Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-16, 20:44   

Tego nie wiedziałem,ale liczę na słoneczną pogodę.
Ostatnio zmieniony przez electric 2014-05-16, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-16, 21:11   

W zamyśle chodzi o to aby pokazać że motocykliści też są dużą grupą nie gorszą od "samochodziarzy" a jednocześnie udział w paradzie i wjazd grupą na expo ma dać możliwość zaprezentowania Naszych maszyn odwiedzającym, i wzbogacić Targi dlatego wjazd dla parady za free:P hehe
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-05-16, 22:13   

[quote="procek225"]grzesiek_73 A co to kolego poza swoje miasto nie wyjeżdżasz? Skoro tak to rzeczywiście trudno będzie nam się minąć, a co dopiero wspólnie gdzieś pojechać :P .
A tak na serio: po Bytomiu często autem pomykam i uważam, że jest kilka miejsc gdzie wolałbym nie jechać w grupie motocykli jeśli mam wybór - w szczególności chodzi mi o okolice dworca autobusowego, i przejazdu pod torami. Pasy ruchu są kiepsko widoczne, każdy zasuwa - bo są 3, do tego podwójne światła blisko siebie. I o ile pojedynczy motocykl mignie, to już grupa 6 może mieć moim zdaniem kłopot z płynną jazdą. Dlatego wolę omijać centra (nie tylko Bytomia) jeśli mam możliwość.
Tylko tyle i aż tyle - żadnych uprzedzeń nie mam.
[quote]

:) Wiedziałem!!! Wiedziałem!!!... że będzie taka riposta :)
Szczerze pisząc,też nie lubię centrum Bytomia (strasznie podupadło ;( ) rzadko tam bywam,
a co wyjazdów,to może mi nie uwierzysz,ale czasem z Bytomia się ruszam :P
albo inaczej... często do Bytomia (Miechowic-Taka zielona dzielnica - wokół lasy) wracam :)
i od soboty do poniedziałku,jestem do dyspozycji ;)
To taka nasza Miechowicka duma B)

https://www.youtube.com/watch?v=dxBwbtbEYQw

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2014-05-16, 22:25 ]
Co do pogody,to dziś od Dortmundu do Berlina ani jednej chmury , 19stopni
i ogrom motocyklistów ;o
A od Legnicy na Śląsk - to już wielkie lanie ;(

Ale nawet w tej ulewie widziałem kilka grupek,które leciały na zlocik do Złotego Potoku ;o

http://www.11bikefest.pl/pl/
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-16, 22:25   

procek225 napisał/a:
ja się zgadzam w 100%, czyli jak będzie brzydko to przekładamy na przyszły tydzień.
A w tygodniu przy ładnej pogodzie gdzieś trzeba wyskoczyć popołudniem (jakiś Ogrodzieniec, Skała, czy co tam), bo motóry kurzem zarosną.

Procek225 faktycznie w tygodniu można skoczyć na Jurę np Olsztyn , Bobolice , Ogrodzieniec i powrót do domu.
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-16, 22:35   

Jestem za Olsztyn fajna sprawa spoko traska i Zameczki
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-17, 00:17   

W Olsztynie w tym roku jeszcze nie byłem więc wypadałoby to zmienić.
 
 
 
czeladzian 

Motocykl: FJR
Imię: Tomek
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2014-05-17, 08:42   

Też się piszę na wypad w tygodniu :) O której byśmy ruszali? Mam nadzieje, że nie wcześniej niż 16 :)
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-17, 09:55   

....e pogoda paskudna więc może ktoś ma ochotę się dziś wybrać na NOC MUZEÓW ??
ja się wybieram, mam zamiar zobaczyć Muzeum Porcelany i Muzeum Węgla Kamiennego :) p.s. wszystkie muzea pootwierane więc i co zwiedzić do uzgodnienia :P
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-17, 11:17   

Natan, napisz cos wiecej o ktorej chcesz wyjsc gdzie sie spotkac. Ja myslalem o muzeum komputerow i elektroniki. Ma byc sporo symulatorow przez obrum dostarczonych. Miejsce akcji katowice szopienice wyzsza szkola mechatroniki
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-17, 11:44   

Procek, mnie jest obojętnie - godzina i miejsce spotkania DO USTALENIA. może być też muzeum komputerów (zamiast muzeum węgla) bo więcej niż dwóch to raczej nie da rady zwiedzić :)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-17, 11:51   

Natan, ja to widzę tak: o 18:30 w Katowicach Szopienicach, przy ul. 11 listopada 13.
Program znalazłem tutaj:
http://www.ppa.pl/aktualn...atowicach.html.
Startują o 18:00. W razie czego będę miał jeszcze 3 miejsca wolne w aucie to później możemy się razem przekulać w następne miejsce.
na PW przesyłam Ci numer telefonu w razie czego, żeby było łatwiej się znaleźć.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-17, 11:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-17, 22:16   

Jutro zbieramy się prockiem o 11: 30 na Shellu w Sosnowcu jedziemy na parade do expo I potem polatac, gdzie ? Do dogadania Olsztyn coś w ten deseń.
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-17, 22:50   

Jeśli tylko nie zaśpię i będą mi odpowiadały warunki na drodze to się zjawię.
 
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-17, 23:10   

Koszyk66 napisał/a:
o 11: 30 na Shellu w Sosnowcu .


Na tym koło exposilesia??
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-17, 23:31   

mynton napisał/a:
Koszyk66 napisał/a:
o 11: 30 na Shellu w Sosnowcu .


Na tym koło exposilesia??

Raczej chodzi o ten koło salonu mercedesa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/