiatr we włosach...
 
 
 
krzemyk135 


Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 92
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-24, 16:28   

Moja JADŹKA przy spokojnej około 4-5, zaś robiąc tornado z manetki około 7-8
_________________
Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam
 
 
dawid1488 
80's

Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4412
Skąd: stąd :)
Wysłany: 2013-10-02, 20:11   

mi po mieście 7-9L łyknie,zalezy jak się manetką operuje :)
na trasie,po przejechaniu 150 km wlałem pod korek ~5,5L
XJ 600 96'
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Maciek K-ce 


Motocykl: Suzuki GSX650FA
Imię: Maciek
Wiek: 38
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-10-02, 23:54   

Suzuki GSX650F z 2011 roku. W trasie z centralnym kufrem (najmniej jak mi się udało) 4,2L jak się przyciśnie na autostradzie albo serpentynach ponad 6 L
_________________
"To jest moja wina i mogę ja zwalić na kogo chcę!!"
 
 
MEFIU 


Motocykl: F3 PIES
Imię: Łukasz
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 65
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2013-10-04, 17:21   

Cbr F3 psiak :D 8-10L
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2013-10-14, 19:45   

Gixer 1000 k4

Dzisiaj mi się rezerwa zapaliła równo przy 199,7km czyli 200km :P zakładając że 3 litry jest rezerwy to jakies 14-15 litrow spaliłem na 200km przy dość dynamicznej jeździe wychodzi około 7,5 litra, a więc spokojnie można pewnie spalic 6 :)
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Stworek 


Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 181
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2013-10-14, 21:02   

Kawasaki Z750 2006r
Ostatnio wypad w góry szczyrk itd, dwie osoby zrobiłem 330km i spaliła 17,5 litra co daje 5,3 litra na 100km patrząc że dwie osoby i podczas jazdy na miejsce [gdy byłem sam] sprawdzałem prędkość max, to prawie nic nie spaliła :)
Wczoraj spaliła mi niecałe 10litrów, jechałem sam zrobiłem 200km spokojna jazda, więc wychodzi 5litrów :)

Bardzo oszczędny motocykl, a jak trzeba to i się rozpędzi [mój v-max 260] Tak więc nie jest źle :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/