Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Suzuki GSX-R 750 - K4 czy K6?
Autor Wiadomość
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-10-26, 19:58   

w gsx-r 1000 tylko moment obr daje miazgę w mózgu, wygoda przelotu na autostradzie.Komfort jazdy i oszczędność przy 150 km/h jaki niema inny motocykl.
Reszta to prędkość a na co komu ona taka zajebista ponad 250 km/h ? niewiem.
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-10-26, 22:47   

Panowie ale nie rzucajcie propozycjami typu Gixxer K6 czy bo 1000RR bo mnie nie stać na takie moto. Będę miał na wydanie prawdopodobnie jakieś 13-14tysi więc cóż.. ;) Pewnie i na Gixxera 750 nie starczy..
Przydała by się jakaś wiarygodna opinia osoby która na SVce jeżdziła.. wiem że Robs ujeżdżał 650 i bardzo chwalił ;) nie wiem jak sprawa się ma z mocniejszym bratem.
Co do zakupu.. gdybym miał wystarczająco gotówki na gixa 750 k6 to zapewne wybralbym jego zamiast SV. ACZKOLWIEK chciałbym spróbować jazdy na V :D
 
 
 
ElectroOne 
People can fly


Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 275
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-10-26, 23:06   

Vidal chyba wyczerpał temat. Tak jak pisałem wcześniej - 750 to najlepszy wybór. Znakomity kompromis między 600 a 1000. Na wiosnę też będę zastanawiał się czy nie kupić 750 bo litra ożeniłem w sobotę.
_________________
Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
Profil Facebook
 
 
rufus 


Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 330
Skąd: Strzegom
Wysłany: 2011-10-27, 17:24   

Co konkretnie Cie interesuje na temat SV 1000 ? Przed Cbr 1000 rr mialem wlasnie SV 1000 wiec moze pomoge .
 
 
 
VidaL 


Motocykl: Zajebisty
Imię: VidaL
Wiek: 85
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: SK
Wysłany: 2011-10-27, 18:44   

ElectroOne napisał/a:
Vidal chyba wyczerpał temat. Tak jak pisałem wcześniej - 750 to najlepszy wybór. Znakomity kompromis między 600 a 1000. Na wiosnę też będę zastanawiał się czy nie kupić 750 bo litra ożeniłem w sobotę.



Skąd taki pomysł żeby zejść klasę niżej ? Pamiętam słowa ŚP Gixera jak mówił, że mimo tej całej zajebistości 750-tki, to popełnił błąd, że się przesiadł na nią z 1000.

Jeśli to nie tajemnica, to za ile pogoniłeś litra?
_________________
http://www.gsx-r1million.com/
 
 
 
ElectroOne 
People can fly


Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 275
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-10-29, 11:37   

Chciałbym coś nowszego a czy starczy kasy na litroweg K9 to okaże się dopiero na wiosnę. Po drugie nie wykorzystywałem mocy drzemiącej w nim, stąd myślę że 750 K8, K9 będzie dobrym rozwiązaniem. Co do ŚP Gixera - on jeździł dosyć agresywnie, przeważnie z plecakiem no i sam miał trochę więcej masy niż ja, więc może dlatego.
Litra pogoniłem za 26000.
_________________
Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
Profil Facebook
 
 
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-10-29, 16:01   

Ja za namową kupiłem litra, z dużą mocą, momentem i prędkością. I co, jeżdżę tym jak stary dziad bo mam obawy czy opanuję to monstrum w sytuacji podbramkowej. Ale dobre rady fumfli są teraz w cenie, kup se litra będziesz zadowolony. Zakup motocykla powinien być dobrze przemyślany i oparty na doświadczeniu i celu w jakim będziemy go używać.
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/