|
Suzuki GSX-R 750 - K4 czy K6? |
| Autor |
Wiadomość |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-10-26, 19:58
|
|
|
w gsx-r 1000 tylko moment obr daje miazgę w mózgu, wygoda przelotu na autostradzie.Komfort jazdy i oszczędność przy 150 km/h jaki niema inny motocykl.
Reszta to prędkość a na co komu ona taka zajebista ponad 250 km/h ? niewiem. |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-10-26, 22:47
|
|
|
Panowie ale nie rzucajcie propozycjami typu Gixxer K6 czy bo 1000RR bo mnie nie stać na takie moto. Będę miał na wydanie prawdopodobnie jakieś 13-14tysi więc cóż.. Pewnie i na Gixxera 750 nie starczy..
Przydała by się jakaś wiarygodna opinia osoby która na SVce jeżdziła.. wiem że Robs ujeżdżał 650 i bardzo chwalił nie wiem jak sprawa się ma z mocniejszym bratem.
Co do zakupu.. gdybym miał wystarczająco gotówki na gixa 750 k6 to zapewne wybralbym jego zamiast SV. ACZKOLWIEK chciałbym spróbować jazdy na V |
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2011-10-26, 23:06
|
|
|
| Vidal chyba wyczerpał temat. Tak jak pisałem wcześniej - 750 to najlepszy wybór. Znakomity kompromis między 600 a 1000. Na wiosnę też będę zastanawiał się czy nie kupić 750 bo litra ożeniłem w sobotę. |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
rufus

Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 330 Skąd: Strzegom
|
Wysłany: 2011-10-27, 17:24
|
|
|
| Co konkretnie Cie interesuje na temat SV 1000 ? Przed Cbr 1000 rr mialem wlasnie SV 1000 wiec moze pomoge . |
|
|
|
 |
VidaL

Motocykl: Zajebisty
Imię: VidaL
Wiek: 85 Dołączył: 20 Kwi 2010 Posty: 93 Skąd: SK
|
Wysłany: 2011-10-27, 18:44
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | Vidal chyba wyczerpał temat. Tak jak pisałem wcześniej - 750 to najlepszy wybór. Znakomity kompromis między 600 a 1000. Na wiosnę też będę zastanawiał się czy nie kupić 750 bo litra ożeniłem w sobotę. |
Skąd taki pomysł żeby zejść klasę niżej ? Pamiętam słowa ŚP Gixera jak mówił, że mimo tej całej zajebistości 750-tki, to popełnił błąd, że się przesiadł na nią z 1000.
Jeśli to nie tajemnica, to za ile pogoniłeś litra? |
_________________ http://www.gsx-r1million.com/ |
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2011-10-29, 11:37
|
|
|
Chciałbym coś nowszego a czy starczy kasy na litroweg K9 to okaże się dopiero na wiosnę. Po drugie nie wykorzystywałem mocy drzemiącej w nim, stąd myślę że 750 K8, K9 będzie dobrym rozwiązaniem. Co do ŚP Gixera - on jeździł dosyć agresywnie, przeważnie z plecakiem no i sam miał trochę więcej masy niż ja, więc może dlatego.
Litra pogoniłem za 26000. |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-10-29, 16:01
|
|
|
| Ja za namową kupiłem litra, z dużą mocą, momentem i prędkością. I co, jeżdżę tym jak stary dziad bo mam obawy czy opanuję to monstrum w sytuacji podbramkowej. Ale dobre rady fumfli są teraz w cenie, kup se litra będziesz zadowolony. Zakup motocykla powinien być dobrze przemyślany i oparty na doświadczeniu i celu w jakim będziemy go używać. |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|