|
Suzuki GSX 600 F |
| Autor |
Wiadomość |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-29, 19:33
|
|
|
weze cisnieniowe / miska oleju od dolu:P / wjechac w wode i sprawdzic czy nie robi 2 ch sladow;p / tam nie ma co sie zjebac;p
[ Dodano: 2011-08-29, 19:34 ]
ja bynajmniej mialem tylko takie problemy :p ale po wymianie miski nic mi nie kapalo ale zostaly weze cisnieniowe uszczelka szczelala zawsze i olej wyciskalo |
_________________ ni |
|
|
|
 |
KOSA-13-
:)
Motocykl: CBR F2
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 08 Wrz 2010 Posty: 52 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-29, 20:17
|
|
|
| Ok dzięki:) Jakby ktoś miał coś do dodania to proszę hehe;d |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-29, 22:42
|
|
|
sezon sie konczy wiec nie napalaj sie tak na te moto dozbieraj troche kasy i kup cos lepszego na nowy sezon bo wiele osob sprzedaje motory pod koniec sezonu a na nowy trza w nie wsadzic sporo kasy:P
cos o tym juz wiem:P
gsx 600 f byl moim 1 moto od kiedy prawko zdalem i tez na nie sie napalilem jak sagi w pokrzywy...
trza czekac na dobra okazje ale katany juz za ch.. bym nie kupil:P tanie moto a duzo wsadzac trza bo oleju pije jak komar |
_________________ ni |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-29, 22:43
|
|
|
to jak xj ale olejaki to do siebie mają.
kosa, etle se kup |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-29, 22:44
|
|
|
| moge sprzedac:D tylko ze piersciuchy i tloczysko cza wymienic;D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-29, 22:49
|
|
|
1,5 h roboty, w tym 3 piwa chyba że szlif dochodzi, o czym zapomniałeś poinformować kupca na dodatek piąty.. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-29, 23:03
|
|
|
| emil napisał/a: | 1,5 h roboty, w tym 3 piwa chyba że szlif dochodzi, o czym zapomniałeś poinformować kupca na dodatek piąty.. |
chodzi ci o mz?:D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
KOSA-13-
:)
Motocykl: CBR F2
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 08 Wrz 2010 Posty: 52 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-30, 07:46
|
|
|
| hehe no ogólnie ciężko o coś w spoko stanie... no w sumie sezon jeszcze więc racja.. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-30, 09:38
|
|
|
| ile kasy na teraz mozesz wydac? |
_________________ ni |
|
|
|
 |
KOSA-13-
:)
Motocykl: CBR F2
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 08 Wrz 2010 Posty: 52 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-30, 12:07
|
|
|
| no na teraz tak do około 5.5 tys. na moto... ale wolę teraz bo tak to bym przez zimę na ciuchy uzbierał... a jak bym chciał moto w zimę kupić to bym pewnie całą kasę przeznaczył na motor i w przyszłym sezonie jeździł w jeansach;d |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-30, 19:05
|
|
|
| 5.5 no to na nowy sezon bys mial 10k a za taka cene to ladny motor mozna kupic:) ale rob jak chcesz;D ja bym wolal nie dokladac duzo:D a ciuchy poczekac moga |
_________________ ni |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-08-30, 20:02
|
|
|
| 5,5? to moze vfr 750. sprzet spewnościa lepszy od olejaka gsxfa |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-30, 20:57
|
|
|
| xD widze ze thrillco chcesz sie vfr pozbyc xD |
_________________ ni |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-08-30, 21:36
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | xD widze ze thrillco chcesz sie vfr pozbyc xD |
synek kaj ty zyjesz? ;D
od poprzedniego sezonu nie mam vfry, ale sprzet dobry na pierwsze moto, tani i niezawodny
Emil potwierdzi |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-30, 21:47
|
|
|
emil potwierdza, bo zrobił na swej suce ponad 40tys. km w 2,5 sezonu, sprzęt ma prawie 100tyś. na liczniku (a ile ma naprawdę, nie wiem ) i oprócz lania paliwa i wymian eksploatacyjnych nic nie robi ale od zeszłego sezonu obiecuje jej czyszczenie gaziorów i regulacje zaworów może we wrześniu.. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
|
|