|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-16, 20:44
|
|
|
| Tego nie wiedziałem,ale liczę na słoneczną pogodę. |
| Ostatnio zmieniony przez electric 2014-05-16, 21:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-16, 21:11
|
|
|
| W zamyśle chodzi o to aby pokazać że motocykliści też są dużą grupą nie gorszą od "samochodziarzy" a jednocześnie udział w paradzie i wjazd grupą na expo ma dać możliwość zaprezentowania Naszych maszyn odwiedzającym, i wzbogacić Targi dlatego wjazd dla parady za free:P hehe |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-05-16, 22:13
|
|
|
[quote="procek225"]grzesiek_73 A co to kolego poza swoje miasto nie wyjeżdżasz? Skoro tak to rzeczywiście trudno będzie nam się minąć, a co dopiero wspólnie gdzieś pojechać .
A tak na serio: po Bytomiu często autem pomykam i uważam, że jest kilka miejsc gdzie wolałbym nie jechać w grupie motocykli jeśli mam wybór - w szczególności chodzi mi o okolice dworca autobusowego, i przejazdu pod torami. Pasy ruchu są kiepsko widoczne, każdy zasuwa - bo są 3, do tego podwójne światła blisko siebie. I o ile pojedynczy motocykl mignie, to już grupa 6 może mieć moim zdaniem kłopot z płynną jazdą. Dlatego wolę omijać centra (nie tylko Bytomia) jeśli mam możliwość.
Tylko tyle i aż tyle - żadnych uprzedzeń nie mam.
[quote]
Wiedziałem!!! Wiedziałem!!!... że będzie taka riposta
Szczerze pisząc,też nie lubię centrum Bytomia (strasznie podupadło ) rzadko tam bywam,
a co wyjazdów,to może mi nie uwierzysz,ale czasem z Bytomia się ruszam
albo inaczej... często do Bytomia (Miechowic-Taka zielona dzielnica - wokół lasy) wracam
i od soboty do poniedziałku,jestem do dyspozycji
To taka nasza Miechowicka duma
https://www.youtube.com/watch?v=dxBwbtbEYQw
Pozdrawiam.
[ Dodano: 2014-05-16, 22:25 ]
Co do pogody,to dziś od Dortmundu do Berlina ani jednej chmury , 19stopni
i ogrom motocyklistów
A od Legnicy na Śląsk - to już wielkie lanie
Ale nawet w tej ulewie widziałem kilka grupek,które leciały na zlocik do Złotego Potoku
http://www.11bikefest.pl/pl/ |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-16, 22:25
|
|
|
| procek225 napisał/a: | ja się zgadzam w 100%, czyli jak będzie brzydko to przekładamy na przyszły tydzień.
A w tygodniu przy ładnej pogodzie gdzieś trzeba wyskoczyć popołudniem (jakiś Ogrodzieniec, Skała, czy co tam), bo motóry kurzem zarosną. |
Procek225 faktycznie w tygodniu można skoczyć na Jurę np Olsztyn , Bobolice , Ogrodzieniec i powrót do domu. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-16, 22:35
|
|
|
| Jestem za Olsztyn fajna sprawa spoko traska i Zameczki |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-17, 00:17
|
|
|
| W Olsztynie w tym roku jeszcze nie byłem więc wypadałoby to zmienić. |
|
|
|
 |
czeladzian
Motocykl: FJR
Imię: Tomek
Dołączył: 22 Kwi 2013 Posty: 6 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2014-05-17, 08:42
|
|
|
Też się piszę na wypad w tygodniu O której byśmy ruszali? Mam nadzieje, że nie wcześniej niż 16 |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-17, 09:55
|
|
|
....e pogoda paskudna więc może ktoś ma ochotę się dziś wybrać na NOC MUZEÓW
ja się wybieram, mam zamiar zobaczyć Muzeum Porcelany i Muzeum Węgla Kamiennego p.s. wszystkie muzea pootwierane więc i co zwiedzić do uzgodnienia |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-17, 11:17
|
|
|
| Natan, napisz cos wiecej o ktorej chcesz wyjsc gdzie sie spotkac. Ja myslalem o muzeum komputerow i elektroniki. Ma byc sporo symulatorow przez obrum dostarczonych. Miejsce akcji katowice szopienice wyzsza szkola mechatroniki |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-17, 11:44
|
|
|
Procek, mnie jest obojętnie - godzina i miejsce spotkania DO USTALENIA. może być też muzeum komputerów (zamiast muzeum węgla) bo więcej niż dwóch to raczej nie da rady zwiedzić |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-17, 11:51
|
|
|
Natan, ja to widzę tak: o 18:30 w Katowicach Szopienicach, przy ul. 11 listopada 13.
Program znalazłem tutaj:
http://www.ppa.pl/aktualn...atowicach.html.
Startują o 18:00. W razie czego będę miał jeszcze 3 miejsca wolne w aucie to później możemy się razem przekulać w następne miejsce.
na PW przesyłam Ci numer telefonu w razie czego, żeby było łatwiej się znaleźć. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-17, 11:52, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-17, 22:16
|
|
|
| Jutro zbieramy się prockiem o 11: 30 na Shellu w Sosnowcu jedziemy na parade do expo I potem polatac, gdzie ? Do dogadania Olsztyn coś w ten deseń. |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-17, 22:50
|
|
|
| Jeśli tylko nie zaśpię i będą mi odpowiadały warunki na drodze to się zjawię. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-17, 23:10
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | | o 11: 30 na Shellu w Sosnowcu . |
Na tym koło exposilesia?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-17, 23:31
|
|
|
| mynton napisał/a: | | Koszyk66 napisał/a: | | o 11: 30 na Shellu w Sosnowcu . |
Na tym koło exposilesia?? |
Raczej chodzi o ten koło salonu mercedesa. |
|
|
|
 |
|
|