|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2014-05-24, 08:13
|
|
|
Z tą pogodą jednak nie tak do końca, zobaczymy co będzie o 12:00
Moja trasa na weekend : http://goo.gl/maps/e6Yfo |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 08:55
|
|
|
no i omijamy BYTOM |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 09:26
|
|
|
| vardoger napisał/a: | Z tą pogodą jednak nie tak do końca, zobaczymy co będzie o 12:00
Moja trasa na weekend : http://goo.gl/maps/e6Yfo |
jak pierwszy raz otworzyłem tą mapkę to pokazało mi na A4, nawrotka i spowrotem, w sumie 22km . Myślę, niezły ring:P A teraz patrze ponad 1000 km Przyjdzie czas że dam radę się podłączyć Szacuken
[ Dodano: 2014-05-24, 21:26 ]
Dojechalem, zdazylem przed noca na szczescie, deszcze tez minalem ;p
Dzieki wszystkim za fajny wypad. Darek podeslij zdjecia prosze |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 21:31
|
|
|
| Melduję się w domku, dzięki wielkie za super wycieczkę i to w zacnym gronie . Zdjęcia jak tylko ściągnę i podeślę na maila . |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 21:40
|
|
|
ja też cały i SUCHY już u siebie dzięki wielkie, no i było PKP
p.s. tak sobie myślę, że możemy pomalutku myśleć o Kotlinie Kłodzkiej |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 21:48
|
|
|
A mnie zlało na końcówce, ale i tak jestem mega szczęśliwa |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 21:52
|
|
|
już wiem jupi następnym razem jedziemy do Dagi na sushi
nie przyznała się, ale teraz już wiemy, że sama robi UWIELBIAM |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 21:59
|
|
|
Pół dnia klejenia, ale rozkosz przy pierwszym kawałku rekompensuje wszystko
Kto wie, Panowie jak dacie dobry powód to może i dla Was takie sushi wyczaruje |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-24, 22:02
|
|
|
pewnie, że damy ja nawet jutro po Ciebie przyjadę (ha - jeszcze nie widziałem o sushi) i tak mały kroczkami każdy "coś" i chyba zasłużymy |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-25, 16:36
|
|
|
Taka dzisiaj ładna pogoda i nikt nie zaproponował żadnego wypadu Pewnie wszyscy zmęczeni po wczorajszej motomosznie |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-25, 18:03
|
|
|
| To ja zaproponuje na 17 lub 28 czerwiec Jezioro Czortyńskie oraz Zakopane.Termin tak odległy bo najpierw muszę jeansy na moto jakies znalezc na siebie no i żeby każdy znalazł wolny czas.Część trasy mam już ułożone w głowie to zaniedługo wrzucę i każdy będzie mógł dodać coś od siebie.Będą jacyś chętni? |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-25, 18:54
|
|
|
| electric napisał/a: | | To ja zaproponuje na 17 lub 28 czerwiec Jezioro Czortyńskie oraz Zakopane.Termin tak odległy bo najpierw muszę jeansy na moto jakies znalezc na siebie no i żeby każdy znalazł wolny czas.Część trasy mam już ułożone w głowie to zaniedługo wrzucę i każdy będzie mógł dodać coś od siebie.Będą jacyś chętni? |
Rozumiem że jest to wypad jednodniowy i nie będziemy przekraczać granicy
I obowiązkowo trzeba zwiedzić Zamek Czorsztyn. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-25, 19:07
|
|
|
| Tak jednodniowy(zbiórka o 7 rano lub wcześniej),a czy niebędziemy przekraczać granicy to jeszcze nie wiem.Zamek w Czortszynie oraz Niedzicy ale nie pisałem o tym bo to chyba oczywiste. |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2014-05-25, 20:35
|
|
|
| mynton napisał/a: | | electric napisał/a: | | To ja zaproponuje na 17 lub 28 czerwiec Jezioro Czortyńskie oraz Zakopane.Termin tak odległy bo najpierw muszę jeansy na moto jakies znalezc na siebie no i żeby każdy znalazł wolny czas.Część trasy mam już ułożone w głowie to zaniedługo wrzucę i każdy będzie mógł dodać coś od siebie.Będą jacyś chętni? |
Rozumiem że jest to wypad jednodniowy i nie będziemy przekraczać granicy
I obowiązkowo trzeba zwiedzić Zamek Czorsztyn. |
Te granice są już ledwo zauważalne |
|
|
|
 |
czeladzian
Motocykl: FJR
Imię: Tomek
Dołączył: 22 Kwi 2013 Posty: 6 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2014-05-26, 15:07
|
|
|
A wybiera się ktoś na:
? |
|
|
|
 |
|
|