|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-26, 17:02
|
|
|
| czeladzian napisał/a: | A wybiera się ktoś na:
Obrazek
? |
Obrazek się nie wyświetla. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
czeladzian
Motocykl: FJR
Imię: Tomek
Dołączył: 22 Kwi 2013 Posty: 6 Skąd: Czeladź
|
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-26, 18:23
|
|
|
Witam,
Czy będzie dla Was problemem, jeśli pojechałaby z Wami do Zakopanego albo nad jezioro jeszcze absolutna świeżyna jako kierowca, osiagająca max 130 km/h, póki co jeszcze ostrożna w jeździe? Tak jak w temacie, z małym przebiegiem:) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-26, 19:27
|
|
|
| MelRiot napisał/a: | Witam,
Czy będzie dla Was problemem, jeśli pojechałaby z Wami do Zakopanego albo nad jezioro jeszcze absolutna świeżyna jako kierowca, osiagająca max 130 km/h, póki co jeszcze ostrożna w jeździe? Tak jak w temacie, z małym przebiegiem:) |
Nie widzę przeciwskazań.Zapraszamy.
P.S
Widzę że koleżanka z forum gs500 |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-26, 19:45
|
|
|
| Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-05-26, 19:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-26, 19:46
|
|
|
| MelRiot napisał/a: | Witam,
Czy będzie dla Was problemem, jeśli pojechałaby z Wami do Zakopanego albo nad jezioro jeszcze absolutna świeżyna jako kierowca, osiagająca max 130 km/h, póki co jeszcze ostrożna w jeździe? Tak jak w temacie, z małym przebiegiem:) |
My praktycznie nie przekraczamy 120 km/h więc nie masz się co martwić, no chyba że electric prowadzi to wtedy i 160 lecimy |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-26, 19:48
|
|
|
Mój pomysł trasy na najbliższy weekend (jak zawsze zależny od warunków pogodowych, do wyboru sobota czy tam niedziela).
Wyjazd o 9:00
Cel:
Namestovo (czy tam Namiestowo), a później zamek Oravsky podzamok (w zależności od tego jak długo zabawimy w Namiestowie).
Do Namiestowa 120 km od Katowic, do zamku około 150 od Katowic.
Trasa jakaś taka:
http://goo.gl/maps/ngZSY
a zdjęcia wyszperajcie sobie w googlach
[ Dodano: 2014-05-26, 19:56 ]
| Koszyk66 napisał/a: | | Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p |
stówką w zabudowanym latamy? coś chyba za rzadko na licznik patrzę.... nie jeżdże już w tej grupie... |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:00
|
|
|
| procek225 napisał/a: | Mój pomysł trasy na najbliższy weekend (jak zawsze zależny od warunków pogodowych, do wyboru sobota czy tam niedziela).
Wyjazd o 9:00
Cel:
Namestovo (czy tam Namiestowo), a później zamek Oravsky podzamok (w zależności od tego jak długo zabawimy w Namiestowie).
Do Namiestowa 120 km od Katowic, do zamku około 150 od Katowic.
Trasa jakaś taka:
http://goo.gl/maps/ngZSY
a zdjęcia wyszperajcie sobie w googlach
[ Dodano: 2014-05-26, 19:56 ]
| Koszyk66 napisał/a: | | Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p |
stówką w zabudowanym latamy? coś chyba za rzadko na licznik patrzę.... nie jeżdże już w tej grupie... |
Czyli trzeba będzie parę złociszy na ojro wymienić. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:02
|
|
|
| mynton napisał/a: |
Czyli trzeba będzie parę złociszy na ojro wymienić. |
i wyposażyć się w kamizelki i apteczki do plecaków. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:25
|
|
|
| mynton napisał/a: |
no chyba że electric prowadzi to wtedy i 160 lecimy |
Nie przypominam sobie |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:27
|
|
|
| Wybieracie sie na cały dzień? |
_________________ Lewa w Górę!!! |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:27
|
|
|
Koszyk chyba coś brał, bo ja nie pamiętam żebyśmy w terenie zabudowanym jechali 100 he he he
poza terenem zabudowanym szanowny kolego te 140 to ostatnio było jak tylko w dwójkę jechaliśmy...
p.s. nie nie muszę patrzyć na licznik - zawsze czuję na klacie z jaką szybkością się poruszamy se se se |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:27
|
|
|
| procek225 napisał/a: |
i wyposażyć się w kamizelki i apteczki do plecaków. |
W pomarańczowe -żółte i zielone na Słowacji są zarezerwowane dla służb mundurowych. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:27
|
|
|
| mynton napisał/a: | | procek225 napisał/a: | Mój pomysł trasy na najbliższy weekend (jak zawsze zależny od warunków pogodowych, do wyboru sobota czy tam niedziela).
Wyjazd o 9:00
Cel:
Namestovo (czy tam Namiestowo), a później zamek Oravsky podzamok (w zależności od tego jak długo zabawimy w Namiestowie).
Do Namiestowa 120 km od Katowic, do zamku około 150 od Katowic.
Trasa jakaś taka:
http://goo.gl/maps/ngZSY
a zdjęcia wyszperajcie sobie w googlach
[ Dodano: 2014-05-26, 19:56 ]
| Koszyk66 napisał/a: | | Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p |
stówką w zabudowanym latamy? coś chyba za rzadko na licznik patrzę.... nie jeżdże już w tej grupie... |
Czyli trzeba będzie parę złociszy na ojro wymienić. |
No ostatnio traską do Ogrodzieńca po tyle podchodziło przez wiochy a to zabudowany przecież
Grupa na pewno dostosuje się do umiejętności, każdy z nas tak naprawdę się uczy
[ Dodano: 2014-05-26, 20:30 ]
Pewno Cały dzionek zleci znając życie ale bez Procka nie jedziemy za dobrze przegania chmury sasasa
Iro było poza zabudowanym i 200 taa
a sam tempo narzuciłeś trasą hehehe
Mniejsze Ekipa do umiejętności każdego się dopasuje |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-05-26, 20:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-26, 20:31
|
|
|
ja mogę zabrać z firmy pomarańczowe - jedyny mankament, że nazwa firmy na plecach |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
|
|