Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-26, 17:02   

czeladzian napisał/a:
A wybiera się ktoś na:
Obrazek
?


Obrazek się nie wyświetla.
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
czeladzian 

Motocykl: FJR
Imię: Tomek
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2014-05-26, 17:16   

Jeszcze raz :)


http://www.poznajpodkarpaciena2oo.pl/
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-26, 18:23   

Witam,

Czy będzie dla Was problemem, jeśli pojechałaby z Wami do Zakopanego albo nad jezioro jeszcze absolutna świeżyna jako kierowca, osiagająca max 130 km/h, póki co jeszcze ostrożna w jeździe? Tak jak w temacie, z małym przebiegiem:)
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-26, 19:27   

MelRiot napisał/a:
Witam,

Czy będzie dla Was problemem, jeśli pojechałaby z Wami do Zakopanego albo nad jezioro jeszcze absolutna świeżyna jako kierowca, osiagająca max 130 km/h, póki co jeszcze ostrożna w jeździe? Tak jak w temacie, z małym przebiegiem:)

Nie widzę przeciwskazań.Zapraszamy.
P.S
Widzę że koleżanka z forum gs500 :)
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-26, 19:45   

Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-05-26, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-26, 19:46   

MelRiot napisał/a:
Witam,

Czy będzie dla Was problemem, jeśli pojechałaby z Wami do Zakopanego albo nad jezioro jeszcze absolutna świeżyna jako kierowca, osiagająca max 130 km/h, póki co jeszcze ostrożna w jeździe? Tak jak w temacie, z małym przebiegiem:)


My praktycznie nie przekraczamy 120 km/h więc nie masz się co martwić, no chyba że electric prowadzi to wtedy i 160 lecimy :D
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-26, 19:48   

Mój pomysł trasy na najbliższy weekend (jak zawsze zależny od warunków pogodowych, do wyboru sobota czy tam niedziela).
Wyjazd o 9:00
Cel:
Namestovo (czy tam Namiestowo), a później zamek Oravsky podzamok (w zależności od tego jak długo zabawimy w Namiestowie).
Do Namiestowa 120 km od Katowic, do zamku około 150 od Katowic.
Trasa jakaś taka:
http://goo.gl/maps/ngZSY
a zdjęcia wyszperajcie sobie w googlach :)

[ Dodano: 2014-05-26, 19:56 ]
Koszyk66 napisał/a:
Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p

stówką w zabudowanym latamy? coś chyba za rzadko na licznik patrzę.... nie jeżdże już w tej grupie... :P
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-26, 20:00   

procek225 napisał/a:
Mój pomysł trasy na najbliższy weekend (jak zawsze zależny od warunków pogodowych, do wyboru sobota czy tam niedziela).
Wyjazd o 9:00
Cel:
Namestovo (czy tam Namiestowo), a później zamek Oravsky podzamok (w zależności od tego jak długo zabawimy w Namiestowie).
Do Namiestowa 120 km od Katowic, do zamku około 150 od Katowic.
Trasa jakaś taka:
http://goo.gl/maps/ngZSY
a zdjęcia wyszperajcie sobie w googlach :)

[ Dodano: 2014-05-26, 19:56 ]
Koszyk66 napisał/a:
Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p

stówką w zabudowanym latamy? coś chyba za rzadko na licznik patrzę.... nie jeżdże już w tej grupie... :P


Czyli trzeba będzie parę złociszy na ojro wymienić.
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-26, 20:02   

mynton napisał/a:

Czyli trzeba będzie parę złociszy na ojro wymienić.

i wyposażyć się w kamizelki i apteczki do plecaków.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-26, 20:25   

mynton napisał/a:

no chyba że electric prowadzi to wtedy i 160 lecimy :D

Nie przypominam sobie :>
 
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-05-26, 20:27   

Wybieracie sie na cały dzień?
_________________
Lewa w Górę!!!
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-26, 20:27   

Koszyk chyba coś brał, bo ja nie pamiętam żebyśmy w terenie zabudowanym jechali 100 !! he he he
poza terenem zabudowanym szanowny kolego te 140 to ostatnio było jak tylko w dwójkę jechaliśmy...
p.s. nie nie muszę patrzyć na licznik - zawsze czuję na klacie z jaką szybkością się poruszamy :) se se se
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-26, 20:27   

procek225 napisał/a:

i wyposażyć się w kamizelki i apteczki do plecaków.

W pomarańczowe -żółte i zielone na Słowacji są zarezerwowane dla służb mundurowych.
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-26, 20:27   

mynton napisał/a:
procek225 napisał/a:
Mój pomysł trasy na najbliższy weekend (jak zawsze zależny od warunków pogodowych, do wyboru sobota czy tam niedziela).
Wyjazd o 9:00
Cel:
Namestovo (czy tam Namiestowo), a później zamek Oravsky podzamok (w zależności od tego jak długo zabawimy w Namiestowie).
Do Namiestowa 120 km od Katowic, do zamku około 150 od Katowic.
Trasa jakaś taka:
http://goo.gl/maps/ngZSY
a zdjęcia wyszperajcie sobie w googlach :)

[ Dodano: 2014-05-26, 19:56 ]
Koszyk66 napisał/a:
Zapraszamy latając w grupie śmigamy do 140 max na trasach gdzie można w zabudowanym grzecznie po około 90 do 100 zeby sie nacieszyć. Nasza koleżanka będzie miała żeńskie towarzystwo :p

stówką w zabudowanym latamy? coś chyba za rzadko na licznik patrzę.... nie jeżdże już w tej grupie... :P


Czyli trzeba będzie parę złociszy na ojro wymienić.



No ostatnio traską do Ogrodzieńca po tyle podchodziło przez wiochy a to zabudowany przecież :P

Grupa na pewno dostosuje się do umiejętności, każdy z nas tak naprawdę się uczy :)

[ Dodano: 2014-05-26, 20:30 ]
Pewno Cały dzionek zleci znając życie ale bez Procka nie jedziemy za dobrze przegania chmury sasasa :P

Iro było poza zabudowanym i 200 taa :P
a sam tempo narzuciłeś trasą hehehe

Mniejsze Ekipa do umiejętności każdego się dopasuje :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-05-26, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-26, 20:31   

ja mogę zabrać z firmy pomarańczowe - jedyny mankament, że nazwa firmy na plecach :P
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/