|
Suzuki GSX-R 750 - K4 czy K6? |
| Autor |
Wiadomość |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
Wysłany: 2011-10-23, 19:42
|
|
|
| pewnie SV |
_________________ Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim. |
|
|
|
 |
jaro leszczyny
hanys łod urodzynio

Motocykl: hornet 600
Imię: jarek
Wiek: 39 Dołączył: 27 Lis 2010 Posty: 189 Skąd: Leszczyny/orzesze
|
Wysłany: 2011-10-24, 09:08
|
|
|
| vegaamen napisał/a: | | pewnie SV | litrowa |
_________________ szybki szerszeń i śnieżna octavka
www.s-g-m.pl
 |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-10-24, 10:20
|
|
|
Sprzedałeś mnie! Dokładnie SV 1000 S |
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2011-10-24, 10:57
|
|
|
| Jest paskudna i bez charakteru dla mnie |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
mody
SCC Team

Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 10 Maj 2010 Posty: 902 Skąd: Werne (D)
|
Wysłany: 2011-10-24, 16:42
|
|
|
| Nie jest brzydka ale nadal wole GSX-R'e |
_________________ Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-10-24, 19:15
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | bez charakteru | jeszcze nie słyszałem żeby ktoś stwierdził że silnik V jest bez charakteru :p Ale spoko ile ludzi tyle opinii Jak dla mnie będzie to BYĆ MOŻE (bo decyzja nie jest podjęta) ciekawa zmiana po CBR 600 F4 |
|
|
|
 |
jaro leszczyny
hanys łod urodzynio

Motocykl: hornet 600
Imię: jarek
Wiek: 39 Dołączył: 27 Lis 2010 Posty: 189 Skąd: Leszczyny/orzesze
|
Wysłany: 2011-10-24, 19:47
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | Jest paskudna i bez charakteru dla mnie |
może i brzydka ale klank 100x lepszy niż w rzędówce |
_________________ szybki szerszeń i śnieżna octavka
www.s-g-m.pl
 |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-10-24, 20:25
|
|
|
Czemu twierdzicie ze brzydka?? Ma coś w sobie Bez dwóch zdań. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-10-24, 21:02
|
|
|
a ja twierdzę, że GSXR ma coś w sobie |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-10-24, 21:53
|
|
|
Tego wcale nie neguję Tyle że kto tak po prawdzie wykorzysta w 100% jego potencjał? Nie oszukujmy się.. osoby które nie jeżdżą na torze NIE WYKORZYSTAJĄ w pełni nawet możliwości 750tki a co dopiero litra.. No.. chyba że ktoś ma prędkość przelotową na poziomie 280km/h wtedy zrozumiem. A ośmieliłbym się powiedzieć że taka litrowa SV'ka w zakresie prędkości użytecznych niczym nie ustępuje gixxerowi a już na pewno trzeba się przy tym mniej namachać biegami Taka moja subiektywna opinia
Co wcale nie znaczy że jeśli budżet na to pozwoli nie przygarnę K6tki... xD |
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2011-10-25, 11:54
|
|
|
Kolego a jeździłeś kiedyś na Vce w litrze? Szczerze nie polecam. Zmęczysz się, zbrzydnie Ci jazda. Próbuję Ci tego oszczędzić - to primo. Nie napisałem że silnik w Vce jest bez charakteru tylko że SV1000 jest bez charakteru.
Widać, że na rzędowym litrze też nie jeździłeś to wytłumaczę Ci coś - mieszasz w biegach w motocyklu o pojemności 600ccm. Litry mają bardzo elastyczne silniki i na 6 biegu pojedziesz 60 i 260. Między innymi dlatego też mniej palą od 600 bo nie męczysz go na obrotach. Chyba że lubisz katować maszyne - secundo. W GSXR 1000K6 który jest najwścieklejszym z GSXRów na jedynce przeciągniesz do 180kmh, pokaż mi Vke która to potrafi.
I po trzecie primo ultimo - klang - jak sobie założysz decat do nawet standardowych tłumików będziesz miał to samo.
I jeszcze jedno - na scigacz.pl lub w którymś numerze "Motocykla" był test GSXR750 - idealne rozwiązanie. |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-10-25, 15:54
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | mieszasz w biegach w motocyklu o pojemności 600ccm. Litry mają bardzo elastyczne silniki i na 6 biegu pojedziesz 60 i 260. Między innymi dlatego też mniej palą od 600 bo nie męczysz go na obrotach. Chyba że lubisz katować maszyne - secundo. W GSXR 1000K6 który jest najwścieklejszym z GSXRów na jedynce przeciągniesz do 180kmh, pokaż mi Vke która to potrafi. |
noo czekałam tylko kto to napiszę i więcej dodawać nie trzeba |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-25, 15:58
|
|
|
To fakt- na swoim koziołku przy prędkości 120-130 km/h obroty ledwo przekraczają 4000, gdzie w przypadku Horneta 600, obroty wchodzą na pole 6000, czyli jego serduszko szybciej bije, a tym samym jest bardziej eksploatowane |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-10-25, 17:06
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | Kolego a jeździłeś kiedyś na Vce w litrze? Szczerze nie polecam. Zmęczysz się, zbrzydnie Ci jazda. |
Rozwiń pogląd I pytam poważnie bo nie jeździłem na litrze ani w V ani w rzędzie. Co jest "męczącego" w Vkach bo słyszałem o nich na razie same dobre opinie? Gixxer 1000 dla mnie z miejsca odpada bo to dla mnie za dużo Max na co mogę sobie pozwolić to 750tka. Jeśli litr to właśnie w V bo z tego co słyszałem SV litrowa oddaje moc znacznie hmm.. "delikatniej" niż gixxer 1000. Ale powtarzam że opieram się tylko na zasłyszanych opiniach |
|
|
|
 |
VidaL

Motocykl: Zajebisty
Imię: VidaL
Wiek: 85 Dołączył: 20 Kwi 2010 Posty: 93 Skąd: SK
|
Wysłany: 2011-10-26, 19:48
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | Kolego a jeździłeś kiedyś na Vce w litrze? Szczerze Jeśli litr to właśnie w V bo z tego co słyszałem SV litrowa oddaje moc znacznie hmm.. "delikatniej" niż gixxer 1000. Ale powtarzam że opieram się tylko na zasłyszanych opiniach |
Bzdura. Porównaj sobie maksymalne momenty obu motocykli i zakresy prędkości obrotowych w jakich są dostępne, to sam wyciągniesz wnioski, co jest bardziej delikatne. Widlaki, to zupełnie inna bajka i trzeba się nauczyć nimi jeździć. SV, to i tak lajt w porównaniu z TL'ą. Spróbuj się z nią zmierzyć.
Żebym nie był gołosłowny. Jeden z moich kumpli, z którym bardzo często jeżdżę ma TL i 1000 RR. Jak kiedyś gadaliśmy, to sam stwierdził, że jazda Suzuki, to męczarnia w porównaniu z Hondą. Tam wrzuca 6-tkę i wszystko pier***li. I żeby nie było, gość, który lata już jeździ i niejeden z forum chciałby mieć takie umiejętności. TL'ą też swoje przejeździł, bo ma nastukane ponad 80 kkm i pomimo zajebistości tego motocykla, wielkiego sentymentu jaki do niego ma i funu jaki daje jazda taką v-ką zdecydowanie bardziej woli latać na CBR, szczególnie w trasie. |
_________________ http://www.gsx-r1million.com/ |
|
|
|
 |
|
|