Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nareszcie jest!
Autor Wiadomość
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-01-20, 22:19   

ciulstwo jakieś...
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-01-20, 23:07   

Pewnie że ciulstwo, włoska to pizza jest dobra. Jak motocykl to tylko japoński a najlepiej Honda bo Honda to Honda.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-01-20, 23:21   

Brosik napisał/a:
Jak motocykl to tylko japoński a najlepiej Honda bo Honda to Honda.




taaaaaaaaaa tyś widzioł ;p
 
 
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-01-20, 23:38   

ja jo żem widziołem :D
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
baksiu 
Ghost Rider


Motocykl: BMW s1000RR(2011)
Imię: Adrian
Wiek: 43
Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 111
Skąd: Ciasna
Wysłany: 2012-01-21, 09:50   

wypuscili 1500 sztuk tego modelu sam motorek jest dosyc ciekawy ale ta cena jest bardzo przesadzona :D ;o
_________________
Badz zawsze soba
Profil Facebook
 
 
 
d1abol 
czerwony dioboł

Motocykl: CBR F4i FS
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 254
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-01-21, 12:42   

http://www.scigacz.pl/Naj...ykle,17524.html

pff.. badziew :D
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-21, 12:58   

Brosik napisał/a:
Jak motocykl to tylko japoński a najlepiej Honda bo Honda to Honda.

No... odkupiłeś swoje winy :D
 
 
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-01-21, 13:19   

Ja tam do dukata nic niemam ale po pierwsze nie kupiłbym go.
Awaryjność -ehhh no jest ...
cena- z dupy wzięta
części- drogie
i najgorsze...
Praca silnika na wolnych - ... nie wiem jak to nazwać.
http://www.youtube.com/watch?v=X4vxpGZvCCA
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-01-21, 13:47   

swistak napisał/a:
Praca silnika na wolnych - ... nie wiem jak to nazwać.



fachowo to sie nazywa betoniarka;p;p

naszczescie da sie to naprawic.....
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-01-21, 14:41   

Każdy błąd da się naprawić Maćku, ten poprzez kupno motocykla japońskiego.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-01-21, 15:21   

gdybym rozwoził pizze to i moze bym sie skusił na jakies sushi choc to duzo pali no i te plastiki jak w chinskich zabawkach........
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-01-21, 15:53   

greenmack napisał/a:
gdybym rozwoził pizze to i moze bym sie skusił na jakies sushi choc to duzo pali no i te plastiki jak w chinskich zabawkach........

Plastik nie przeszkadza w jezdzie.Dlatego wolę motocykl , który służy do jezdzenia niż taki , który trzeba pchać :D
P.S. ten silnik chodzi jakby ktoś do kibla nasypał gwozdzi i zaczął nim szelontać ;o
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-21, 15:58   

swistak napisał/a:

Praca silnika na wolnych - ... nie wiem jak to nazwać.
http://www.youtube.com/watch?v=X4vxpGZvCCA

Młuckarnia albo snopowiązałka.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-01-21, 16:05   

no widzisz to nie silnik w nim tak chodzi a cos calkiem innego a i z pchaniem to nie ma nic wspolnego. tez do dukatow srednio jestem nastawiony ale wole je niz jakies badziewne sushi ktore chodza jak szlifierka,wyglada jak cos z odzysku plastokowych sciepow. kiedys maniacy japonszczyzny mogli sie pochwalic ze sa to najlepsze motocykle ale niestety nawet gebelsy pokazali im ze to tylko ''produkt masowy'' i ich miejsce juz od paru lat jest raczej z tyłu stawki i tylko czekac jak chinole im pokażą ze mogą robic lepsze motocykle...

ale co ja bede pisał jak i tak wlasciciele japoni wiedzą lepiej.......
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-01-21, 16:09   

greenmack napisał/a:
nawet gebelsy pokazali im ze to tylko ''produkt masowy'' i ich miejsce juz od paru lat jest raczej z tyłu stawki i tylko czekac jak chinole im pokażą ze mogą robic lepsze motocykle...

Dzisiaj idę na impreze zdradź mi proszę gdzie kupujesz tak dobry towar ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/