|
Spalanie naszych motocykli |
| Autor |
Wiadomość |
kirk25

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 02 Lut 2011 Posty: 65 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2012-05-11, 23:47
|
|
|
Bandit 600 K3
Trasa Bytom----> Moskorzew
Równe 100km
Pb95 zatankowane pod korek na Statoil w Bytom
BP Moskorzew tankuje weszło 4,32 na siłe wlałem jeszcze 2 setki=4,52
Jazda 70-110 obwodnica Siewierz 170
Aczkolwiek miałem w planie sprawdzić czy przy spokojnej jeździe zejdzie poniżej 5
Zszedł spokojnie
A tak to myśle że 5,5-6,5 to będzie takie normalny wynik |
_________________ https://picasaweb.google.com/113187242854883365083 |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-11, 23:55
|
|
|
dziś rozpocząłem sprawdzanie ile spali CB przy ostrej jeździe. Póki co 33 km na liczniku od tankowania... zmiany biegów przy 8-9 tysiącach, prędkości koło 140 km/h z pasażerem (krótkie odcinki, gaz i hamulec). Myślę, że do niedzieli będzie wiadomo ile spali.
p.s. weryfikując dzisiejszą pogodę to raczej nie dociągnę 100 km w takim tempie |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
| Ostatnio zmieniony przez MadJack 2012-05-12, 13:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ser-jones
spamer terrorysta

Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 438 Skąd: Czelsi
|
Wysłany: 2012-05-11, 23:56
|
|
|
Do niedzieli chyba nie dociagnie
Tak by offa nie bylo, to moja padlinka na trasie, przy spokojnej jezdzie tak do 130 schodzi ponizej 5 litrow, a tak ogolnie to 5,5 -6 literkow. |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez ser-jones 2012-05-11, 23:59, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-05-25, 22:06
|
|
|
dawczenie , miasto 10L/100km , co zrobić |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-05-26, 00:29
|
|
|
| 5l - 15l |
_________________ ni |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-05-26, 08:18
|
|
|
ale jak ? |
|
|
|
 |
grzeesiek
Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 497 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2012-05-26, 19:38
|
|
|
CBR 125R 1,5 do 2,5L |
|
|
|
 |
łukasz r
Motocykl: r6
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 06 Maj 2012 Posty: 11 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2012-05-27, 09:33
|
|
|
| yamaha r6 2006r ,duza zebatka 8-11l |
|
|
|
 |
Szuja [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-27, 10:49
|
|
|
suzuki v-strom dl 1000 - od 3 do 4,5 l/50 km
|
|
|
|
 |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
Wysłany: 2012-05-27, 10:55
|
|
|
| gsx-r 750 k2 6,5-7 trasa 9-10 miasto |
_________________ Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim. |
|
|
|
 |
explo
tekst pod nickiem

Motocykl: fjr1300a
Imię: bartek
Wiek: 39 Dołączył: 20 Mar 2011 Posty: 76 Skąd: swd
|
Wysłany: 2012-05-27, 14:34
|
|
|
szczęśliwi spalania nie liczą, ale:
fjr1300a
min przy 150km/h - 4L [z bagażem, w 2 osoby]
ogólnie to ok. 6L, nawet mniej
+ przy 260 komputer pokazuje 18,8L [spalanie chwilowe] |
_________________
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-05-27, 23:12
|
|
|
| orzech napisał/a: |
ale jak ? |
1 do odciny 2 do odciny 3 do odciny i czasem 4;p to potem spali tyle
ale dzis na spokojnej jezdzie 300 km na baku zrobilem jakies 5 l spalil |
_________________ ni |
| Ostatnio zmieniony przez Mdevil 2012-05-27, 23:13, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
kamil1983
Motocykl: suzuki intruder c800
Imię: kamil
Wiek: 42 Dołączył: 21 Sie 2012 Posty: 22 Skąd: częstochowa
|
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-08-29, 21:29
|
|
|
honda vtr 1000f '99 - jazda mieszana bez szaleństw - 7/100 więc chyba nie jest źle |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-29, 21:34
|
|
|
| fzs 600 2003 p 5,2-5,4 a z plecaczkiem 6 przy jezdzie 130- 160 km/h |
|
|
|
 |
|
|