|
Suzuki GSX 600 F |
| Autor |
Wiadomość |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-06-08, 23:37
|
|
|
| Napisał, że serwis już mu wymieniał, a co pół roku raczej się tego nie robi. Chyba, że kaszane odwalili. Jeżeli nagle podczas jazdy zaczęło mu dobijać to nie obstawiałbym winy oleju. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-06-09, 00:17
|
|
|
mi sie zdaje ze to jednak wina oleju miekki jest jak dupcia niemowlecia zobacze wymienie olej jak to nie zadziala to umarl w butach 400 set na sprezyny wydawac mi sie nie chce w tym roku wsadzilem tyle kasy co te moto warte ^^ |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-06-09, 00:33
|
|
|
przy okazji zmień serwis lub zgłoś reklamacje |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-06-09, 00:40
|
|
|
| o ile założyli sprezyny |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-06-09, 00:49
|
|
|
wiesz co moto juz tam nie bede serwisowal gdzie serwisowalem
to byl najwiekszy blad ze moto tam dalem
po 1 przez nich mialem wypadek na czestochowie;p mieli zrobic miske olejowa i nie zrobili i sie rozciekl
po czym sam sobie musialem zamowic nowa i zamontowac
amortyzatory zrobili tak ze ciekly po 5 miechach
jak by co to : 777 MOTOCYKLE - Miejscowosc Żory tam to nawet skutera do naprawy bym nie dal ... |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-06-09, 00:49
|
|
|
nie strasz chłopaka bo widać że zrezygnowany. Chopek trzeba od razu było pisać, że Ci ciekną, a nie pytać jaka przyczyna |
| Ostatnio zmieniony przez Daro ZX 2011-06-09, 00:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-06-09, 00:50
|
|
|
| xD cieknie troche prawa laga;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-06-09, 08:15
|
|
|
dla tego ja nie oddaje motocykla do zadnego serwisu, jestem pewny tylko za swoja reke
zostaje ci wymiana uszczelniacza i zalanie oleju |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-06-09, 11:02
|
|
|
| ała 300 sety nie moje:D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Turbo88
forumowy narciarz

Motocykl: Kilka naraz
Imię: Franek
Dołączył: 08 Sie 2010 Posty: 102 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-06-09, 14:18
|
|
|
| 300zl za wymiane uszczelniaczy? |
_________________ NC24->RC36->W16 600->K4 1000-> Kilofazer->Daytona
narty.rybnik.pl |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-06-09, 21:22
|
|
|
Mówimy NIE serwisom motocyklowym |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-06-09, 21:25
|
|
|
| lepsza jest dziupla u Pana Józka |
|
|
|
 |
grzeesiek
Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 497 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2011-06-09, 21:42
|
|
|
A prostą tą lage masz że się zaś rozciekła?Jedna trzyma druga nie i buja może być taka opcja.
Tu masz fajny serwis http://www.tomekmotor.com.pl/
Lepiej pojechać dalej ale do pewnych ludzi. |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-06-09, 22:05
|
|
|
pewnych nie ma, są tylko droższe |
|
|
|
 |
KOSA-13-
:)
Motocykl: CBR F2
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 08 Wrz 2010 Posty: 52 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-29, 16:21
|
|
|
| Mam pytanie odnośnie tego motocykla. Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie, chodzi mi o starą budę. Czy może ktoś takowy posiada? |
|
|
|
 |
|
|