Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-14, 22:30   

małaMi, możesz nie wierzyć ale pieczarki już w tym roku zbierałem :P
a tak w ogóle to ja już tęsknię za grzybami, dlatego jak tylko się robi ciepło i deszczowo to o grzybkach myślę (wiesz, ja ze wsi pochodzę to mnie do lasu ciągnie :P )
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
  Wysłany: 2014-05-15, 15:19   

Widzę że tu się jakieś kólko grzybiarskie zawiązało:) Niestety kiedy ja wchodzę do lasu to wszystkie grzybki się chowają. Dlatego jak się kiedyś wybierzemy na to grzybobranie to będziecie sobie hasasać po lesie a ja znajdę jakąś sympatyczną polankę i zrobię sobie chilout na kocingu :D Bo tak lubię o :)

P.s. Przepraszam Wszystkich którzy prosili mnie o zdjęcia z ostatniej wycieczki, wysłałem je ale dopiero 2 dni temu zauważyłem że wszystkie maile do mnie wróciły. Jeszcze nie ogarnąłem dlaczego.
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-15, 16:29   

grzesiek_73 A co to kolego poza swoje miasto nie wyjeżdżasz? Skoro tak to rzeczywiście trudno będzie nam się minąć, a co dopiero wspólnie gdzieś pojechać :P .
A tak na serio: po Bytomiu często autem pomykam i uważam, że jest kilka miejsc gdzie wolałbym nie jechać w grupie motocykli jeśli mam wybór - w szczególności chodzi mi o okolice dworca autobusowego, i przejazdu pod torami. Pasy ruchu są kiepsko widoczne, każdy zasuwa - bo są 3, do tego podwójne światła blisko siebie. I o ile pojedynczy motocykl mignie, to już grupa 6 może mieć moim zdaniem kłopot z płynną jazdą. Dlatego wolę omijać centra (nie tylko Bytomia) jeśli mam możliwość.
Tylko tyle i aż tyle - żadnych uprzedzeń nie mam.
Cytat:
Lora spokojnie ja to wszytsko z zazdrosci :>

małaMI
ty nie zazdrość, tylko lepiej się zapytaj, w którym lesie oni chcą te grzyby zbierać - może będzie na tyle duży że i małaMi się zmieści.
Jak nie znajdziecie, to zawsze można wyhodować samemu :P
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lucyfer 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 18
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-05-15, 16:52   

procek225,
Moszna jeszcze w planach?
Paskudna się nam pogoda zrobiła ;/
Jeszcze trochę i "motór" do garażu mi przyrośnie :angry
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-15, 17:02   

Lucyfer, w planach - miało być na sobotę.... tyle, że straszą że burze z piorunami... Rozmawiałem w poniedziałek ze spokojnym i ustawialiśmy się wstępnie na sobotę przez telefon, że jeśli wypali to polecimy na Górę św. Anny, stamtąd na Mosznę, a wracać będziemy przez Kuźnię Raciborską (ew. po drodze jak będzie dobrze z czasem zahaczając o jakieś pomniejsze punkty widokowe).
Zobaczymy jak będzie...
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lucyfer 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 18
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-05-15, 17:41   

procek225, W tą sobotę mówiąc prawdę i tak nie dam rady ;( Ale - może będzie kolejna okazja :) Sezon się dopiero rozpoczął :D
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-15, 18:24   

Niby Niedziela ma być lepsza w razie czego zapraszam na Auto moto show w Sosnowcu zawsze można się spotkać jak pogoda będzie na moto, jak nie to pieszo pooglądać itp, ewentualnie pomyśleć o możliwości przeniesienia wypadu z Soboty na Niedziele gdyby prognozy były korzystniejsze :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-16, 13:43   

ja w niedzielę, bez względu na pogodę odpadam.... wyjeżdżam z rana
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-16, 14:17   

Witam wszystkich , patrząc na prognozy pogody to sobotę ma być nie ciekawie , niedziela troszkę lepsza , zarówno w Leśnicy czyli okolice Góry św Anny , Moszny , : http://www.pogodynka.pl/polska/lesnica_lesnica , jak i u nas : http://www.pogodynka.pl/p...towice_katowice . Niby tragedii nie ma ale szału też nie ma. Może by wyjazd przenieść na przyszłą sobotę a teraz w niedzielę jak pisał Koszyk66 spotkać się i jak pogoda pozwoli pokręcić się blisko . Co W na to?
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-16, 15:28   

ja się zgadzam w 100%, czyli jak będzie brzydko to przekładamy na przyszły tydzień.
A w tygodniu przy ładnej pogodzie gdzieś trzeba wyskoczyć popołudniem (jakiś Ogrodzieniec, Skała, czy co tam), bo motóry kurzem zarosną.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-16, 18:20   

W czwartek mamy w razie czego Chudów ale wypad na "Ojcowskie" zakręty też zacny pomysł ważne co by za bardzo w domu nie siedzieć :) , a ktoś bierze pod uwagę jutrzejszą wystawę ?
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-05-16, 19:46   

Ja niestety w ten weekend odpadam, ale w przyszłym tygodniu jestem z Wami Panowie ;)
Piszę się na wszystkie szalone wyjazdy :)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-16, 20:06   

Niestety ekipa nam się wykrusza ale i pogoda nas nie rozpieszcza, więc wiele się nie straci. Oby następny week był szalony :P hehe. Jak ktoś na Targach będzie to soptkamy :P

A za Dagę trzymamy kciuki :) co by ładnie dała rade.
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-16, 20:28   

W niedzielę na targi będzie możliwość darmowego wejścia po uprzednim uczestnictwie w paradzie
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-16, 20:39   

Zgadza się tyle że nie wiadomo czy nam pogoda dopisze :/ Więc wystarczy tylko przyjechać :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/