|
Nareszcie jest! |
| Autor |
Wiadomość |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2012-01-20, 22:19
|
|
|
| ciulstwo jakieś... |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-01-20, 23:07
|
|
|
| Pewnie że ciulstwo, włoska to pizza jest dobra. Jak motocykl to tylko japoński a najlepiej Honda bo Honda to Honda. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-01-20, 23:21
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | Jak motocykl to tylko japoński a najlepiej Honda bo Honda to Honda. |
taaaaaaaaaa tyś widzioł ;p |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2012-01-20, 23:38
|
|
|
ja jo żem widziołem |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
baksiu
Ghost Rider

Motocykl: BMW s1000RR(2011)
Imię: Adrian
Wiek: 43 Dołączył: 18 Gru 2011 Posty: 111 Skąd: Ciasna
|
Wysłany: 2012-01-21, 09:50
|
|
|
wypuscili 1500 sztuk tego modelu sam motorek jest dosyc ciekawy ale ta cena jest bardzo przesadzona |
_________________ Badz zawsze soba
 |
|
|
|
 |
d1abol
czerwony dioboł
Motocykl: CBR F4i FS
Imię: Mateusz
Wiek: 37 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 254 Skąd: Rybnik
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-21, 12:58
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | Jak motocykl to tylko japoński a najlepiej Honda bo Honda to Honda. |
No... odkupiłeś swoje winy |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2012-01-21, 13:19
|
|
|
Ja tam do dukata nic niemam ale po pierwsze nie kupiłbym go.
Awaryjność -ehhh no jest ...
cena- z dupy wzięta
części- drogie
i najgorsze...
Praca silnika na wolnych - ... nie wiem jak to nazwać.
http://www.youtube.com/watch?v=X4vxpGZvCCA |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-01-21, 13:47
|
|
|
| swistak napisał/a: | | Praca silnika na wolnych - ... nie wiem jak to nazwać. |
fachowo to sie nazywa betoniarka;p;p
naszczescie da sie to naprawic..... |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-01-21, 14:41
|
|
|
| Każdy błąd da się naprawić Maćku, ten poprzez kupno motocykla japońskiego. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-01-21, 15:21
|
|
|
| gdybym rozwoził pizze to i moze bym sie skusił na jakies sushi choc to duzo pali no i te plastiki jak w chinskich zabawkach........ |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2012-01-21, 15:53
|
|
|
| greenmack napisał/a: | | gdybym rozwoził pizze to i moze bym sie skusił na jakies sushi choc to duzo pali no i te plastiki jak w chinskich zabawkach........ |
Plastik nie przeszkadza w jezdzie.Dlatego wolę motocykl , który służy do jezdzenia niż taki , który trzeba pchać
P.S. ten silnik chodzi jakby ktoś do kibla nasypał gwozdzi i zaczął nim szelontać |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-21, 15:58
|
|
|
Młuckarnia albo snopowiązałka. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-01-21, 16:05
|
|
|
no widzisz to nie silnik w nim tak chodzi a cos calkiem innego a i z pchaniem to nie ma nic wspolnego. tez do dukatow srednio jestem nastawiony ale wole je niz jakies badziewne sushi ktore chodza jak szlifierka,wyglada jak cos z odzysku plastokowych sciepow. kiedys maniacy japonszczyzny mogli sie pochwalic ze sa to najlepsze motocykle ale niestety nawet gebelsy pokazali im ze to tylko ''produkt masowy'' i ich miejsce juz od paru lat jest raczej z tyłu stawki i tylko czekac jak chinole im pokażą ze mogą robic lepsze motocykle...
ale co ja bede pisał jak i tak wlasciciele japoni wiedzą lepiej....... |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2012-01-21, 16:09
|
|
|
| greenmack napisał/a: | | nawet gebelsy pokazali im ze to tylko ''produkt masowy'' i ich miejsce juz od paru lat jest raczej z tyłu stawki i tylko czekac jak chinole im pokażą ze mogą robic lepsze motocykle... |
Dzisiaj idę na impreze zdradź mi proszę gdzie kupujesz tak dobry towar |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|