|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-08, 01:04
|
|
|
| and.RE napisał/a: | Jakby ktoś chciał dzisiaj jechać do Trzebini nad wodę niech da znać, wybieramy się po 18 nogi pomoczyć |
Byliście nad Balatonem? |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 01:05
|
|
|
| Byliśmy, woda zimna ale po takich upałach było nawet ok. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-08, 01:07
|
|
|
| I jak tam jest bo nigdy nie byłem?Woda czysta? |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 01:11
|
|
|
Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie szczerze mówiąc, pewnie widziałem czystsze ale też nie kompletny ściek (w Sielpi była gorsza).
To zalany kamieniołom więc specjalnych fajerwerków nie ma ale przez to własnie jest chłodno. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 14:58
|
|
|
| and.RE napisał/a: |
PS. procek race mode to mi się podoba, trzeba Ci jeszcze dorobić mapę insane |
To ja poproszę o zaimplementowanie mi jeszcze trybu godmode jak w qwaku .
Ludziska wtorek jest, co robimy w sobotę? Jakaś całodzienna trasa 400km połączona z zobaczeniem czegoś ciekawego po drodze, czy lepiej szybka popołudniówka? albo niedzielna rundka po okolicy? . Bo ja na dzień dzisiejszy jeszcze mam mętlik w głowie i najchętniej tym razem pozbyłbym się decyzyjności. Gdybyście chociaż wypowiedzieli się co do swoich preferencji w tym temacie już byłoby mi troszkę lżej .
Jedno jest pewne - jeśli Pradziad to w sobotę, jeśli nie w tą to w następną lub pierwszą wolną bezdeszczową. Amen. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-08, 16:00
|
|
|
| A może by tak zrobić ognisko/grilla w sobotę? |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-08, 18:36
|
|
|
Jak dla mnie spoko - a jeśli zdecydujemy się wcześniej to można go nawet zrobić u mnie |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-08, 19:17
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | Jak dla mnie spoko - a jeśli zdecydujemy się wcześniej to można go nawet zrobić u mnie |
Myślałem o czymś bardziej na dziko niż na działce ale w ostatecznosci moze być |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 19:48
|
|
|
ja na chwilę obecną odpadam aż do niedzieli... córka przyjechała więc trochę czasu dla dziecka a Wam udanych wypadów |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-08, 20:39
|
|
|
Jeśli masz możliwość zabrania grilla to popieram |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-08, 21:01
|
|
|
| Jak dla mnie może być szybka grillowa popołudniówka (pracuje w sobotę do 14) i niedzielna rundka po okolicy. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 21:10
|
|
|
| A czy ktoś z Was ma ochotę na całodniowy wypad na Pradziada w sobotę?? |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-08, 21:50
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | Jeśli masz możliwość zabrania grilla to popieram |
Można zakupić jednorazowe w biedronce.
[ Dodano: 2014-07-08, 21:51 ]
| MelRiot napisał/a: | | A czy ktoś z Was ma ochotę na całodniowy wypad na Pradziada w sobotę?? |
Ja niestety odpadam na 2/3 tygodnie z całodniowych wojaży. |
| Ostatnio zmieniony przez electric 2014-07-08, 21:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-08, 21:59
|
|
|
| MelRiot napisał/a: | | A czy ktoś z Was ma ochotę na całodniowy wypad na Pradziada w sobotę?? |
Jeśli znasz jakąś ciekawą trasę - taką bocznymi uliczkami - to bardzo chętnie. Tyle że pasuje wyjechać dość wcześnie (ok godz 8-9). A cała wycieczka raczej będzie uzależniona od pogody. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-08, 22:14
|
|
|
[quote="procek225"]Temat na sobotę ).
Dystans około 350km (w sumie).
Miejsce akcji: Karlova Studanka i Góra Pradziad.
Ramy czasowe: wyjazd 7:30 - powrót do 22:00 (tutaj konieczna dyscyplina)
Plan: wyjazd z Lotosa na Pawła Kołodzieja - lecimy na Karlovą Studankę (przez Racibórz - dokładną mapkę wrzucę jak będzie odzew).
Zwiedzamy Studzienkę Karlowa:
http://fotowycieczki.blog...a-studanka.html
i jedziemy na Pradziad (do drugiego parkingu skąd jest około 2,5km piechotą na szczyt - prawdopodobnie najbliżej położone miejsce gdzie można wjechać ).
Na szczyt podejście piechotą (raczej asfaltem, bo w swoich butach nie dam rady szlakiem).
Podziwianie widoków.
Obiad albo na Pradziadzie albo w Karlovej Studance i powrót.
Koszty: oprócz paliwa trzeba liczyć się z opłatami za parkingi i obiadu. Parkingi znalazłem informację że około 100 koron kosztują (a trzeba będzie się zatrzymać dwa razy). Obiad - nie wiem, nie powiem .
Sama jazda zajmie około 6 godzin. Zwiedzanie Studzienki + obiad zapisuję 2 a Pradziad 3 (także trzeba będzie się trochę dyscyplinować, żeby wyrobić narzucone ramy czasowe). Prowadzę ja - czyli kto jechał ten wie czego się spodziewać, kto nie jechał niech przeczyta nazwę tematu, się domyśli. Pilnujemy kolegi w lusterku, jak znika - zwalniamy.
to wcześniejszy post, opracowany przez procek225. |
|
|
|
 |
|
|