Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spalanie naszych motocykli
Autor Wiadomość
kirk25 


Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Marcin
Wiek: 41
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 65
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-05-11, 23:47   

Bandit 600 K3

Trasa Bytom----> Moskorzew
Równe 100km
Pb95 zatankowane pod korek na Statoil w Bytom
BP Moskorzew tankuje weszło 4,32 na siłe wlałem jeszcze 2 setki=4,52

Jazda 70-110 obwodnica Siewierz 170 :)
Aczkolwiek miałem w planie sprawdzić czy przy spokojnej jeździe zejdzie poniżej 5
Zszedł spokojnie

A tak to myśle że 5,5-6,5 to będzie takie normalny wynik
_________________
https://picasaweb.google.com/113187242854883365083
 
 
MadJack 

Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-05-11, 23:55   

dziś rozpocząłem sprawdzanie ile spali CB przy ostrej jeździe. Póki co 33 km na liczniku od tankowania... zmiany biegów przy 8-9 tysiącach, prędkości koło 140 km/h z pasażerem (krótkie odcinki, gaz i hamulec). Myślę, że do niedzieli będzie wiadomo ile spali.


p.s. weryfikując dzisiejszą pogodę to raczej nie dociągnę 100 km w takim tempie :(
_________________
XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91'
Ostatnio zmieniony przez MadJack 2012-05-12, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ser-jones 
spamer terrorysta


Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 438
Skąd: Czelsi
Wysłany: 2012-05-11, 23:56   

Do niedzieli chyba nie dociagnie :D

Tak by offa nie bylo, to moja padlinka na trasie, przy spokojnej jezdzie tak do 130 schodzi ponizej 5 litrow, a tak ogolnie to 5,5 -6 literkow.
_________________

Ostatnio zmieniony przez ser-jones 2012-05-11, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2012-05-25, 22:06   

dawczenie , miasto 10L/100km , co zrobić :D
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-05-26, 00:29   

5l - 15l
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2012-05-26, 08:18   

Mdevil napisał/a:
- 15l

ale jak ?
 
 
grzeesiek 

Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Ruda Śl.
Wysłany: 2012-05-26, 19:38   

CBR 125R 1,5 do 2,5L :)
 
 
łukasz r 

Motocykl: r6
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: katowice
Wysłany: 2012-05-27, 09:33   

yamaha r6 2006r ,duza zebatka 8-11l
 
 
 
Szuja
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-27, 10:49   

suzuki v-strom dl 1000 - od 3 do 4,5 l/50 km

:D
 
 
vegaamen 


Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 397
Skąd: z miasta
Wysłany: 2012-05-27, 10:55   

gsx-r 750 k2 6,5-7 trasa 9-10 miasto
_________________
Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim.
 
 
explo 
tekst pod nickiem


Motocykl: fjr1300a
Imię: bartek
Wiek: 39
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 76
Skąd: swd
Wysłany: 2012-05-27, 14:34   

szczęśliwi spalania nie liczą, ale:
fjr1300a
min przy 150km/h - 4L [z bagażem, w 2 osoby]
ogólnie to ok. 6L, nawet mniej

+ przy 260 komputer pokazuje 18,8L [spalanie chwilowe]
_________________
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-05-27, 23:12   

orzech napisał/a:
Mdevil napisał/a:
- 15l

ale jak ?


:D 1 do odciny 2 do odciny 3 do odciny :D i czasem 4;p to potem spali tyle

ale dzis na spokojnej jezdzie 300 km na baku zrobilem jakies 5 l spalil
_________________
ni
Ostatnio zmieniony przez Mdevil 2012-05-27, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
kamil1983 

Motocykl: suzuki intruder c800
Imię: kamil
Wiek: 42
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: częstochowa
Wysłany: 2012-08-29, 19:46   

suzuki intruder c800 2006 rok ubrany w sakwy + szyba + gmole.. jakies 8 na 100 :(
_________________
http://seanse24.com.pl

http://polskiedemotywatory.pl

http://netbot.pl

moje strony
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-08-29, 21:29   

honda vtr 1000f '99 - jazda mieszana bez szaleństw - 7/100 :) więc chyba nie jest źle :)
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 21:34   

fzs 600 2003 p 5,2-5,4 a z plecaczkiem 6 przy jezdzie 130- 160 km/h
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/