Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-08, 01:04   

and.RE napisał/a:
Jakby ktoś chciał dzisiaj jechać do Trzebini nad wodę niech da znać, wybieramy się po 18 nogi pomoczyć ;)

Byliście nad Balatonem?
 
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-08, 01:05   

Byliśmy, woda zimna ale po takich upałach było nawet ok.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-08, 01:07   

I jak tam jest bo nigdy nie byłem?Woda czysta?
 
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-08, 01:11   

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie szczerze mówiąc, pewnie widziałem czystsze ale też nie kompletny ściek (w Sielpi była gorsza).
To zalany kamieniołom więc specjalnych fajerwerków nie ma ale przez to własnie jest chłodno.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-08, 14:58   

and.RE napisał/a:

PS. procek race mode to mi się podoba, trzeba Ci jeszcze dorobić mapę insane :D

To ja poproszę o zaimplementowanie mi jeszcze trybu godmode jak w qwaku :) .

Ludziska wtorek jest, co robimy w sobotę? Jakaś całodzienna trasa 400km połączona z zobaczeniem czegoś ciekawego po drodze, czy lepiej szybka popołudniówka? albo niedzielna rundka po okolicy? :P . Bo ja na dzień dzisiejszy jeszcze mam mętlik w głowie i najchętniej tym razem pozbyłbym się decyzyjności. Gdybyście chociaż wypowiedzieli się co do swoich preferencji w tym temacie już byłoby mi troszkę lżej ;) .
Jedno jest pewne - jeśli Pradziad to w sobotę, jeśli nie w tą to w następną lub pierwszą wolną bezdeszczową. Amen.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-08, 16:00   

A może by tak zrobić ognisko/grilla w sobotę?
 
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-08, 18:36   

Jak dla mnie spoko - a jeśli zdecydujemy się wcześniej to można go nawet zrobić u mnie :P
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-08, 19:17   

BluzMaster napisał/a:
Jak dla mnie spoko - a jeśli zdecydujemy się wcześniej to można go nawet zrobić u mnie :P

Myślałem o czymś bardziej na dziko niż na działce ale w ostatecznosci moze być :D
 
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-08, 19:48   

ja na chwilę obecną odpadam aż do niedzieli... córka przyjechała więc trochę czasu dla dziecka :) a Wam udanych wypadów ;)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-08, 20:39   

Jeśli masz możliwość zabrania grilla to popieram :)
 
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-08, 21:01   

Jak dla mnie może być szybka grillowa popołudniówka (pracuje w sobotę do 14) i niedzielna rundka po okolicy.
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-08, 21:10   

A czy ktoś z Was ma ochotę na całodniowy wypad na Pradziada w sobotę??
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-08, 21:50   

BluzMaster napisał/a:
Jeśli masz możliwość zabrania grilla to popieram :)

Można zakupić jednorazowe w biedronce.

[ Dodano: 2014-07-08, 21:51 ]
MelRiot napisał/a:
A czy ktoś z Was ma ochotę na całodniowy wypad na Pradziada w sobotę??

Ja niestety odpadam na 2/3 tygodnie z całodniowych wojaży.
Ostatnio zmieniony przez electric 2014-07-08, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-08, 21:59   

MelRiot napisał/a:
A czy ktoś z Was ma ochotę na całodniowy wypad na Pradziada w sobotę??


Jeśli znasz jakąś ciekawą trasę - taką bocznymi uliczkami - to bardzo chętnie. Tyle że pasuje wyjechać dość wcześnie (ok godz 8-9). A cała wycieczka raczej będzie uzależniona od pogody.
 
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-08, 22:14   

[quote="procek225"]Temat na sobotę ).
Dystans około 350km (w sumie).
Miejsce akcji: Karlova Studanka i Góra Pradziad.
Ramy czasowe: wyjazd 7:30 - powrót do 22:00 (tutaj konieczna dyscyplina)
Plan: wyjazd z Lotosa na Pawła Kołodzieja - lecimy na Karlovą Studankę (przez Racibórz - dokładną mapkę wrzucę jak będzie odzew).
Zwiedzamy Studzienkę Karlowa:
http://fotowycieczki.blog...a-studanka.html
i jedziemy na Pradziad (do drugiego parkingu skąd jest około 2,5km piechotą na szczyt - prawdopodobnie najbliżej położone miejsce gdzie można wjechać ).
Na szczyt podejście piechotą (raczej asfaltem, bo w swoich butach nie dam rady szlakiem).
Podziwianie widoków.
Obiad albo na Pradziadzie albo w Karlovej Studance i powrót.
Koszty: oprócz paliwa trzeba liczyć się z opłatami za parkingi i obiadu. Parkingi znalazłem informację że około 100 koron kosztują (a trzeba będzie się zatrzymać dwa razy). Obiad - nie wiem, nie powiem ;) .
Sama jazda zajmie około 6 godzin. Zwiedzanie Studzienki + obiad zapisuję 2 a Pradziad 3 (także trzeba będzie się trochę dyscyplinować, żeby wyrobić narzucone ramy czasowe). Prowadzę ja - czyli kto jechał ten wie czego się spodziewać, kto nie jechał niech przeczyta nazwę tematu, się domyśli. Pilnujemy kolegi w lusterku, jak znika - zwalniamy.

to wcześniejszy post, opracowany przez procek225.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/