Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Suzuki GSX-R 750 - K4 czy K6?
Autor Wiadomość
vegaamen 


Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 397
Skąd: z miasta
Wysłany: 2011-10-23, 19:42   

pewnie SV
_________________
Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim.
 
 
jaro leszczyny 
hanys łod urodzynio


Motocykl: hornet 600
Imię: jarek
Wiek: 39
Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 189
Skąd: Leszczyny/orzesze
Wysłany: 2011-10-24, 09:08   

vegaamen napisał/a:
pewnie SV
litrowa
_________________
szybki szerszeń i śnieżna octavka

www.s-g-m.pl
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-10-24, 10:20   

Sprzedałeś mnie! :D Dokładnie SV 1000 S ;)
 
 
 
ElectroOne 
People can fly


Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 275
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-10-24, 10:57   

Jest paskudna i bez charakteru dla mnie
_________________
Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
Profil Facebook
 
 
mody 
SCC Team


Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 902
Skąd: Werne (D)
Wysłany: 2011-10-24, 16:42   

Nie jest brzydka ale nadal wole GSX-R'e
_________________
Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... ;)
 
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-10-24, 19:15   

ElectroOne napisał/a:
bez charakteru
jeszcze nie słyszałem żeby ktoś stwierdził że silnik V jest bez charakteru :p Ale spoko ile ludzi tyle opinii ;) Jak dla mnie będzie to BYĆ MOŻE (bo decyzja nie jest podjęta) ciekawa zmiana po CBR 600 F4 :)
 
 
 
jaro leszczyny 
hanys łod urodzynio


Motocykl: hornet 600
Imię: jarek
Wiek: 39
Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 189
Skąd: Leszczyny/orzesze
Wysłany: 2011-10-24, 19:47   

ElectroOne napisał/a:
Jest paskudna i bez charakteru dla mnie

może i brzydka ale klank 100x lepszy niż w rzędówce :D
_________________
szybki szerszeń i śnieżna octavka

www.s-g-m.pl
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-10-24, 20:25   

Czemu twierdzicie ze brzydka?? Ma coś w sobie ;) Bez dwóch zdań.
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-10-24, 21:02   

a ja twierdzę, że GSXR ma coś w sobie ;)
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-10-24, 21:53   

Tego wcale nie neguję ;) Tyle że kto tak po prawdzie wykorzysta w 100% jego potencjał? ;) Nie oszukujmy się.. osoby które nie jeżdżą na torze NIE WYKORZYSTAJĄ w pełni nawet możliwości 750tki a co dopiero litra.. ;) No.. chyba że ktoś ma prędkość przelotową na poziomie 280km/h wtedy zrozumiem. A ośmieliłbym się powiedzieć że taka litrowa SV'ka w zakresie prędkości użytecznych niczym nie ustępuje gixxerowi a już na pewno trzeba się przy tym mniej namachać biegami :D Taka moja subiektywna opinia ;)

Co wcale nie znaczy że jeśli budżet na to pozwoli nie przygarnę K6tki... xD
 
 
 
ElectroOne 
People can fly


Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 275
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-10-25, 11:54   

Kolego a jeździłeś kiedyś na Vce w litrze? Szczerze nie polecam. Zmęczysz się, zbrzydnie Ci jazda. Próbuję Ci tego oszczędzić - to primo. Nie napisałem że silnik w Vce jest bez charakteru tylko że SV1000 jest bez charakteru.

Widać, że na rzędowym litrze też nie jeździłeś to wytłumaczę Ci coś - mieszasz w biegach w motocyklu o pojemności 600ccm. Litry mają bardzo elastyczne silniki i na 6 biegu pojedziesz 60 i 260. Między innymi dlatego też mniej palą od 600 bo nie męczysz go na obrotach. Chyba że lubisz katować maszyne - secundo. W GSXR 1000K6 który jest najwścieklejszym z GSXRów na jedynce przeciągniesz do 180kmh, pokaż mi Vke która to potrafi.

I po trzecie primo ultimo - klang - jak sobie założysz decat do nawet standardowych tłumików będziesz miał to samo.

I jeszcze jedno - na scigacz.pl lub w którymś numerze "Motocykla" był test GSXR750 - idealne rozwiązanie.
_________________
Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
Profil Facebook
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-10-25, 15:54   

ElectroOne napisał/a:
mieszasz w biegach w motocyklu o pojemności 600ccm. Litry mają bardzo elastyczne silniki i na 6 biegu pojedziesz 60 i 260. Między innymi dlatego też mniej palą od 600 bo nie męczysz go na obrotach. Chyba że lubisz katować maszyne - secundo. W GSXR 1000K6 który jest najwścieklejszym z GSXRów na jedynce przeciągniesz do 180kmh, pokaż mi Vke która to potrafi.

noo czekałam tylko kto to napiszę ;) i więcej dodawać nie trzeba :)
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-25, 15:58   

To fakt- na swoim koziołku przy prędkości 120-130 km/h obroty ledwo przekraczają 4000, gdzie w przypadku Horneta 600, obroty wchodzą na pole 6000, czyli jego serduszko szybciej bije, a tym samym jest bardziej eksploatowane :)
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-10-25, 17:06   

ElectroOne napisał/a:
Kolego a jeździłeś kiedyś na Vce w litrze? Szczerze nie polecam. Zmęczysz się, zbrzydnie Ci jazda.

Rozwiń pogląd ;) I pytam poważnie bo nie jeździłem na litrze ani w V ani w rzędzie. Co jest "męczącego" w Vkach bo słyszałem o nich na razie same dobre opinie? Gixxer 1000 dla mnie z miejsca odpada bo to dla mnie za dużo ;) Max na co mogę sobie pozwolić to 750tka. Jeśli litr to właśnie w V bo z tego co słyszałem SV litrowa oddaje moc znacznie hmm.. "delikatniej" niż gixxer 1000. Ale powtarzam że opieram się tylko na zasłyszanych opiniach ;)
 
 
 
VidaL 


Motocykl: Zajebisty
Imię: VidaL
Wiek: 85
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: SK
Wysłany: 2011-10-26, 19:48   

ElectroOne napisał/a:
Kolego a jeździłeś kiedyś na Vce w litrze? Szczerze Jeśli litr to właśnie w V bo z tego co słyszałem SV litrowa oddaje moc znacznie hmm.. "delikatniej" niż gixxer 1000. Ale powtarzam że opieram się tylko na zasłyszanych opiniach ;)



Bzdura. Porównaj sobie maksymalne momenty obu motocykli i zakresy prędkości obrotowych w jakich są dostępne, to sam wyciągniesz wnioski, co jest bardziej delikatne. Widlaki, to zupełnie inna bajka i trzeba się nauczyć nimi jeździć. SV, to i tak lajt w porównaniu z TL'ą. Spróbuj się z nią zmierzyć.

Żebym nie był gołosłowny. Jeden z moich kumpli, z którym bardzo często jeżdżę ma TL i 1000 RR. Jak kiedyś gadaliśmy, to sam stwierdził, że jazda Suzuki, to męczarnia w porównaniu z Hondą. Tam wrzuca 6-tkę i wszystko pier***li. I żeby nie było, gość, który lata już jeździ i niejeden z forum chciałby mieć takie umiejętności. TL'ą też swoje przejeździł, bo ma nastukane ponad 80 kkm i pomimo zajebistości tego motocykla, wielkiego sentymentu jaki do niego ma i funu jaki daje jazda taką v-ką zdecydowanie bardziej woli latać na CBR, szczególnie w trasie.
_________________
http://www.gsx-r1million.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/