Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Generalny wykonawca Śląsk
Autor Wiadomość
bbx 

Motocykl: brak
Imię: Piotrek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 90
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-06-19, 13:31   Generalny wykonawca Śląsk

Szukam generalnego wykonawcy na Śląsku do projektu komercyjnego. Czy warto iść do jednej firmy jako generalny wykonawca czy samemu koordynować poszczególne branże?
 
 
profeo 

Motocykl: Honda CB500
Imię: Kamil
Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 87
Skąd: Katowice
Wysłany: 2026-06-19, 13:53   

Przy projekcie komercyjnym generalny wykonawca jest zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem niż samodzielna koordynacja branż i powiem ci dlaczego z perspektywy kogoś kto to przerabiał. Przy samodzielnej koordynacji jesteś jedyną osobą która wie co i kiedy ma być zrobione i jak jedna branża się spóźni to pociąga za sobą kolejne w domino. Generalny wykonawca jest za to odpowiedzialny kontraktowo i możesz egzekwować kary za opóźnienia. Przy projekcie komercyjnym gdzie czas ma wartość pieniężną bo od terminu oddania zależy start działalności, ta odpowiedzialność jest naprawdę ważna. Dobry generalny wykonawca ma też sprawdzoną sieć podwykonawców i wie jak ich synchronizować. Na Śląsku doświadczonych firm jest kilka, warto sprawdzić ofertę na https://paro.pl/oferta/generalny-wykonawca-slask/.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/