|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 22:23
|
|
|
| Pradziad jak dla mnie brzmi super! W niedziele tez można gdzieś skoczyć.... |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-08, 22:46
|
|
|
Ja jestem za Pradziadem mam nadzieje że pogoda dopisze |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 22:49
|
|
|
| Podobnie jak przedmówcy jestem za Pradziadem. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-08, 23:04
|
|
|
| I ja się chętnie dopiszę. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-08, 23:09
|
|
|
Ja niestety odpadam w sobotę mam czas tylko do 15 wiec może z wami wyruszę i najwyżej wcześniej wrócę Jeszcze dam znać |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-07-09, 15:36
|
|
|
| Też bym był za pradziadem tyle że w sobotę pracuje. Za to bardzo chetnie się wybiorę w niedzielę gdzieś. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-09, 15:58
|
|
|
| Heinek napisał/a: | | Też bym był za pradziadem tyle że w sobotę pracuje. |
Patrząc na obecna sytuację za oknem i prognozy to w sobotę już wszyscy pojechali |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-09, 16:00
|
|
|
| Bardzo fajnie, że Pradziad Wam w większości odpowiada, osobiście myślę, że zostańmy przy Pradziadzie na sobotę, a na niedzielę, coś krótszego możemy wymyślić w popołudniowych godzinach:) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-09, 16:47
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | Heinek napisał/a: | | Też bym był za pradziadem tyle że w sobotę pracuje. |
Patrząc na obecna sytuację za oknem i prognozy to w sobotę już wszyscy pojechali |
Bez paniki na razie. U nas ma byc ladnie w sobote. Gorzej z prognozami na samym pradziadzie, bo tutaj sobota pokazuja deszcze. Patrzmy co i jak i bedzie wiadomo..
Wezcie se zabezpiczcie ludziska jakies korony na parkingi i jadlo.
[ Dodano: 2014-07-09, 19:57 ]
trasa jakaś taka jeśli się nie zgubimy po drodze .
http://goo.gl/maps/pwblC
możecie pomodyfikować - jest czas.
Ważne żeby z rana wyjechać. Proponuję zbiórka o 8:00 i wyjazd 8:30 najpóźniej.
[ Dodano: 2014-07-09, 20:50 ]
A tutaj można kuknąć pogodę na górze:
http://www.czeskiegory.pl...a-pradziad.html
[ Dodano: 2014-07-09, 20:51 ]
http://www.yr.no/place/Cz...4%9Bd/long.html
w sobotę ma być pięknie wg tej strony |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-09, 16:48, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-10, 14:37
|
|
|
| Ktoś chętny na przejażdżkę wokół komina dziś ok 17 ? |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-10, 15:13
|
|
|
| Leci ktoś dzisiaj na Chudów?:P |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-10, 15:39
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | Leci ktoś dzisiaj na Chudów?:P |
Liste obecnosci trzeba podpisac |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-10, 16:03
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | and.RE napisał/a: | | Leci ktoś dzisiaj na Chudów?:P |
Liste obecnosci trzeba podpisac |
To na która? |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-10, 16:04
|
|
|
proponuje 17:30 zbiorka |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-10, 16:06
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | procek225 napisał/a: | | and.RE napisał/a: | | Leci ktoś dzisiaj na Chudów?:P |
Liste obecnosci trzeba podpisac |
To na która? |
Cześć ja najpierw jadę na Giszowiec do kolegi a później jestem wolny to skąd i o której na Chudów? |
|
|
|
 |
|
|